Гороскоп Павла Глоби на серпень 2020 всі знаки зодіаку

Настає час дізнатися, що нас чекає в серпні. Останній місяць літа – дуже важливий час, тому варто звернутися за допомогою до порад Павла Глоби, щоб точно знати, чого можна очікувати від зірок і планет.

Овен
Овнам рекомендується направити свою енергетику на роботу, бізнес, справи. Перші 20 днів серпня будуть ідеальним часом для початку нових справ, просування нових ідей в роботі, переговорів, підвищень і збільшення доходу. Велика ймовірність знайти нове джерело матеріальних благ.
Любов довгий час буде залишатися на других місцях, але в кінці місяця ця сфера активізується. Кінець серпня буде прекрасним періодом для побачень і романтики. Овнам потрібно бути обережними, впускаючи когось в своє коло спілкування. В іншому в сфері відносин все буде сприятливо. Напористість допоможе досягти цілей.
Телець
Тельцям варто знайти шлях до внутрішньої гармонії. Прийшов час забути про минуле, про колишні проблеми і невдачі. Якщо хочеться щастя, то його потрібно шукати в сьогоденні і майбутньому. Можна будувати плани разом з коханою людиною або поодинці, займатися вирішенням поточних завдань. Скоро буде видно результати.
Також серпень – прекрасний час для відпустки, будь-якого відпочинку, зміни обстановки. В кінці літа можна буде вирушати в далекі подорожі, досліджувати нові для себе місця, знайомитися з людьми і відкривати щось нове в захопленнях і творчості. Корисно буде витрачати гроші на розвиток талантів і отримання знань, підвищення професійних навичок.
Близнюки
У Близнюків істотно підвищаться харизма і чарівність, які і без того високі. Це означає, що їм буде більше везти в любовних справах. Вони зможуть частіше знайомитися і будуть подобатися більшій кількості людей. Для одиноких і перебувають в пошуках представників Знака це хороша новина, але це не означає, що всі люди будуть добрі і приємні.
Обережність і обачність знадобляться і в фінансовій сфері. На роботі і в бізнесі можуть бути якісь невраховані фактори, які можуть негативно впливати на результати роботи. Після 25 серпня краще дивитися в обидва і не поспішати.

Рак
Ракам варто навчитися розпізнавати знаки долі, тому що зірки і планети будуть дуже творчими. Вони зміцнять зв’язок Раков з центром достатку Всесвіту, дадуть їм багато удачі і загострять інтуїцію. Це ідеальний місяць для мрій, загадування бажань, а також втілення їх в життя. Потрібно діяти негайно, без страху і сумнівів.
Це стосується як фінансової сфери, так і амурних справ. Потрібні сміливість, хоробрість і бажання не видаватися, а дійсно бути кращими. Для досягнення найкращих результатів доведеться позбутися від ліні і змусити себе йти тільки вперед. Це може бути непросто, але якщо відводити суворо певний час для роботи і відпочинку, все вийде.
Лев
У серпні може бути досить багато людей, які захочуть домогтися свого лицемірством і обманом. Виявити їх допоможуть інтуїція і вроджена мудрість. Секрет успіху для Львів буде полягати в умінні залишатися непохитними, але не перекладати все в грубість.
Серпня прекрасно підходить для дорогих придбань. Можна купувати машину, нерухомість, вкладати значні кошти в бізнес. Численні справи і переживання можуть вимотувати, тому важливо стежити за своїм здоров’ям. Потрібно більше відпочивати, менше ризикувати, менше перевтомлюватися. Варто проявляти обережність за кермом.
Діва
Дівам в серпні необхідно чітко розуміти, куди і чому слід рухатися далі. Бездіяльність буде досить небезпечним, так що вже з перших чисел цього місяця потрібно поставити перед собою певні цілі, які можна буде поступово доповнювати новими завданнями аж до кінця літа. Залишати щось на потім категорично не рекомендується.
У любові корисно спиратися на шосте чуття. Непоганий рада може дати хтось із близьких. У серпні буде важливо абсолютно все – кожна дрібниця, кожне сказане слово.
Терези
У Терезів в серпні очікується багато нових знайомств і важливих доленосних зустрічей. Це буде дуже динамічний місяць, але не варто поспішати з остаточними рішеннями.
Потрібно йти своєю дорогою, залишаючись стабільними і спокійними. Якщо щось буде порушувати нормальний хід речей, то слід позбутися цього або подумки відсторонитися. Цей місяць ідеальний для визначення свого власного шляху, своїх життєвих пріоритетів.

