Гороскоп Павла Глоби на 12 липня 2020: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 12 липня 2020 року радить Овнам не вступати в конфлікти, Близнюкам присвятити день розширенню кругозору, а Дівам варто подбати про своє здоров’я.

Думайте в цей день розсудливо, більше покладайтеся на логіку, ніж на внутрішнє чуття.

Овен
Овнів сьогодні чекає день з підвищеним рівнем конфліктності. Варто уникати з’ясування відносин з колегами, друзями і намагатися зберегти мир в сім’ї.
Телець
День обіцяє бути спокійним і тихим, приємним винятком може стати несподіваний подарунок. Любов і сфера романтичних відносин буде перебувати під сприятливим впливом зірок.
Близнюки
Близнюкам астрологи радять сьогодні трохи часу присвятити розширенню кругозору. Візьміться за цікаву науково-популярну книгу або переглянете хороший документальний фільм.

Рак
Бажано присвятити цей день відпочинку, працювати можна тільки над власним духом або тілом. Зараз вдалий час для саморозвитку та самовдосконалення.
Лев
Відпустіть ситуацію, дайте справах в житті відбуватися природним чином, і ви будете здивовані, коли побачите, як зміниться ваша реальність і наскільки щасливішим ви станете.
Діва
Дівам сьогодні слід достатньо часу відвести для турботи про своє здоров’я. Подумайте, чи не варто переглянути вам режим дня, харчування та звички. Зірки сприятимуть змінам.
Терези
Зробіть щось незвичайне і спробуйте вирватися з рутини. Можете сміливо вирішуватися на щось нове і спробувати застосувати. День гарний для будь-яких змін, при цьому не конче виходити з дому – головне не просиджувати весь час на дивані.
Скорпіон
Сьогодні Скорпіони можуть відкрити несподівано для себе свої нові помисли і ідеї. Ймовірно, ви знайдете нове і цікаве хобі. В цілому день буде сприятливим для Скорпіонів, що мають відношення до науки.

Стрілець
Стрільці повинні бути обережні сьогодні, тому що вони можуть зіткнутися з проблемами. Не поспішайте і не турбуйтеся, якщо виявиться, що ви кудись запізнилися.
Козеріг
Вдало день пройде, якщо захопитися розумовою діяльністю, спробувати взятися доробляти улюблені справи до кінця. День буде сприятливим і для реалізації фінансових планів.

Водолій
Водоліям варто очікувати спокійний день. Коли будете просити про раду або підказкою від інших – не забувайте їх уважно слухати. У вас є великі шанси отримати нові знання та отримати дійсно корисну пораду.
риби
Рибам сьогодні бажано зайнятися справами, пов’язаними з наукою, мистецтвом і будь-яким творчістю. Є великі шанси, що сьогодні вам захочеться ввечері більше часу побути вдома. Це й не дивно, адже це місце, де ви можете по справжньому відновити сили.