Гороскоп Павла Глоби на 2 вересня 2020: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 2 вересня 2020 року, радить Ракам врівноважено реагувати на критику, а Стрільцям рекомендує починати нову справу.

У цей день у вас є шанс подивитися на старі проблеми під новим кутом зору і переглянути своє ставлення до них.

Овен
Сьогодні Овнів чекає виконання важливої ​​місії. Вам буде важко примиритися з помилками і вам легко буде даватися критика. День вдалий для турботи про своє здоров’я та красу. Замість того, щоб шукати недоліки інших – приділіть більше часу собі.
Телець
Тельців огорне світ мрій і спогадів, що на додаток до сонного стану може стати причиною неякісного виконання роботи. Не дивуйтеся не надто радісним поглядами керівника, який такий настрій може легко помітити.
Близнюки
Близнюків сьогодні можуть засипати порадами про те, як вести справи і жити. Не беріть собі в голову вказівки інших людей. Ви самі можете визначити, що для вас добре, а що – погано.

рак
Не чекайте похвали з боку – ви самі здатні зрозуміти, наскільки якісно ви виконуєте роботу і побачити, що потрібно поліпшити. На критику варто реагувати врівноважено – слухати, але занадто не морочитися.
Лев
Фінансова сторона життя сьогодні буде особливо активною – можна розбагатіти і отримати додатковий прибуток, а можна і зустріти великі збитки. Тому слід обмежити справи з фінансами і бути уважним до деталей.
Діва
У цей день можливі проблеми пов’язані з відчуттям близькості. Особливо це стосується тих, хто втратив упевненість в своєму партнері або пристрасть у відносинах. Не дозволяйте цій ситуації тягнутися довго: вирішите проблему, інакше відстань між вами стане непереборною.
Терези
Тим, хто скаржиться на рутину і на те, що в житті нічого не міняється, – варто брати ситуацію в свої руки. Зважитися на ризик буває важко, але результат дає нам новий досвід і відчуття того, що ми зробили все, що могли і не дали життя пройти повз.
Скорпіон
Не варто брати вину або невдачі інших на свій рахунок, навіть якщо вони вас в цьому звинувачують. Кожен самостійно відповідає за свої рішення, думки і емоції. Не варто боятися розчарувати інших – насамперед варто подбати про свій спокій.

Стрілець
Сьогодні вдалий день, щоб перетворити ідеї в план дій. Не бійтеся починати – головне написати перший пункт і далі справа піде. Якщо витратите трохи часу на продумування стратегії – справа отримає високі шанси увінчатися успіхом.
Козеріг
Будь-яке переміщення, яке виходить за межі вашої звичної діяльності, піде на користь. У буденні справи клопоту виникати не повинно, а тому є високі шанси провести день в гарному настрої.

Водолій
Водолії сьогодні мають шанси розгадати таємниці, над якими вони морочили голову останні кілька тижнів. Швидше за все, виявиться, що все загадки мали свої причини. У другій половині дня можливі зриви запланованого і порушення графіків.
риби
Не варто занадто переживати через зрив домовленостей, зустрічей, помилок на роботі. Уже найближчим часом ви побачите, що “провал” насправді відкрив вікно нових, непомічених до цього можливостей.