Скорпіон
Скорпіонам на життєвому шляху можуть почати із завидною регулярністю зустрічатися неприємні особи. Також зірки і планети хочуть, щоб самі Скорпіони нікому не ставили палки в колеса, так як це може негативно позначитися на карму, любовної і фінансової удачі, настрої.
Серпень – час розквіту сил для Скорпіонів. Починається час, в яке можна досягти успіху практично в будь-якому новій справі. Потрібно ставити перед собою нові амбітні завдання, а також намагатися робити краще життя близьких, другої половинки. Кожну вільну хвилину краще присвячувати коханим людям, дітям, батькам. Також важливо в цьому місяці частіше зустрічатися з друзями.
Стрілець
Представникам даного Знака варто задуматися над тим, чому притягуються невдачі і як цього можна уникнути. Можливо, що Всесвіт дасть Стрільцям відповідь на це питання і допоможе вирішити багато негаразди, які виникли немов на порожньому місці. Зірки зараз творчі, тому вони допоможуть виправити всі скоєні раніше помилки.
У серпні хаос може перетворитися в порядок. Для того, щоб залучити удачу, стоїть на початку місяця зробити генеральне прибирання в будинку, навести порядок і зробити перестановку меблів. Щоб зблизитися з родичами і друзями, потрібно тимчасово відмовитися від егоїзму. Зірки хочуть, щоб Стрільці були добрішими і уважнішими до оточуючих.
Козеріг
Козерогам варто присвятити час роботі над собою. Це ідеальний період для навчання, позбавлення від шкідливих і вироблення нових корисних звичок. Для цього можна оточити себе об’єктивними і оптимістичними людьми, почати займатися чимось новим.
У серпні виникне багато можливостей розбагатіти або досягти успіху на любовному фронті. Козерогам потрібно побороти в собі бажання залишити все як є. Ці люди люблять стабільність, але успіх і щастя в цьому місяці будуть лежати поза зоною їх комфорту. Їм необхідно буде розсунути межі і змусити себе пройти через певні випробування.
Водолій
Це дуже сприятливий час для Водоліїв. Весь серпень зірки з планетами будуть в повній гармонії, і вони допоможуть Водоліям виконати їх бажання. Настав час, коли потрібно бути чесними до себе і до оточуючих. Не потрібно приховувати справжні цілі і бажання, особливо від близьких.
У фінансовій сфері Водоліїв чекає великий успіх. Це буде пов’язано з підвищенням творчого потенціалу. Пощастить не тільки тим, хто зайнятий у креативній сфері, але і всім, кому час від часу доводиться приймати непрості рішення. В любовній сфері представників цього Знака зірки також обдарують удачею: вони істотно підвищать чарівність Водоліїв.
Риби
Рибам зірки і планети допоможуть в знайомствах. Це відмінно позначиться на пошуках нових захоплень, а також на любовних успіхи. Серед нових людей можуть опинитися ті, хто закохається в Риб без пам’яті. Навіть в таких ситуаціях краще не забувати про перевірку сумісності.
Що стосується роботи і справ, то в серпні корисно буде міняти місце роботи, відкривати новий бізнес і займатися пошуками нових джерел доходу. Чекати швидких результатів не варто, але зате вдасться дуже швидко звикнути до нових умов, новим місцем і людям. Це відмінний час для експериментів.