Гороскоп «шалених імператриць»: які знаки зодіаку відпочивають так, що мало не здасться

Деякі люди зовсім не вміють відпочивати або роблять це якось без ентузіазму.

З іншого боку, астрологи виділяють кілька Знаків Зодіаку, які відпочивають з таким розмахом, що часом аж дух захоплює.

Овен
Овни – це люди, які люблять природу, гори, ліс, море. Вони не завжди відпочивають на повну котушку, але якщо їм довелося добре попрацювати, вони влаштують собі таку зміну обстановки, що з ними погодиться розділити відпочинок або такий же втомлений Овен, або хтось зовсім безбашений.
Овнам часом приходять в голову абсолютно божевільні ідеї на кшталт поїздок на велосипеді довжиною в 100 кілометрів або походу в гори на вихідні з наметами. Такий відпочинок готові підтримати далеко не всі. Це товариські люди, тому вони можуть влаштовувати божевільні вечірки у себе вдома по п’ятницях, що теж підходить не всім.

Телець
Тельці люблять пустити пил в очі, тому ці «імператори» і «імператриці» самі «шалені». Вони часом відпочивають з таким розмахом, що їм позаздрять королі і королеви. Тельці планують чергове свято дуже ретельно, наче це їхнє весілля або інше доленосна подія. Ними рухає бажання зробити так, щоб все навколо сказали «вау». Це їх головний мотиватор.
Тельці завжди вибирають саму веселу компанію, найяскравіше місце. Якщо це поїздка в іншу країну, то в їх номері буде кращий вигляд і кращий сервіс. Тельцям дуже допомагає їх вміння отримувати те, чого вони хочуть. Вони майстри переговорів, у них багато знайомих, які допоможуть у здійсненні задуманого.
Лев
Леви входять в список Знаків-трудолголіков, але не означає, що часом вони не можуть дозволити собі такий відпочинок, який змушує всіх навколо заздрити. Леви завдяки своїй цілеспрямованості і працьовитості заробляють достатньо грошей для того, щоб відкладати значні суми на відпустку.
Вони купують такі путівки, які не можуть собі дозволити багато інших людей. Леви працюють на повну котушку, а й відпочивають по-царськи, тому що прекрасно розуміють, що можуть собі це дозволити. Іноді вони починають смітити грошима, але це для них не біда, адже заповнити фінансові запаси їм не складає труднощів.

Стрілець
Стрільці люблять, коли все їхнє життя – це суцільний відпочинок. Саме тому вони вибирають не тільки іскрометний, але і тривалу відпустку. Ці люди отримують море задоволення від відвідування нових місць і нових знайомств. Вони дуже люблять подорожі, спілкування, безтурботні прогулянки і незабутні емоції.
На менше вони вважають за краще не погоджуватися, тому ви навряд чи знайдете Стрільця, який вважає за краще у відпустці валятися цілими днями на дивані і нічого не робити. Що стосується рядових вихідних днів, то навіть в цей час Стрільці намагаються відвідувати яскраві місця, відповідним чином одягнувшись і оточивши себе позитивними людьми.