Гороскоп Павла Глоби на липень 2020: всі знаки зодіаку

Липень цього року, на думку Павла Глоби, буде досить несприятливим для багатьох Знаків, але це не означає, що потрібно бити на сполох і кидати всі важливі справи.

Навпаки, завдяки труднощам люди зможуть отримати новий важливий досвід.

Овен
При досягненні деяких цілей Овнам варто уникати самовдоволення і вихваляння. Це головна умова їх щастя. Якщо вони підуть цієї поради, вони зможуть зберегти ділові і дружні стосунки. Якщо немає, їх чекають серйозні конфлікти і непорозуміння на роботі, вдома, на навчанні, а також проблеми в любові.
Для того, щоб удача завжди була поруч, Овнам потрібно запрограмувати себе на успіх. Не варто слухати поради та настанови людей, особливо якщо вони будуть непроханими. Потрібно мати свою думку, слухати своє серце і довіряти своєму особистому досвіді в будь-яких питаннях.
Телець
Тельцям варто зменшити свою агресію. Цей місяць необхідно провести, не стаючи об’єктом обговорення та пліток. На всі випади ворогів варто реагувати спокійно і без емоцій. В іншому випадку можна збитися зі шляху і втратити мотивацію. На початку місяця зірки посилять вади та слабкості Тельців, тому їм доведеться боротися зі своїми внутрішніми демонами.
У другій половині місяця можуть загостритися жадібність і бажання урвати шматок побільше, але в роботі і бізнесі така стратегія може нашкодити. Зірки хочуть, щоб Тельці вміли ділитися і були гранично щедрими, особливо щодо тих, хто їм допомагає. В любовній сфері до 6 липня краще не сваритися з другою половинкою, не показувати ревнощів і образ.
Близнюки
Близнюків відрізняють природна лінь і прагнення до прокрастинації. У липні це необхідно перемогти будь-яким доступним способом, в іншому випадку може початися чорна смуга у фінансовому житті. В амурних справах Близнюків чекає велика удача. Це їх час, їх зоряний час. Знайти другу половинку буде просто – залишиться лише утримати вподобаного людини поруч. Тим, хто вже в стосунках, важливо пам’ятати про довіру. Егоїзм не допоможе ні в чому – він тільки спровокує скандали. Це прекрасний час для приємних сюрпризів і спілкування з родичами.

Рак
У Раків є багато темних і світлих сторін характеру, але єдине, що буде серйозно заважати їм в липні, – їх уразливість. Потрібно навчитися прощати близьких, друзів і колег, причому якомога швидше. Якщо хочеться почати шлях збагачення і руху до мети, то доведеться навчитися працювати в команді. Зірки хочуть, щоб Раки довіряли оточуючим.
У двадцятих числах липня зірки наділять Раков здатністю швидко приймати важливі рішення. Це допоможе їм істотно заощадити час і знайти баланс між продуктивністю і відпочинком. Представникам цього Знака варто уникати тривалого відпочинку і різкої зміни планів. Не варто шукати легких шляхів, так як до успіху ведуть лише тернисті дороги.
Лев
Левам бажано спілкуватися в липні з відповідальними і надійними знайомими. З такими людьми можна йти куди завгодно, не боячись ніяких перешкод. Найголовніше – не приписувати колективні перемоги собі одним, розповідаючи всім навколо про свої досягнення. Левам необхідно показати свою повагу колег, родичів і другій половинці.
Найсприятливішими для Львів стануть дні з 14 по 22 липня. У цей час можна сфокусуватися на будь-якій сфері життя. Якщо це буде любов, доведеться на якийсь час забути про роботу. Якщо гроші і бізнес, потрібно буде відсунути на задній план все інше. За двома зайцями в липні, на жаль, не наздогнати.
Діва
У Дів починається час, коли вони зможуть перевернути гори. Для того, щоб мрії стали реальністю, дуже важливо підібрати правильне суспільство, що складається з позитивних і добрих людей.
Друга важлива складова щастя в липні – вміння не зациклюватися на самоаналізі і надмірної самокритики. Не потрібно аналізувати кожен свій маленький крок. Це може спровокувати зайве занепокоєння і тривожність. Набагато важливіше спрямувати свій погляд вперед і перестати переживати з кожного приводу. Дівам в липні знадобляться оптимізм і бажання стати краще в своїх починаннях.
Терези
Терезам необхідно вже з перших днів липня позбутися негативної енергетики, адже вона може викликати появу недуг і хвороб. Небезпечний період триватиме до 7 липня включно. Потім енергетика почне повільно вирівнюватися. Кінець липня стане часом максимальної продуктивності і великих позитивних змін в житті.
Терезам варто боротися зі своєю примхливістю і бажанням догоджати тільки собі. Зірки хочуть, щоб представники цього Знака надавали підтримку близьким і друзям, приходили їм на допомогу в скрутну хвилину. Липень – час, коли можна витрачати гроші на створення нового образу, на майбутню відпустку. Також в липні корисно відправлятися у відрядження.

