Гороскоп Павла Глоби на 11 липня 2020: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 11 липня 2020 року, прогнозує Ракам сприятливий день, а ось Скорпіонам, які пов’язані з діловою сферою, варто бути обережними.

Це вдалий день для фінансових операцій, проте будьте обережними і чітко перевіряйте всі суми.

Овен
У Овнів сьогодні може бути легка емоційна нестабільність. Якщо на вас наваляться різкі перепади настрою – не лякайтеся.
Телець
Для вас сьогодні буде характерна підвищена самооцінка, що додасть сил для вирішення поточних завдань. Легко буде вдаватися пошук гідних союзників в комерційних та особистих справах.
Близнюки
Якщо не відволікатися на проблеми, є шанси провести чудовий день. Сьогодні Близнюкам буде властиво сповна відчувати радість буття і внутрішньої свободи.

Рак
Для Раків настав сприятливий час для налагодження відносин різного характеру. Сприятливий час для спілкування і обміну ідеями.
Лев
Вам може випасти можливість раз і назавжди вирішити делікатні справи, які тягнуться вже давно. Не переживайте – з непорозуміннями впоратися вдасться, а список тем для з’ясування зменшиться.
Діва
День вдалий для службових відряджень і початку нових проектів. Чи не виникатиме клопоту і з фінансами. На роботі варто сподіватися на приємну звістку – цілком можливо, що вона буде стосуватися збільшення ваших доходів.
Терези
Сьогодні ваші розумові здібності будуть на висоті. Використовуйте цей момент, щоб залагодити справи, які вимагають від вас особливої ​​уважності і натхнення. Можна сміливо починати нові проекти.
Скорпіон
Скорпіонам, пов’язаних з діловою сферою, в цей день варто бути обережними. Астрологи прогнозують вдалий момент для того, щоб переконати партнерів у правильності ваших рішень, однак, з іншого боку, можуть виникнути деякі конфлікти.

Стрілець
Перед вами з’являться нові можливості – не бійтеся за них братися і рухати своє життя вгору. Мудрість і витримка будуть супроводжувати вас сьогодні, а тому складні справи і завдання будуть даватися легко.
Козеріг
Варто займатися звичними справами. Навряд чи прийдуть сьогодні непередбачувані події або ситуації. День добре підходить для засвоєння знань, отриманих раніше.

Водолій
Будьте обережні зі своїм здоров’ям – уникайте підозрілих і важких продуктів і самолікування. У Водоліїв починається сприятливий час для здійснення запланованих справ, вирішення важких питань і проблем.
Риби
У Риб є високі шанси завести корисні знайомства, які згодом допоможуть вирішити наболілі проблеми. Задумані справи вдаватимуться, потрібно тільки вірити в себе і в те, що у вас все вийде.