Гороскоп Павла Глоби на тиждень на тиждень з 4 по 10 липня 2022 року

Настає новий тиждень. Настав час дізнатися, що приготували нам зірки у ці сім днів.

Цей тиждень точно буде непростим, тому рекомендації експертів з великою ймовірністю підуть вам на користь.

Овен
Овнів цього тижня матиме змогу вирватися вперед, обігнавши своїх суперників у спробах стати успішнішими. Однак, важливо пам’ятати, що щастя — це не лише гроші, а й любов, спокій і можливість робити те, що подобається. Це правильний стан душі. Настав час для того, щоб позбавитися перешкод, що заважають бути щасливими. У справах та в роботі Овни постійно зміщуватимуть фокус на щось другорядне, тому продуктивність злегка впаде. Це дуже корисний час для зміни житлових умов, ремонту, переїзду.
Телець
Тільці головним ворогом цього тижня будуть втома і сонливість. По-перше, потрібно раніше лягати спати і дотримуватися режиму, щоб залишатися в списку лідерів у роботі та любові. Понеділок обіцяє бути сприятливим днем, тож Тельцям потрібно терміново приступати до роботи та справ, швидко вмикаючись у процес. Не можна тягнути гуму. Великі успіхи в роботі та бізнесі чекають на Тельців, які змушені перебувати у роз’їздах. Не треба боятися змінювати обстановку. Все нове піде Тельцям на користь.
Близнюки
Близнюки, будучи одними з найактивніших і найенергійніших Зодіакових знаків, повинні почати діяти. Їм необхідно виявляти максимальну активність у справах, роботі. Можна сміливо вливати кошти у бізнес, купувати щось важливе для особистих захоплень. Не варто забувати і про сім’ю, другу половинку. Близнюкам слід якнайбільше часу проводити поряд з близькими, спілкуватися з дорогими ним людьми, піклуватися і любов. При створенні нових відносин великих успіхів і успіху не передбачається, але це не означає, що ці двері зачинені.

Рак
Ракам цього тижня варто спробувати навести лад у своєму житті. Корисні поради на кожен день допоможуть їм це зробити найшвидше. Цього тижня астрологи наполегливо рекомендують Ракам задуматися про майбутнє і намітити для себе найближчу мету, скласти план дій на другу половину літа або навіть осінь. Думати про минуле зараз як мінімум нераціонально. Важливо зазирнути у майбутнє, спробувати оцінити свої шанси успіх у різних сферах. Настав час розставити пріоритети. Це надасть Ракам потрібної їм впевненості та віри у себе.
Лев
У Львові цього тижня розкриються найкращі та найгірші їхні риси характеру. Найкращі їх якості виявлятимуться переважно наприкінці тижня, коли енергетика планет і зірок трохи вщухне. 5, 6, 7 та 8 липня ці люди можуть виявляти більше агресії, егоїзму та деяких інших негативних рис свого характеру. З ними треба боротися і не давати собі можливості якось провокувати себе на все це. Нові знайомства та ризики у фінансовій сфері можуть призвести до серйозних та дуже несприятливих наслідків.
Діва
Дівам цього тижня знадобиться дуже багато життєвої енергії та сил. По-перше, астрологи зазначають, що цей період буде дуже сприятливим для зміни життєвого шляху та спроб знайти себе на новому місці роботи, у якійсь новій сфері. Дівам необхідно змінити обстановку і на якийсь час змінити місце проживання, методи роботи, звички та види відпочинку. Представникам цього Знаку варто бути готовими до всього. Розслаблятися не можна, як і пускати все на самоплив. Потрібно брати активну участь у всіх життєвих процесах.
Терези
Терезам потрібно стежити за своїм здоров’ям та енергетикою, оскільки на них чекає багато важливих справ і турбот. Дуже важливу роль відіграє відпочинок та сон. Якщо з усіма проблемами в особистій сфері Терези встигнуть впоратися вчасно, на них чекає приплив щастя, оптимізму. Якщо те саме відбудеться в робочому напрямку, Терези зможуть отримати довгоочікуване просування по службі або збільшення зарплати. Цього тижня буде нелегко, але Всесвіт дає їм шанс досягти успіху.
Скорпіон
Скорпіонам важливо пам’ятати про те, що будь-яке їхнє бажання чи якась нова мета в роботі буде підтримана словом та ділом. Скорпіони зможуть вести за собою людей або правильно спрямовувати їх. Це чудовий час для спільної роботи, подорожей та нових відкриттів. У деяких життєвих аспектах Скорпіонів чекатимуть труднощі або якісь неясності, але ближче до кінця тижня все вирішиться. Люди цього Знаку зможуть позбутися чорної смуги та негативних думок.

Стрілець
Це буде стресовий тиждень, на якому потрібно пам’ятати про відпочинок, правильне харчування, фізичну активність. Раніше експерти вже розповідали про те, як зняти стрес та заспокоїтися за Знаком Зодіаку. Можливо, Стрільцям треба скуштувати щось нове — якісь неординарні методи боротьби з негативними емоціями. Чого точно не можна зараз робити, то це сидіти на місці і чекати біля моря погоди.Виплеснути негатив допоможуть фізичні вправи.
Козеріг
Козерогам варто бути обережнішими зі словами та вчинками. Любовні стосунки можуть бути зруйновані вщент через одне невірне слово, дії. Будучи найсправедливішими знаками Зодіаку, Козерогам не потрібно розповідати, як поводитися в спірних ситуаціях і конфліктах, але цього тижня вони можуть наділяти купу помилок, дозволивши собі вийти з себе і порушити гармонію. На роботі та в бізнесі доведеться багато трудитися, але дати якихось доходів не варто. Це буде дуже напружений тиждень, на якому від Козерогів багато чого вимагатимуть.

Водолій
Водоліям з високою ймовірністю вдасться змінити кармічні сценарії свого життя. Щоб це зробити, їм доведеться прислухатися до інтуїції та спробувати зробити те, що вони давно мріяли, але боялися виконати. У роботі краще сфокусуватися на наведенні порядку на робочому місці та документації. У любовній сфері життя та у спілкуванні з людьми загалом представникам даного Знаку Зодіаку рекомендується змиритися з чужими вадами. Спроба виправити ту чи іншу людину призведе до конфлікту. Краще поки не казати, що і кому треба робити.
Риби
У Риб буде вибір – багато працювати і отримати певні дивіденди, або присвятити час відпочинку, релаксації та особистим справам. Це час свободи, особистого вибору. Дуже важливо стежитиме за прикметами на щастя, оскільки воно точно не за горами. Воно вже на порозі, так що Рибам просто нудно відчинити двері і чекати на нього з розкритими обіймами. Дуже успішними Риби стануть у любовній сфері. На них чекає перехід на новий рівень у відносинах, або цікаве знайомство, флірт і романтика. Словом, Рибам потрібно дати собі шанс робити те, чого вони хочуть.