Гороскоп Павла Глоби на 10 серпня 2020: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 10 серпня 2020 року, прогнозує сюрпризи для Стрільців, а Овнам радить не критикувати людей.

Проведіть перший деньнеделі в компанії друзів, адже вам так потрібно їх спілкування.

Овен
Чи не засуджуйте людини, навіть якщо вам здається, що він зробив непристойний вчинок. Пам’ятайте, що не знаючи всіх обставин того, що сталося, не можна робити однозначно негативні висновки.
Телець
Не рекомендується сьогодні приймати важливі рішення. У цей день ви навряд чи зможете об’єктивно оцінити обставини і зважити всі за і проти. Не варто поспішати, час у вас ще є.
Близнюки
Агресивний настрій, який у вас буде сьогодні, може зіграти з вами в злий жарт. Виявивши свою зневагу начальству, ви згодом про це пошкодуєте.

Рак
Займатися реалізацією грандіозних проектів сьогодні не варто. Толку від цього не буде ніякого.
Лев
Будьте сьогодні уважні до сигналів, які вам посилає Всесвіт. Ймовірно, ви нарешті зможете отримати відповідь на важливе питання, яке довгий час не давав вам спокою.
Діва
10 серпня Діви можуть очікувати розвиток відносин зі своїм партнером. Не забувайте про своїх друзів, яким в цей день потрібна допомога і слушну пораду.
Терези
Не варто болісно реагувати на критику на свою адресу з боку оточуючих. Ви самі знаєте собі ціну. День вдалий для обговорення ваших планів в колі сім’ї.
Скорпіон
Будьте готові до того, що на вас можуть звалитися проблеми інших людей. Постарайтеся вчитися на помилках інших, щоб не повторити такого в своєму житті.

Стрілець
10 серпня Стрільців може очікувати дуже приємний і несподіваний сюрприз. Ви можете виграти в лотереї або в розіграші. Варіантів може бути безліч, тому будьте готові до подарунків долі.
Козеріг
У Козерогів сьогодні може раптово прокинутися ревнощі. Друзі, рідні, колеги по роботі – практично будь-який сьогодні ризикує стати об’єктом незрозумілої ревнощів і власницьких настроїв.
Водолій
Водолії в цей день будуть сповнені енергії і впевненості в собі. Головне для вас сьогодні – не порівнювати себе з кимось, інакше ризикуєте на порожньому місці зіпсувати собі настрій.
Риби
Рибам потрібно визначитися з власною думкою і взяти на себе відповідальність. Серед безлічі варіантів розвитку подій, потрібно буде вибрати тільки один, дійсно правильний.