Гороскоп Павла Глоби на 12 серпня 2020: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 12 серпня 2020 року радить Ракам уникати поспішних рішень. Цілеспрямованість і працьовитість Дев принесуть їм хороші результати.

У середу рекомендується обмежити спілкування з тими друзями і приятелями, з якими у вас недавно були конфлікти.

Овен
12 серпня вдалий час для ділових операцій. У цей день зірки рекомендують обміркувати свої майбутні дії, пов’язані з фінансовою стороною вашої діяльності. Зберігайте наполегливість і завзятість у досягненні мети.
Телець
Любов і відданість близьких вам людей захистять вас від неприємностей. У другій половині дня вірогідні сварки або травми, тому будьте обережні.
Близнюки
12 серпня сприятливий день для започаткування нових справ і укладення договорів. На роботі вас чекає успіх незалежно від роду діяльності. Можливі приємні несподіванки або поповнення сімейства.

Рак
Ясність і точність мислення підніме ваш добробут. Слід уникати поспішних рішень. Стриманість і розсудливість обернуться реальними грошима.
Лев
12 серпня відмінний день для роздумів і переходу до нового роду діяльності. Ваш запорука успіху – близьке оточення. Сильна натура і прагнення до лідерства допоможуть вам відчути себе господарем життя.
Діва
Ваша цілеспрямованість і працелюбність принесуть вам хороші результати. Під кінець дня ви відчуєте втому, тому присвятіть вільний час відпочинку.
Терези
В особистому житті Терезам необхідно зменшити пристрасті і тверезо поглянути на ситуацію, що склалася. У першій половині дня можливі труднощі. Чи не рекомендовано займатися справами, пов’язаними з ризиком.
Скорпіон
Скорпіонів дуже довгий час турбувало одне діло, яке сьогодні максимально швидко вирішиться. Втім виявиться, що ви перебільшували його значимість.

Стрілець
Астрологи обіцяють Стрільцям радісну звістку. Вона буде пов’язана з будинком, сім’єю, або далекими родичами. Якщо буде натхнення, попрацюйте над своїм проектом. Подбайте сьогодні про своє майбутнє успіху.
Козеріг
Цей день зажадає від Козерогів концентрації уваги і вміння справлятися з великим напливом справ. Події можуть вийти з-під контролю і почати розвиватися зовсім не так, як ви цього хотіли.

Водолій
Вирішивши налагодити відносини з колись близькою людиною, можете зробити крок йому назустріч, але ні в якому разі не вибачайтеся і не виправдуйтеся – така тактика буде сприйнята як слабкість, що згодом може зіграти проти вас.
риби
Образи минулих років можуть стати причиною нових серйозних сварок. Щоб подібного не сталося, не давайте спогадами взяти верх над сьогоденням: нехай минуле залишається в минулому.