Гороскоп Павла Глоби на 29 серпня 2020: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 29 серпня 2020 року, радить Тельцям приділити час своїм рідним, а Ракам виділити більше часу на влаштування особистого життя.

День сприятливий для здійснення фінансових операцій, укладення угод і домовленостей. Будь-які починання в цей день отримають додаткову енергетичне підживлення.

Овен
Сьогодні для Овнів день буде сприятливим для зміни іміджу – можна відвідати перукаря, розібрати речі в гардеробі. Важливих справ починати не рекомендується.
Телець
Тельцям в цей день рекомендують відвідати рідних і близьких. Тим, у кого є діти, варто приділити своєму малюку сьогодні більше часу. Прогулянки на природі також зайвими не будуть.
Близнюки
Нічого не бійтеся, якщо хочете домогтися успіху, а цей день додасть вам рішучості. Швидше за все сьогодні вам легко буде вдаватися тверезе мислення, що допоможе чітко сформулювати свої цілі і завдання.

рак
Сьогодні хороший день, щоб подбати в першу чергу про себе. Відкиньте на другий план обов’язки перед іншими і виділити більше часу на пристрій свого життя.
Лев
День не підходить для стрижок і зміни іміджу. Для одягу краще вибирати стримані кольори. Чи не занадто варто очікувати на допомогу інших. Через надмірну заклопотаність більшість сьогодні піклується в першу чергу про себе.
Діва
День для Дів буде сприятливим, щоб закотивши рукава братися за те, що прийнято називати сірими буднями. Поточна робота і побутові дрібниці – це те, на що сьогодні дійсно варто звернути увагу.
Терези
Сьогодні займіться справами, які вимагають точності і уваги до деталей. Зараз сприятливий час для важливої ​​і відповідальної роботи. На допомогу з боку розраховувати не варто – перш за все покладайтеся на себе.
Скорпіон
День вдалий для енерговитратній, бурхливої ​​діяльності. Сьогодні сміливо втілюйте в життя свої епатажні плани – є високі шанси на успіх. Вам притаманна дивовижна працездатність – втома не буде відчуватися, навіть якщо справ буде більше, ніж зазвичай.

Стрілець
Вас чекає подорож або пожвавлення на роботі. Також можливе підвищення або поліпшення відносин з колегами. Вам пора задуматися про зміни в особистому житті – ваші відносини потребують розвитку, тому не зволікайте з цим.
Козеріг
Козерогам варто бути обачними зі словами. Необачно сказана гостра фраза може спровокувати конфлікт, вирішувати який у вас не буде бажання. Тому краще двічі думайте перед тим, як сказати зайве.
Водолій
Відпустіть ситуацію, дайте справах в житті відбуватися природним чином, і ви будете здивовані, коли побачите, як зміниться ваша реальність і наскільки щасливішим ви станете.
риби
У цей день не можна впадати в ностальгію, скаржитися і жаліти себе. Краще дійте раціонально: щось болить – йдіть до лікаря, не вистачає грошей – шукайте можливість заробити, втомилися – відпочиньте і знову беріться за справи.