Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 31 серпня по 6 вересня 2020: всі знаки зодіаку

Цей тиждень є дуже важливо, оскільки починається осінь, і перед Знаками Зодіаку буде стояти мета не втратити віру в себе.

Астролог розповів про те, які труднощі нас можуть очікувати, як справлятися з негативом і де шукати щастя, успіх і удачу.

Овен
У Овнів перехідний період з 31 по 1 число буде дуже вдалим. У ці два дні продуктивність їх праці піде в гору. В цілому на тижні краще думати не про заробітки, а про те, як позбутися від боргів. Якщо у Овна їх немає, таку людину можна вважати одним із самих щасливих і щасливих. Крім вирішення питань з боргами і обов’язками, ближче до кінця тижня доведеться вирішувати сімейні негаразди. До кінця тижня зірки і планети втратять частину енергії і увійдуть в дисонанс, що негативно позначиться на спілкуванні Овнів з оточуючими.
Телець
Тельцям на цьому тижні варто остерігатися неприємних людей, сварок і конфліктів. Найбільше ймовірність з ними зустрітися буде 31 серпня – в найбільш несприятливий день тижня. Крім цього дня тиждень можна вважати позитивною для романтики і зустрічей, флірту.
Всім, хто вже в стосунках, краще залишити все без змін. Астролог відзначив, що тиждень чудово підходить для бізнесу, роботи, збільшення доходів і пошуку новий джерел натхнення. Фінансова удача на боці Тельців, тому не можна прохолоджуватися – потрібно діяти. Найсприятливішими днями можна вважати 2 і 3 вересня.
Близнюки
Три дня тижня можна вважати днями сили – 31 серпня, 4 і 5 вересня. В цей час людям даного Знака буде везти найбільше. Навчитися залучати бажане Близнюкам допоможе банальний оптимізм. На роботі пощастить всім, чия діяльність пов’язана з будівництвом, нерухомістю.
В любовній сфері астролог настійно радить Близнюкам перестати проявляти активність. Всім, хто перебуває у відносинах, бажано не квапити події і залишити все без змін. Одиноким Близнюка краще сфокусуватися на справах, розвагах, роботі або відпочинку. Любов – не та сфера, в якій можна чекати швидких результатів.
рак
Для Раків прийшов час проаналізувати себе і свою поведінку. Дуже важливо перестати це робити, тому що початок осені для Раків буде дуже непростим і потребує великих вкладень сил і енергії, особливо починаючи з 5 числа, коли планети стануть деструктивними.
Перший день тижня та в цілому будні дні в Раків будуть дуже продуктивними і яскравими. Павло Глоба радить діяти в бізнесі і на роботі, а також не звертати особливої ​​уваги на мінливість в любові, дружбі і спілкуванні з людьми. Це ідеальні дні для роботи над чимось новим. Великий успіх чекає творчих людей, налаштованих на перемогу.

Лев
На цьому тижні варто побоюватися людей, які бажають управляти іншими. Дотримання законів Всесвіту допоможе Левам не потрапити в пастку маніпуляторів і недоброзичливців. Це дуже важливо, оскільки дана тиждень чудово підходить для вирішення будь-яких матеріальних питань, фінансових проблем.
Деякі труднощі можливі 31 серпня, але перший млинець, як то кажуть, завжди комом. Найсприятливішими днями тижня стануть 4 і 5 вересня. Потрібно присвячувати себе справам і роботі, але не забувати про людей, які дарують тепло, любов і допомагають у вирішенні проблем. Особливу увагу варто приділити здоров’ю, адже без нього результативність в роботі різко впаде.
Діва
Дівам варто слідувати своїм правилам, не слухаючи слова оточуючих про те, що вони невірні або не ефективні. 2 вересня негативний вплив оточуючих людей може досягти апогею. Цей день з легкістю можна назвати найскладнішим на майбутньому тижні.
У любові і спілкуванні з близькими варто уникати зайвої критики. Це може привести до скандалів. Якщо Діви побачать якусь ваду в близькій людині, їм краще залишити зауваження при собі. Найсприятливіші дні в цей раз – вихідні, але не тому що не буде роботи. Зірки і планети допоможуть Дівам знайти щастя і душевний спокій, згладити гострі кути.
Терези
Найвдаліше і яскраве час цього тижня – 31 серпня і 1 вересня. Ці два дні можна сміливо назвати днями сили. Ці два дні можна використовувати для початку нових проектів на роботі і в бізнесі. Для просування нових ідей, самореклами.
У любові Павло Глоба радить Терезам не реагувати негативно, якщо друга половинка почне висловлювати невдоволення, особливо 4 вересня. Потрібно шукати компроміси, інакше можна серйозно зіпсувати собі настрій і знизити продуктивність в справах. Одиноким представникам Знака можна проявляти активність в соціальних мережах і на сайтах знайомств.