Скорпіон
Настає ідеальний час для зміни способу, оновлення гардеробу, зміни обстановки та нових починань в житті. Липень для Скорпіонів буде схожий на катання на американських гірках – сьогодні все добре, а завтра одні проблеми. Обережніше за все варто бути тим, хто займається монотонною роботою, що вимагає уважності.
Також їм допоможе досягти успіху у всіх областях боротьба з ревнощами і мстивістю. Скорпіони злопам’ятні, але в липні необхідно побороти цей недолік. Почати можна з пошуків позитивних сторін і якостей в оточуючих людях. Вони є в кожному.
Стрілець
Липень – прекрасна пора для релаксації і зміни обстановки. Цей місяць бажано присвятити самим собі. Уже з перших чисел важливо замислюватися про особисту вигоду в справах і в роботі. Не варто витрачати надто багато часу і сил, особливо якщо не відомо, до чого це може в підсумку привести.
Нові починання краще тимчасово відкласти, поступившись місцем важливим і невідкладним проблемам будинку і на роботі. У спілкуванні з оточуючими людьми зірки хочуть бачити тактовність з боку Стрільців. Прийшов час налаштуватися на хвилю добра. Будь-які натяки на агресію будуть жорстко придушуватися і можуть привести до появи великих проблем.
Козеріг
Перший крок на шляху до щастя полягає в позбавленні від песимізму. Це дуже важливо, оскільки в липні може бути досить багато приводів для розладу і негативу. Варто пам’ятати, що все погане проходить, тому терпіння було і залишається головною чеснотою для Козерогів.
Друга половина місяця підійде для грошових витрат і творчої діяльності. До 14 липня Козерогам варто сфокусуватися на домашніх справах і на духовній сфері. Дуже корисно в липні правильно і своєчасно відпочивати, щоб не збирати в собі негатив. Не варто перевантажувати себе роботою і обов’язками.
Водолій
Водоліям варто почати місяць з прибирання будинку за правилами фен-шуй. Це допоможе енергетичним потокам циркулювати вільно. Також в перші дні липня корисно буде скласти план дій на найближчі кілька тижнів. Якщо діяти тільки по натхненню, можна нажити собі неприємності і проблеми.
У любовної сфері Водоліям краще піклуватися і залишатися гранично позитивними. Друга половинка чекає від них чогось доброго і оптимістичного. У сферах фінансів і роботи Водоліям потрібно бути обережніше. Надмірний азарт і ризики можуть бути небезпечними, причому не тільки для гаманця, але і для авторитету.
риби
Сфера любові стане для Риб найголовнішою в першій половині липня. З 13-14 числа вона поступиться місцем роботи і фінансів. Також в цьому Рибам допоможе почуття гумору.
У справах і в роботі успіх чекає творчих представників цього Знака. Важливо підключати всі свої внутрішні ресурси до вирішення будь-яких завдань. Також важливо не кидати почате на півдорозі до успіху через страхи або критики оточуючих. Люди завжди сумніваються один в одному. Рибам потрібно стати зібраніше.