Гороскоп Павла Глоби на 4 вересня 2020: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 4 вересня 2020 року, передбачає вдалий день для народжених під знаками Раков і Львів, а ось Скорпіонам варто бути обачними.

У п’ятницю не варто сильно перевантажувати себе роботою, краще займайтеся справами, які сприятимуть вашому умиротворення.

Овен
4 вересня намагайтеся керуватися здоровим глуздом, а не підказками з боку або імпульсивними бажаннями.
Телець
День сприятливий для оздоровлення – можна влаштувати голодування (якщо немає протипоказань лікаря) або розвантажувальний день.
Близнюки
Тим, кому сьогодні належить працювати, може бути не легко зосередитися. Спробуйте відволіктися трохи на щось прекрасне – це допоможе зосередитися.

рак
День обіцяє бути спокійним і тихим, приємним винятком може стати несподіваний подарунок. Любов і сфера романтичних відносин буде перебувати під сприятливим впливом зірок. Ви можете впевнено спиратися на ділових та особистих партнерів
Лев
Бажано присвятити цей день відпочинку, працювати можна тільки над власним духом або тілом. Зараз вдалий час для прощання з поганими звичками, саморозвитку та самовдосконалення.
Діва
Домашню роботу краще зробити вранці, а решту часу присвятити тільки собі і своїх справах на роботі.
Терези
День для більшості представників знаку буде сповнений бадьорої енергії та сили, спрямованої в позитивне русло. Його бажано присвятити добродійності, відпочинку, виконання прохань інших людей.
Скорпіон
Скорпіонам сьогодні може бути властива легка емоційна нестабільність. Якщо на вас наваляться різкі перепади настрою – не лякайтеся.

Стрілець
Стрільці сьогодні можуть бути дуже балакучими. Ви можете скористатися цим в роботі – ймовірно, вдасться з легкістю провести важливу розмову, якого ви уникали.
Козеріг
День допоможе зрозуміти і розібратися, яких помилок уникнути, щоб наступні тижні пройшли успішно і без неприємностей. Постарайтеся підходити до кожної справи з позитивом.
Водолій
Почуття незалежності – головна ілюзія дня, яка може привести Водоліїв до суттєвих втрат. Варто зайнятися ментальної роботою і переробити в собі минулі образи, пробачити недоброзичливців і взяти під контроль бунтарські настрої. Це допоможе вам більш виважено оцінювати дійсність і не робити поспішних висновків.
риби
Потрібно бути готовим до боротьби з спокусами, обманом і ілюзіями. Необхідно постаратися стримати себе і не випускати на поверхню негативні емоції по відношенню до оточуючих людей.