Скорпіон
Скорпіони ризикують на цьому тижні зробити одну з життєвих помилок, типових для їх Знака Зодіаку. Це буде дуже динамічна тиждень, на якій люди цього Знака можуть дуже легко виходити з себе, причому найбільша ймовірність сварок і скандалів буде на вихідних, коли зірки увійдуть в дисонанс з планетами. Уникнути проблем допоможе щирість.
Це ідеальна тиждень для любовних зізнань, романтики. Дуже пощастить тим, хто поки самотній. Астролог радить таким людям пробувати нові способи знайомства. У роботі і бізнесі бажано рухатися вперед, але не забувати реагувати на приємні пропозиції ззовні. На цьому тижні зірки обіцяють, що нудно точно не буде, особливо в четвер і середу.
Стрілець
У Стрільців починається період, коли дуже корисними є духовні практики і пошуки. Можливий творча криза, спалахи невпевненості. Все, що потрібно Стрільцям – це більше конкретики, мета в житті. Цим людям варто задуматися над тим, як змінити своє життя, якщо немає ніяких думок про те, що робити далі.
Найсприятливішими днями тижня стануть понеділок і вівторок – 31 серпня і 4 вересня. В середині робочого тижня краще не братися за нові справи, тому що зірки будуть не в настрої. Павло Глоба радить більше прислухатися до інтуїції, до голосу серця. В цілому на цьому тижні можна легко досягти фінансового успіху.
Козеріг
Несприятливий день тижня – 5 вересня. У суботу можливі зустрічі з токсичними людьми, тому важливо пам’ятати про те, як відновлювати енергію і сили після неприємного спілкування. В цілому на тижні краще не вирушати в далеку дорогу і не планувати своє життя далеко вперед. Краще спрямувати енергію на те, що актуально прямо зараз.
В любовній сфері розраховувати на спокій не варто. Друга половинка постійно буде знаходити привід посваритися і посперечатися. Одиноким Козерогам краще не проявляти активності і не шукати любов. У фінансовій сфері, навпаки, потрібно бути якомога активніше, особливо в дні сили: 2, 3 вересня. 6 число ідеальний день для відпочинку та шопінгу.
Водолій
Водоліям доведеться бути гранично обережними, якщо вони полягають у відносинах. Один невірний крок може зруйнувати любов до підстави. Це буде дуже сприятливий час для пошуку другої половинки. На цьому тижні можна знайти кохання всього свого життя.
У фінансовій і робочої сферах тиждень почнеться з негативної ноти – 31 вересня стане самим несприятливим днем. 4 і 5 вересня, навпаки, будуть днями, в які можна досягти успіху в бізнесі, в справах. Можливо, доведеться зіткнутися з дилемами, в ході яких доведеться ризикнути. Не варто боятися цього, так як іноді ризик корисний.
риби
У Риб на цьому тижні може трохи ослабнути шосте чуття. Найбільш ймовірними негативні впливи зірок можливі 2 вересня. Це буде дуже важкий день для Риб, які є типовими егоїстами. Також не пощастить жадібним і нещирим людям.
Найсприятливіший день – 6 вересня. В кінці тижня краще зайнятися згладжуванням гострих кутів і рішенням проблем в любов і сім’ю. Також на вихідних можна сміливо ходити на побачення, знайомитися, спілкуватися з незнайомими людьми. Це буде час розбіжностей з близькими, але бажання розібратися в ситуації допоможе уникнути сварок.