Гороскоп Павла Глоби на 7 липня 2020: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 7 липня 2020 року, передбачає вдалий день для наведення порядку на всіх рівнях життя.

Цей день не передбачає труднощів, втім в авантюри кидатися не варто. Будь-які ситуації вирішуйте самостійно, без сторонньої допомоги.

Овен
Намагайтеся не тиснути на близьких і давайте поради тільки тоді, коли у вас про них просять, а не тоді, коли вам заманеться. Таким чином ви уникнете неприємних ситуацій і розмов, про які потім будете шкодувати.
Телець
Якщо на вашу частку сьогодні випадуть несподівані труднощі постарайтеся не ховати голову в пісок, а братися за їх рішення. Проявлені ініціатива і відповідальність принесуть Вам вигідні дивіденди.
Близнюки
Близнюкам варто бути більш чуйними і стриманими в спілкуванні з людьми. Більше слухайте і намагайтеся зрозуміти, а менше доводьте свою.

Рак
Сьогодні ви можете провести день так, як вам тільки заманеться. Головне – будьте активними, доброзичливими і відкритими. Беріться за рутинну роботу – у вас буде достатньо сил впоратися з нею.
Лев
Ваші відносини з близькими і друзями стануть більш розслабленими і теплими. Це сприятливий час, щоб поговорити про приємні речі. Ймовірно, що вас сьогодні чекають маленькі, але приємні сюрпризи.
Діва
Починається сприятливий час для здійснення запланованих справ в діловій сфері. Рішення складних питань і проблем буде проходити без надмірної втрати сил. Можна братися за проекти, які вимагають високої активності.
Терези
Уміння Терезів бути хорошим другом і репутація людини, якій можна довіряти, може знадобитися сьогодні щодо близькій вам людині.
Скорпіон
У відносинах сьогодні варто бути прямолінійним, а для Скорпіонів, у яких є пара – рекомендується проявити особливу турботу до своїй близькій людині.

Стрілець
Стрільці можуть братися за залагодження конфліктних відносин. Спроби порозумітися з близькою людиною, обговорити проблеми, що накопичилися, можуть виявитися вдалими.
Козеріг
Сьогодні Козероги можуть взятися за складання кошторису майбутніх витрат. Вдалий час для аналізу своїх доходів – ймовірно вдасться знайти прогалини і способи поліпшити своє матеріальне становище.

Водолій
Навіть при сильному бажанні розривати старі ділові контакти зараз не варто. Відкладіть цю справу до наступного тижня, інакше ризикуєте отримати небажаний відгук.
Риби
Перегляньте своє оточення. Намагайтеся більше спілкуватися з позитивними і успішними людьми, уникайте депресивних людей.