Гороскоп Павла Глоби на 18 вересня 2020: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 18 вересня 2020 року, передбачає сприятливий день для народжених під вогняними знаками. Загалом день обіцяє бути плідним, особливо для тих, хто займається розумовою працею.

Сьогодні є високі шанси потрапити в полон ілюзій, тому варто бути обережними у справах і вчасно “спускатися на землю”.

Овен
Є шанси помітити перші успіхи в діяльності, яку ви почали не так давно. Можливим перепадів настрою варто не дивуватися. Головне їх вдало застосувати так, щоб нікому не нашкодити
Телець
Якщо не відволікатися на проблеми, які і так рано чи пізно пройдуть, маєте шанси провести чудовий день. Сьогодні Тельцям буде властиво сповна відчувати радість і щастя простих моментів.
Близнюки
Астрологи прогнозують для Близнюків вдалий день – гострі кути будуть згладжуватися, рідні не будуть докучати, а колеги – сприяти в роботі.

рак
День буде сприятливим для будь-якої діяльності, тільки ось при прийнятті важливих рішень варто твердо хапатися за реальність і не витати в хмарах, а зважувати всі за і проти.
Лев
Добре буде вдаватися творча робота і неважкі завдання. Можна зайнятися вивченням цікавої літератури, самоосвітою.
Діва
Для вас сьогодні буде характерна підвищена самооцінка, що додасть сил для вирішення поточних завдань. Легко буде вдаватися пошук гідних союзників в комерційних та особистих справах.
Терези
День видасться сприятливим для нових починань. Найімовірніше, що сьогоднішня закоханість виллється в відносини, фінансові вкладення – в прибуток.
Скорпіон
Для Скорпіонів сьогодні буде характерна неймовірна проникливість і допитливість. Це допоможе в складних ситуаціях і при налагодженні контактів. Ви будете справляти враження всезнайки, що додасть вагомості вашій репутації.

Стрілець
У Стрільців сьогодні буде багато сил. Сміливо беріться за справу – справи вдаватимуться як ніколи успішно. Старанна робота допоможе зміцнити ваш статус і поліпшити перспективи на збільшення прибутків.
Козеріг
По можливості рекомендують сьогодні зайнятися спортом, це добре позначиться на здоров’ї і допоможе зняти напругу.

Водолій
Водоліям радять сьогодні в усьому покладатися тільки на власну інтуїцію. Втім, приступати до рішучих дій варто лише при стовідсотковій упевненості, а ще краще перенести відповідальні рішення на завтра.
риби
18 вересня для Риб сприятливий день для початку чогось нового. Якщо ви шукаєте роботу – надішліть в цей день резюме. Якщо хочете підкоригувати фігуру – підіть в зал або почніть бігати. Якщо хочете вивчити щось нове – запишіться на курси. Ці починання принесуть перші результати вже зовсім скоро.