Гороскоп Павла Глоби на 7 серпня 2020: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 7 серпня 2020 року, прогнозує для Водоліїв і Стрільців приємне знайомство. Левам радять відправитися в невелику подорож.

День ідеально підходить, щоб відправитися на прогулянку на свіжому повітрі, особливо біля водойми. Життєдайний заряд сил вам гарантований.

Овен
Інтелектуальні здібності Овнів в цей день будуть повністю активізовані. Нові знання вам сьогодні просто життєво необхідні. Якщо проведете день в ліні і апатії, то ризикуєте втратити хороший шанс в житті.
Телець
З Тельцями злий жарт зіграти може їх щирість, особливо з тими, хто любить відверто розповідати про свої почуття і відкриватися іншим. Не засмучуйтеся, якщо хтось скористається вашими добрими рисами, тому візьміть собі ситуацію на озброєння.
Близнюки
В цей день є ймовірність отримати шанс подивитися на старі проблеми під новим кутом, переглянути своє ставлення до них. Всі грошові справи сьогодні будуть налагоджуватися без зайвого клопоту.

Рак
Не варто занадто переживати через зрив домовленостей, зустрічей, помилок на роботі. Уже найближчим часом ви побачите, що “провал” насправді відкрив вікно нових, непомічених до того можливостей.
Лев
Левам сьогодні зірки рекомендують відпочити після напруженої роботи. Можна відправитися в невелику подорож або зайнятися улюбленим хобі, більше часу приділіть друзям і рідним людям.
Діва
7 серпня Дівам може випасти можливість застосувати організаторські здібності. Ви впораєтеся з таким завданням без проблем і зможете добре розважитися.
Терези
У Терезів сьогодні можуть виникати невеликі складнощі, але астрологи рекомендують не сприймати їх надто серйозно – все налагодиться дуже швидко.
Скорпіон
Для Скорпіонів день буде проходити успішно, якщо вони не будуть кидатися в крайності. Надмірна безконтрольність може призвести до непотрібних фінансових витрат.

Стрілець
Стрільці сьогодні сміливо можуть заявляти про свої почуття – відкидайте умовності і беріться підкорювати серця. Є високі шанси стати душею компанії, завести нові знайомства і вивести на кращий рівень стару дружбу.
Козеріг
Козерогів, у яких є пара, сьогодні чекають сюрпризи у відносинах. Ви можете затіяти щось романтичне і нове. Є високі шанси, що ідея припаде до душі вашому партнерові і ви зможете стати ближче.

Водолій
7 серпня ваша проникливість підкаже, кому ви зможете відкрити душу. Будьте уважними та щирими і є шанс завести чудове нове знайомство, яке може мати дуже позитивні результати.
Риби
Не дозволяйте дрібницям вибивати вас з колії. Спробуйте поглянути на ситуацію з відстані і, ймовірно, помітите, що насправді все не так уже й погано. Прискіпливим Рибам варто охолонути і перенести свою увагу на дійсно важливі справи.