Гороскоп Павла Глоби на 11 вересня 2020: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 11 вересня 2020 року, передбачає деякі складності з фінансами для Козерогів і Риб. Стрільцям варто подбати про себе.

На роботі вас чекає безліч справ, які потребують вирішення. Наполеглива праця – це саме те, що вам зараз потрібно.

Овен
На роботі бажано не робити помилок. Вам це буде під силу, якщо не брати на себе занадто багато. Не бійтеся відмовитися від непосильної праці.
Телець
На роботі і вдома справи йтимуть помірно добре, але обачність зайвою не буде. Можливий успіх у вирішенні давніх клопоту.
Близнюки
Варто відмовитися від вчинків з подвійним змістом – будьте чесними, в іншому випадку є високі шанси поплатитися за навіть невелику брехня. До рідних проявляйте повагу і таке ваше ставлення воздасться сторицею.

рак
Зверніть більше уваги на практичні результати, поринете в роботу з головою. Вечір будинку або тиха прогулянка добре відновить витрачені сили.
Лев
День краще підходить для завершення справ, ніж для початку нових. Починати нові можна тільки в разі, якщо вони короткострокові. Від справ, в яких ви не впевнені, тримайтеся подалі, рішення по ним відкладіть на наступний тиждень.
Діва
Протягом дня, особливо ближче до вечора, намагайтеся уникати людей, які вас дратують. висока
ймовірність конфліктів.
Терези
11 вересня постарайтеся бути чесним з собою і проаналізуйте свої дії і думки. Корисною буде прогулянка на свіжому повітрі та спілкування з природою.
Скорпіон
Займіться наведенням ладу в своїх думках – проаналізуйте, де ви кидаєтеся в ілюзії, гординю чи брехня. Можливо саме час почати медитувати. У цей день протипоказаний алкоголь, екстремальні заняття і палкі суперечки.

Стрілець
11 вересня хороший день, щоб подбати в першу чергу про себе. Відкиньте на другий план обов’язки перед іншими і виділити більше часу на пристрій свого життя.
Козеріг
Можливі ускладнення з фінансами, особливо в другій половині дня. Також висока ймовірність непередбачених перешкод як на роботі, так і в приватному житті.
Водолій
На роботі вас буде супроводжувати удача. Конфліктів з керівництвом або колегами не буде, а при найменшому натяку на них проявляйте стриманість.
риби
Уникайте нереалістичних проектів, оскільки вони можуть затягнутися надовго і принести вам чимало клопоту. На роботі краще діяти з обережністю через високий шансу впливу недоброзичливців. Будьте особливо ввічливими і зберігайте спокій.