Гороскоп Павла Глоби на 9 серпня 2020: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 9 серпня 2020 року, радить Водоліям перестати грати в подвійні ігри, а Овнам забути всі претензії до інших. Леви і Терези можуть очікувати на успіх.

Почніть день з занять, які приносять вам задоволення. Не соромтеся виділити трохи часу на себе.

Овен
Сьогодні варто забути всі претензії – обґрунтовані і не дуже, накопичена в цей день образа віддасться з подвоєною силою, а тому постарайтеся не приймати негативні думки і емоції.
Телець
У Тельців настав сприятливий період для відносин, роботи, ремонтів. Вам буде легко заручитися підтримкою потрібних людей і впоратися навіть з досить складними завданнями.
Близнюки
Сімейні розмови сьогодні будуть протікати без зайвих проблем. Можете сміливо влаштовувати маленьку затишну сімейну прогулянку або вечерю, або просто зателефонувати рідним і друзям – вони потребують вашої підтримки.

Рак
Неділю можна офіційно назвати днем ​​оптимізму для Раків. Черпати його ви зможете з найрізноманітніших джерел – з монологів, своїх бажань, розмов з друзями та колегами, улюблених занять.
Лев
Можна братися за нові починання, розробляти бізнес-плани проектів і втілювати важкі завдання. Успіх сьогодні буде на боці Львів – головне, не опускати руки і розуміти, що деякі завдання вдасться втілити не з першої спроби.
Діва
Діви сьогодні мають високі шанси ускладнити свої відносини з близькими людьми або колегами. Причиною може стати ваша бурхлива реакція на ситуацію, яка буде вам не зовсім подобається.
Терези
Терезам в цей день не варто чекати подарунки долі. Варто брати ініціативу в свої руки і самостійно налагоджувати справу за справою.
Скорпіон
У цей день Скорпіони зможуть побачити свої проблеми в іншому світлі. Це допоможе знайти нові виходи зі старих ситуацій.

Стрілець
Стрільцям варто бути більше ніж завжди уважними за кермом. Втома може мати погані наслідки. Будинки постарайтеся сприймати все спокійно і не приймати близько до серця слова, які вам не подобаються.
Козеріг
На Козерогів чекає спокійний день. Варто знайти час на справи, які приносять особливе задоволення і заспокоєння. Не шкодуйте витратити трохи заробленого на власні потреби, навіть якщо вони здаються не такими ж першочерговими.
Водолій
Ваші подвійні ігри можуть принести чимало шкоди близьким. Подбайте про те, щоб вони розуміли справжні ваші наміри і не маніпулюйте їх довірою.
Риби
Рибам слід бути обережними зі здоров’ям. Особливо пильними потрібно бути тим, хто має хронічні захворювання. В першу чергу стережіться від стресу, який може стати головною причиною поганого самопочуття.