Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 13 по 19 липня 2020: всі знаки зодіаку

Починається новий тиждень, яка для когось може виявитися дуже складною, а для кого-то буде простою і зрозумілою.

Прислухаючись до порад Павла Глоби, ви зможете зробити її краще, якою б сприятливою або небезпечної вона не була.

Овен
На жаль, понеділок буде для Овнів часом проблем і негараздів через енергетичну дисонансу зірок і планет. 13 липня і в найближчі до нього пару днів краще не довіряти нікому і як слід перевіряти всю вхідну інформацію. Можна наштовхнутися на безчесних людей. Також варто в ці дні пильно стежити за здоров’ям, раціоном, фізичними кондиціями.
Найкращими і продуктивними днями стануть 16 і 17 липня, а також в цілому друга половина тижня. Також в четвер, п’ятницю і на вихідних корисно займатися ремонтом, житловими питаннями. Ще астролог радить допомагати близьким. Можливі легкі переживання.
Телець
На всій тижня варто виділити лише один небезпечний день – 15 липня. У середу потрібно буде більше відпочивати і не звертатися увага на випади ворогів. Увесь тиждень в цілому дуже сприятлива для нових знайомств, пошуку другої половинки. Не варто думати, що якщо перше побачення не виправдав очікувань, то нічого не вийде. Не потрібно поспішати з висновками про людину.
Найсприятливішим періодом для Тельців стануть вихідні. Можна сміливо їхати за місто, відправлятися в подорожі. Увесь тиждень відмінно підходить для відряджень і ділових поїздок в інші міста або за кордон. Дотримання енергетичним законам успіху допоможе залучити гроші, удачу. Занадто сильно кидатися в любов не варто – робота важливіша.
Близнюки
У Близнюків на цьому тижні можливі проблеми з грошима і творчої складової. Очікується, що ближче до кінця робочого тижня ситуація відновиться і прийме позитивний характер.
Всі великі покупки краще здійснювати саме на цьому тижні, особливо якщо фінансова операція або придбання чогось дорогого було заплановано заздалегідь. Можна розраховувати на підтримку близьких людей і друзів. У любові Близнюкам теж пощастить, тому можна сміливо призначати побачення, знайомитися, проявляти ініціативу.
Рак
13 число – найбільш несприятливий день, але відразу за ним підуть два найяскравіших і насичених удачею дня. Потрібно просто пережити понеділок і не робити різких рухів. Раки вміють викликати прихильність до себе, але цього деколи не досить. Потрібно бути гранично активними і відкритими, щоб в любові і в справах були максимально сильні злети. Раки будуть розумнішими, а їх інтуїція стане гострішою. Вони будуть більше подобатися протилежній статі і зможуть змінити на краще своє життя до невпізнання. Потрібно лише вірити в себе.

Лев
Для Львів любовна сфера стане основною. В цілому в ці сім днів краще скорочувати активність, але зірки 13, 16 і 17 числа будуть дуже сприятливими, тому в ці дні можна сильно досягти успіху в роботі і домашніх або особистих справах.
Також на цьому тижні корисно уникати занадто великих фінансових витрат. У справах і на роботі астролог радить Левам довіряти тільки собі, проявляти більше самостійності в справах. Надмірна активність в будь-який з днів крім 13, 16 і 17 липня може принести Левам багато негараздів. Справитися з ними можна буде за допомогою доброти і чуйності.
Діва
В середині тижня, а особливо 16 липня, Дівам варто трохи призупинити активність. Якщо цього не зробити, то можна наштовхнутися на негаразди в справах і роботі. Павло Глоба рекомендує людям цього Знака здійснювати тільки обдумані вчинки. Особливо якщо вони стосуються відносин з другою половинкою. В іншому випадку людина може засумніватися в зрілості Дев.
Дуже важливо позбуватися від негативних думок і емоцій. У роботі і бізнесі настає час введення чогось нового. Корисно буде розробляти нові ідеї, пропонувати їх начальству або партнерам.13 і 14 липня для цього буде найкращий час.
Терези
13 липня – несприятливий день тижня, але не тому що це понеділок. Просто зірки не зійдуться з планетами в гармонії. Не виключено, що на самому початку тижня з’являться нові проблеми і обов’язки. Не варто їх боятися, тому що у Терезів вистачить сил, щоб подолати будь-які перешкоди на своєму шляху.
16 і 17 липня – найсприятливіші дні. У любові варто бути обережніше, чи не віддавати конфліктних ситуацій. Це стосується всіх, включаючи тих Терезів, які поки на стадії пошуків.
Скорпіон
Скорпіонам варто побоюватися атак енергетичних вампірів на початку тижня – особливо 14 липня. Ближче до кінця тижня їх активність спаде. На вихідних і зовсім можна буде зустріти другу половинку. У спілкуванні з близькими та родичами настане період примирення.
В роботі слід побоюватися дрібних помилок і недоліків. Астролог радить двічі перевіряти звітність, вести документацію гранично уважно. Найменше проблем буде у тих, хто займається простий і монотонною роботою, або у тих, хто веде свій бізнес. Підвищити продуктивність допоможе обережність у всіх аспектах.

Стрілець
Для Стрільців тиждень почнеться з позитивної ноти. Понеділок стане найсприятливішим днем, але енергетика зірок і планет з вівторка почнеться знижуватися і досягне мінімуму 18 липня. Через це тиждень може виявитися складним. Не можна проявляти імпульсивність і агресію. Найуспішнішими стануть Стрільці, які вміють швидко пристосовуватися.
Дуже важливо буде позбутися від негативу і досягти внутрішньої гармонії якомога швидше. З їх допомогою навіть в кінці тижня можна буде залишитися на плаву. Це прекрасний час для покупки меблів, подарунків близьким і простого спілкування.
Козеріг
Фінансова та робоча сфери для Козерогів вийдуть на перший план. Також дуже важливо буде навчитися зберігати спокій в процесі спілкування з клієнтами та колегами. Не виключено, що доведеться в багатьох ситуаціях відстоювати свою думку. Краще робити це обережніше.
У відносинах з близькими і в любовній сфері також не варто йти на поводу у провокаторів. З другою половинкою необхідно бути максимально ввічливими і обережними, особливо на вихідних. Також астролог радить стежити пильно за своїм самопочуттям, не перевтомлюватися.
Водолій
Водоліям краще поставити на себе енергетичний захист, щоб не допустити появи проблем в ході спілкування з неприємними людьми. У відносинах з близькими можлива поява дисгармонії, особливо на початку тижня. Далі ситуація буде повільно поліпшуватися через зростання творчої енергії зірок.
Кінець тижня стане дуже сприятливим часом. На вихідних, в четвер і в п’ятницю можна сміливо займатися покупками і пошуками нових захоплень. Однак, навіть в цей час не варто критикувати близьких і друзів. Всі творчі ідеї бажано поки залишити при собі. Якщо занадто яро рекламувати себе і свої пропозиції, це може не сподобатися начальству.
Риби
Рибам варто побоюватися лише одного дня – 17 липня. У цей день можуть прокинутися найжахливіші звички, або початися смуга невдач. 14, 15 і 19 липня, навпаки, буде ідеальний час для самореалізації, спілкування з близькими і друзями, розваг. Павло Глоба зазначає, що на цьому тижні можна сміливо йти у відпустку, вирушати в далекі поїздки.
Потрібно робити те, що дає можливість відчути себе щасливими. Варто допомагати близьким і остерігатися порожніх обіцянок. У фінансовій сфері астролог рекомендує призупинити бурхливу активність. Можна здійснювати покупки, але не варто занадто сильно старатися і брати кредити, влазити в борги.