Гороскоп Павла Глоби на 28 серпня 2020: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 28 серпня 2020 року, радить Козерогам не починати серйозних справ, Терезам звернути увагу на своє здоров’я, а Левам рекомендовано завершити розпочаті справи.

Намагайтеся займатися спокійною роботою, уникаючи серйозного перевтоми. Однак при цьому не втрачайте пильність і віру у власний успіх.

Овен
Овни сьогодні можуть на роботі починати реалізацію давнього запланованого проекту. Зірки попереджають, що фізичні навантаження в цей день загрожують травмами, тому будьте обережними.
Телець
Ймовірно, Тельці сьогодні почнуть втрачати енергію, накопичену протягом попереднього часу. Не дозволяйте емоціям взяти верх над здоровим глуздом.
Близнюки
День обіцяє бути вдалим в діловому і фінансовому плані. Можете втілювати в життя нові проекти, укладати серйозні угоди і підписувати важливі договори.

рак
Сьогодні не найкращий день для спілкування з малознайомими людьми, втім ідеально підходить для людей, що займаються творчістю.
Лев
У цей день Львів чекають істотні фінансові надходження, тому краще придбати щось дійсно необхідне. Астрологи радять сьогодні завершити розпочаті справи.
Діва
Сьогоднішній день Дівам принесе несподівані кар’єрні успіхи. Ви працелюбні і заслуговуєте підвищення, втім через свою скромність втрачаєте таку вигоду.
Терези
Терезам варто приділити час турботі про своє здоров’я. Останнім часом робота і будинок забирає багато ваших сил, тому вам потрібно трохи зменшити темпи, щоб не вигоріти емоційно.
Скорпіон
Уникайте спокус, навіть, якщо вам здається, що про ваші слабкості ніхто не дізнається. Подумайте про все, що можете втратити, якщо не зумієте стримати себе. Відновити довіру до себе буде непросто.

Стрілець
Сьогоднішній день обіцяє бути спокійним. Прийшов час відпочити від напружених дій. Дайте собі відпочинок і двічі подумайте, чи варто себе навантажувати додатковою роботою.
Козеріг
Зірки радять вирішення серйозних справ, зустрічі та фінансові операції краще відкласти, як мінімум до завтра. Сьогодні благополучний період для генерального прибирання. Викиньте зі свого життя мотлох.

Водолій
Астрологи обіцяють Водоліям зустрічі, які принесуть радість. Можливі нові яскраві знайомства і побачення. Найкраще справи вдаватимуться в другій половині дня, коли ваша творча енергія буде на висоті.
риби
Риби сьогодні можуть відчути знесиленого до кінця дня. Втім у вас з’явиться рішучість вирішити давні питання. Зірки попереджають, що нерішучість може створити проблеми.