Гороскоп Павла Глоби на 3 вересня 2020: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 3 вересня 2020 року, радить Близнюкам ділові угоди перенести на інший день, а Терезам позбутися негативної енергетики.

У цей день спробуйте щось змінити в своєму житті, а ввечері дозвольте собі повноцінно розслабитися і відпочити.

Овен
Не варто поспішати, втілюючи в життя ідеї, які нав’язує вам керівництво. Швидше за все, не пройде і дня, як воно відкличе свої розпорядження назад, а ваша праця виявиться марним.
Телець
Намагайтеся не давати іншим поради, яких не готові дотримуватися самі. По-перше, це неетично, а по-друге, їх наслідки можуть виявитися невдалими.
Близнюки
Ділові угоди, переговори слід перенести на інший сприятливий день. Велика ймовірність того, що ви не тільки не доб’єтеся консенсусу, а й серйозно посваритеся.

рак
Нікому не давайте необачних обіцянок, особливо, якщо ви не впевнені, що зможете їх стримати – згодом це може зашкодити вашій бездоганною професійною репутації.
Лев
Відсутність взаєморозуміння між людьми зведе нанівець будь-які ділові переговори, так що не варто призначати їх на цей час. Від побачення з коханою людиною теж краще відмовитися.
Діва
Дотримуйтесь помірності в усьому, включаючи шкідливі звички і прийом медикаментів – велика ймовірність отруєння і загострення хронічних захворювань, пов’язаних з шлунково-кишковим трактом.
Терези
Сьогодні Терезам треба очистити будинок від негативної енергетики. Це може бути генеральне прибирання, під час якої потрібно не тільки все ретельно вимити і вичистити, а й викинути речі, з якими пов’язані погані спогади.
Скорпіон
Скорпіонам необхідно як слід відпочити. Будьте уважні до власних бажань, які ви постійно відкладаєте на потім. Також вам слід звернути увагу на своє здоров’я.

Стрілець
Сьогодні астрологи рекомендують Стрільцям приділити час роботі. Постарайтеся вирішити максимальну кількість завдань і тоді ви зможете отримати непоганий результат.
Козеріг
Козерогам слід звернути увагу на свій фінансовий стан. Будьте уважні, можливо, незабаром вас чекає велика кількість витрат.

Водолій
Астрологи радять Водоліям зайнятися активностями. Це можуть бути танці, спорт або просто весела прогулянка по місту зі своїми друзями.
риби
Рибам потрібно розібратися у власних бажаннях. Вам необхідно точно зрозуміти, чого ви хочете від життя і свого майбутнього. Крім того, спробуйте стати ближче до своїх друзів.