Гороскоп Павла Глоби на 2 серпня 2020: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 2 серпня 2020 року, прогнозує спокійний день для Риб, Водоліїв і Козерогів. Левам варто відмовитися від серйозних справ і не звертати увагу на критику.

У цей день багатьом представникам знака розмову з іншими людьми буде покращувати настрій, тому не соромтеся спілкуватися і виходите на контакт.

Овен
Після важкого робочого тижня ви не зможете сконцентруватися на справах. Перенесіть завдання на наступний тиждень. Дозвольте собі відпочити і займіться своїм здоров’ям.
Телець
Ваш життєвий досвід і знання стануть в нагоді не тільки вам, але і вашим близьким. Якщо вас попросять про допомогу – не відмовляйте. Благодійні проекти сьогодні будуть мати успіх.
Близнюки
Сконцентруйтеся сьогодні на особистому житті і на відносинах з коханою людиною. Неділя – важливий день для вирішення сімейних питань. Всі ваші дії будуть успішними.

Рак
Раки можуть зіткнутися з погордою чужих людей, які можуть зіпсувати вам настрій. Будьте уважні і відстоюйте свою особисту кордон.
Лев
Не звертайте увагу на критику на свою адресу. Відмовтеся від серйозних справ, адже можете зробити дурість, про яку будете шкодувати. Краще приділіть час своїм друзям.
Діва
Налаштуйтеся на позитив, шукайте хороші моменти у вчинках оточуючих і насолоджуйтеся життям. Сьогодні чудовий день, щоб присвятити його собі і своїм мріям.
Терези
Сьогодні у вас з’явиться шанс реалізувати свої творчі задуми. Вдалий день для роботи над собою і дій, які допоможуть вам зміцнити особистий авторитет.
Скорпіон
Прислухайтеся до своїх бажань і потреб. Вони допоможуть вам бути на висоті не тільки в сімейних, а й робочих справах.

Стрілець
Чи не відштовхуйте від себе людей. Зберігайте спокій і будьте терплячими, сьогодні можливо доленосне знайомство. День чудовий, щоб зайнятися самоосвітою і навчанням. Новий матеріал вам буде легко даватися. Розширюйте свій кругозір і особисті інтереси.
Козеріг
Козерогам варто звернути увагу на свій зовнішній вигляд. Якщо хочете щось змінити в собі – сміливо можете братися за справу. День буде наповнений приємними зустрічами і новими враженнями.

Водолій
Щоб неділю видалася вдалою, після пробудження знайдіть кілька хвилин для себе і в спокої уявіть собі майбутній день: спокійний, наповнений радістю і комфортом.
Риби
Сьогодні астрологи прогнозують Рибам спокійний день. Проявляйте сьогодні альтруїзм і щирість. Якщо перед вами з’являться нові можливості – беріться за них і рухайте своє життя вгору.