Гороскоп Павла Глоби на 14 серпня 2020: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 14 серпня 2020 року, передбачає для Терезів важливу зустріч з впливовою людиною. Близнюкам рекомендується не приймати імпульсивних рішень, а Овнам варто уникати ризикованих угод.

У цей день не варто плекати надмірних очікувань від пунктуальності інших, можливі зриви домовленостей по елементарної безпечності або забудькуватості.

Овен
Ризиковані угоди і авантюрні пропозиції – це те, чого сьогодні варто уникати. Залиште на потім обдумування важливих рішень, які можуть вплинути на ситуацію в вашому житті в найближчі роки.
Телець
У працьовитих Тельців сьогодні не буде часу на відпочинок. Вам потрібно використовувати вашу спритність, щоб впоратися із запланованим і отримати бажаний результат.
Близнюки
Близнюкам сьогодні може випасти можливість вибрати собі союзників в справі на найближчі місяці – ретельно зважуйте всі і постарайтеся не приймати імпульсивних рішень.

Рак
З раками злий жарт зіграти може їх щирість, особливо з тими, хто любить відверто розповідати про свої почуття і занадто відкриватися іншим. Не засмучуйтеся, якщо хтось скористається вашими достоїнствами і візьміть собі ситуацію на озброєння.
Лев
Потрібно бути готовим до боротьби з спокусами, обманом і ілюзіями. Необхідно постаратися стримати себе і не випускати на поверхню негативні емоції по відношенню до оточуючих людей.
Діва
Постарайтеся сьогодні не перевтомлюватися, правильно розрахуйте час і сили, щоб вдосталь відпочити. У разі погіршення стану здоров’я не займайтеся самолікуванням.
Терези
Вас сьогодні чекає важлива зустріч з впливовою людиною. Потрібно буде проявити свою стійкість і наполегливість, щоб отримати бажане. Ймовірно, вам вдасться досягти навіть більшого, ніж можна було б очікувати.
Скорпіон
У цей день головними вашими супутниками будуть сміливість і впевненість. Доводьте розпочаті справи до кінця. Вас буде супроводжувати впевненість і натхнення.

Стрілець
У цей день у вас буде можливість подивитися на останні події у вашому житті і зробити висновки. Високі шанси побачити зв’язку, які не помічали, і змінити ситуацію в свою користь.
Козеріг
Козерогам сьогодні буде властива підвищена самооцінка, що додасть сил для вирішення поточних завдань. Легко буде вдаватися пошук гідних союзників в комерційних та особистих справах.

Водолій
Особисте життя в цей день може вийти на перший рівень. Самотні представники знаку можуть закохатися і побудувати міцні відносини.
риби
День видасться складним і багатим на події – як приємними, так і проблемними. Справитися з викликами допоможе інтуїція і тверезе мислення.