Гороскоп поцілунків: як цілуються різні знаки зодіаку

Поцілунок – форма прояву любові і мистецтво виражати свої почуття. Розчиняючись в поцілунку, під час якого з’єднуються душі закоханих, можна забути про все.

Цікаво, що у кожного Знака Зодіаку є свій унікальний метод поцілунку.

Овен. Імпульсивний і дуже палкий Знак, який звик висловлювати свої почуття дуже яскраво і відкрито. У поцілунку Овен дарує всього себе, але натомість чекає того ж і від партнера. Перед Овном складно встояти, адже легкий поцілунок з ним за одну мить може перерости в ураган пристрасті.
Телець. Телець вкладає в кожен поцілунок всю свою любов, турботу і чуттєвість. Представники цього Знака – бажані і привабливі партнери. І це цілком зрозуміло, адже поцілунок чоловіки-Тельця викликає бажання і пристрасть, а поцілунок жінки-Тельця наповнює любов’ю і вселяє почуття впевненості в собі.
Близнюки. Близнюки – двоїстий Знак, який славиться хвилеподібним настроєм і мінливої ​​натурою. Ці люди живуть своїми емоціями, тому кожен поцілунок з ними – це завжди щось нове, захоплююче і неймовірне. Правда, як тільки розчиниться серпанок таємничості, Близнюк може захопитися іншим партнером.
Рак. Рак – самий сентиментальний і чуттєвий Знак, який своїм поцілунком буквально вводить в світ мрій, створюючи навколо особливу атмосферу, де панує тільки любов і райська насолода. У кожному поцілунку Рака багато ніжності, щирості і духовної близькості.

Лев. Поцілунок Лева або Левиці – це завжди спокуса і неймовірні емоції. Представники цього Знака завжди відкрито показують почуття, тому їх поцілунок може розповісти багато про їхню любов. Якщо ви залучаєте Льва, він подарує вам всю свою пристрасть, а якщо немає, то поцілунок буде коротким і холодним.
Діва. Поцілунок Діви відрізняється поєднанням легкості і строгості, пристрасті і стриманості. Правда, насолодитися звабливими губами Діви можна лише при дотриманні певних умов – романтичне місце без дратівливих свідків, сприятливий клімат без відволікаючих звуків і неприємних запахів, відповідний настрій, а також терпіння з боку партнера.
Ваги. Ваги – Знак гармонії і рівноваги у всьому, але під час поцілунку він розкриває себе з несподіваного боку, демонструючи всю свою пристрасть і грайливість. Ваги завжди знають, як порадувати і здивувати другу половинку, тому їх називають великими Казанова Зодіаку. Вони віддаються почуттям цілком, і справа ніколи не обмежується тільки поцілунком.
Скорпіон. Слово, яким можна охарактеризувати життя Скорпіона, – пристрасть. Він захоплений і зацікавлений всім, чим би не займався. Представники цього Знака можуть піддатися бажанням і поцілувати того, хто викликав у них сильні почуття. Відмітна риса Скорпіонів – вони можуть показати своїм поцілунком і неземну любов, і справжню ненависть.
Стрілець. Стрілець любить життя у всіх її проявах. Він рідко сумує і завжди насолоджується викликами, з якими зіштовхує його доля. У любові Стрілець може підлаштовуватися під партнера і дарувати йому неймовірні, унікальні емоції. Правда, замість Стрілець чекає не меншою самовіддачі.
Козеріг. Козерога складно назвати романтиком, але при бажанні він може приємно здивувати кохану людину. Ніжний, елегантний і вишуканий поцілунок – найбажаніша нагорода тому, хто зміг завоювати серце самого неприступного Знака.

Водолій. Водолій живе сьогоденням і використовує кожну мить життя з максимальною активністю. Тому при поцілунку він дарує максимум задоволення, при цьому постійно дивуючи партнера різноманітністю. Для Водолія поцілунок – це сигнал до близькості, натяк на свої бажання.
Риби. Риби не з тих, хто провокує, відкрито приваблює і фліртує на очах у всіх. Вони вважають за краще чекати, поки партнер піде назустріч. Тих, хто відповість на таємні натяки і гри, чекає винагорода – глибокий, повільний і щирий поцілунок, в якому відчуваються любов, бажання і пристрасть.