Гороскоп Павла Глоби на 18 липня 2020: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 18 липня 2020 року, радить Козерогам тримати емоції під контролем, Рибам не піддаватися спокусам, а Тельцям рекомендується завершити всі свої справи.

Зірки радять сьогодні вирватися з рутини. День гарний для будь-яких змін.

Овен
Займіться 18 липня власним здоров’ям. Якщо зараз пошкодуєте на цей час, то зовсім скоро втратите набагато більше.
Телець
Цей день для Тельців буде досить напруженим. Підготуйтеся до негативних подій психологічно. Все, що ви не встигли зробити протягом тижня – намагайтеся сьогодні закінчити.
Близнюки
Близнюки сьогодні можуть прийняти складне рішення. Подумайте над ним і якщо ви не впевнені в тому, що робите все правильно, то у вас ще є шанс повернути все назад.

Рак
18 липня чудовий день, щоб реалізувати всі свої творчі проекти та плани. Намагайтеся приділити важливим завданням більше часу.
Лев
Ваше впертість сьогодні зіграє вам не на руку, адже день можете завершити в суперечках і конфліктах. Якщо хочете уникнути серйозних наслідків – навчитеся контролювати свої емоції.
Діва
Будьте сьогодні активніше і ініціативніше, ніж зазвичай. Це допоможе вам досягти успіху в багатьох справах.
Терези
Насолоджуйтесь сьогоднішнім днем, нічого не плануючи і не контролюючи. Розслабтеся і робіть те, що хочеться. Необхідні справи робіть тоді, коли з’явиться внутрішня мотивація.
Скорпіон
Скорпіони зможуть 18 липня реалізувати свої давні задуми, втілити ідеї і викреслити багато пунктів з плану важливих справ.

Стрілець
Якщо ви сумнівалися в своєму партнері – саме час прийняти важливе рішення. Сьогодні вдалий день для закриття проектів.
Козеріг
Через свого небажання йти на компроміс ви можете потрапити в неприємну ситуацію. Тримайте під контролем свої емоції. Таким чином ви зможете уникнути конфліктних ситуацій.

Водолій
У Водоліїв прийшов відмінний період для генерування нових ідей. Обов’язково фіксуйте все на папері – це збільшує шанси на їх швидке здійснення.
Риби
На Риб чекає багато спокус. Ймовірно, вам захочеться з’їсти подвійну порцію страви або випити зайвий келих вина. Будьте обережні піддаючись таким пристрастям, адже це негативно може позначитися на вашій фігурі.