Гороскоп на 29 жовтня 2021 року по картам Таро: всі знаки зодіака

Гороскоп на 29 жовтня 2021 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 29 жовтня 2021 року, за картами Таро обіцяє перехід на новий етап Тельцям, занурення у світ мрій Близнюкам та активні дії Терезам.

Овен – Четвірка Кубків
Ця карта – про розчарування. Перед чоловіком, який зображений на ній, три кубки, але його погляд спрямований до іншого – четвертого, того, що вдалині. Сьогодні ви можете бути незадоволені тим, що маєте. Тут є два аспекти: по-перше, саме таке незадоволення штовхає нас до нових вершин та звершень, не дає зупинитися у своїй еволюції. По-друге, це свідчить про те, що ми не вміє цінувати те, що маємо, включаючи маленькі радощі життя. Таро радять знайти прийнятний баланс.
Телець – Вищий Суд
Сьогодні Таро обіцяють вам якесь осяяння, одкровення, кардинальний перегляд своїх ідеалів та принципів. Карта присвячена переходу новий етап особистісного зростання, розширення свідомості життя та злиття з “вищим розумом”. Вона означає рідкісну здатність поглянути на ситуацію, на людей і навіть на себе самого збоку, коли можна піднятися над своїм его і пізнати єдність людства та всього живого у світі.
Близнюки – Сімка Кубків
Ця карта – про мрії. Невипадково її переважаючий колір – рожевий. Сьогодні ви ризикуєте дивитися на світ крізь рожеві окуляри і не бачити, якими є речі насправді. День може бути пов’язаний з безліччю ідей та пропозицій, у вас розбігатимуться очі. Саме тому ви можете опинитися в ступорі: рішення прийняти буде дуже складно. Таро рекомендують, по-перше, тверезо оцінювати ситуацію, по-друге, не застрягати у безплідних мріях.

Рак – Лицар Жезлов
Це карта дії, іноді – дії заради дії. Зверніть увагу на прапор, який тримає лицар – немає ніяких символів. Він може грати на будь-якій стороні. Якщо ви бізнесмен, картка може означати небезпечний етап вашого проекту. У той самий час вона вказує на необхідність рішучих дій реалізації своїх мрій у життя. Ще одне значення карти – прояв гарячості та імпульсивності. Пам’ятайте, що такі емоції несумісні з успіхом.
Лев – Диявол
Ця “веселенька” карта не про підступи темних сил. Вона – про залежність. Настільки сильної залежності, що ви перетворилися на раба. Зверніть увагу: людина знаходиться у клітці, але вона відкрита. Він сам загнав себе туди, він сам тримається в ній, він сам не хоче з неї вибратися. Сьогодні Таро рекомендують вам проаналізувати ваші залежності, а також попрацювати з такими якостями, як прихована агресія, нав’язливі ідеї, неконтрольовані спалахи гніву, матеріалізм.
Діва – Колесо
Це дуже красива і дуже багатошарова карта. З одного боку, перед вами – Колесо Фортуни, символ удачі та тотального везіння. Саме це може обіцяти вам сьогоднішній день. З іншого боку, впадає у вічі надмірна механічність цього колеса. Це вказує на те, що, можливо, ви занадто покладаєтеся на долю, рок, карму – назвіть, як хочете. У цьому випадку Таро рекомендують згадати про те, що кожна людина має право вибору, а значить, і можливість якщо не змінити, то принаймні скоригувати свою долю.
Терези – Туз Жезлів
Ця вогненна карта символізує бажання дій та змін. Зверніть увагу на вулкан, зображений на ній. У найвищому прояві ваше прагнення теж може бути подібним до вулкана, у лайт-варіанті цей символ означає намір щось змінити. Сьогодні ви можете зробити те, на що не наважувалися довгий час. Причому ваша дія призведе до зростання – особистісного, кар’єрного чи бізнесового. Таро рекомендують згадати момент, коли ви займалися якоюсь ідеєю, коли вогонь біг вашими судинами. Повторіть цей стан.
Скорпіон – Четвірка Мечів
На карті зображено лицар, який посеред битви ліг відпочити. Свій меч він надійно сховав і дозволив собі розслабитись. Сьогодні Таро рекомендують відпочити і вам – насамперед у ментальному плані. Можливо останнім часом ви перевантажували мозок різними завданнями, рішення доводилося приймати дуже швидко. Помедитуйте, перейдіть на якесь творче заняття, просто погуляйте на природі. До речі, в історії є чимало випадків, коли саме в такому стані відбувалися найбільші відкриття. Розум, що відпочив, краще генерує ідеї.

Стрілець – Лицар Кубків
Ця карта – про тотальне занурення у світ емоцій. Цей Лицар “закоханий у кохання”. Він не уявляє свого життя без романтики, без сильного почуття, без емоцій, переживань та натхнення. Таро рекомендують вам, з одного боку, іноді “виринати” з цих глибин, щоб вирішувати поточні справи, а з іншого – діяти, використовуючи, зокрема, емоційну та інтуїтивну сфери. Іноді можуть істотно посилити можливості інтелекту.
Козеріг – Паж Мечів
Ця карта символізує навчання, здобуття нових знань.  Друге значення – початковий етап якоїсь справи, коли ви загалом визначилися, що хочете отримати на виході, але поки не знаєте всіх деталей. І, нарешті, третє значення – цікавість та винахідливість, не підкріплені терпінням та відповідальністю.

Водолій – Вісімка Жезлів
Сила та швидкість. Ось що означає ця карта. Сьогодні на вас чекає неймовірний приплив енергії, натхнення та безліч революційних ідей. На карті зображені палиці, що вистрілюють у небо. Цей стрімкий рух розлякав птахів, порушив спокій і безмовність світу. Так само і ви можете стати “подразником” для тих, хто звик до свого болота та боїться змін. Таро рекомендують не забувати про заходи безпеки: люди не люблять революціонерів.
Риби – Сонце
Вам випала одна з найкращих карт колоди. Сонце символізує осяяння, ясність цілей та перспектив, впевненість у власних силах, оптимізм. На карті бог сонця Аполлон жонглює планетами. Ця вказівка, з одного боку, на роль вищих сил у нашій долі, а з іншого – на провідну роль нашого вищого Я. Сьогодні Таро обіцяє вам розквіт свідомості, граничну ясність розуму, а також активізацію інтуїції та здібностей передбачати події.