Гороскоп Таро на вересень 2020: до кого прийдуть гроші

Гороскоп на місяць вересень 2020 року картах Таро обіцяє будинок повну чашу Левам, гармонію у відносинах Дівам і активні дії Стрільцям.

 

Овен – 5 Пентакль
Після літнього відпочинку ви можете зіткнутися з тимчасовими фінансовими труднощами. В такому випадку вам доведеться присвятити цей місяць відновленню балансу. Але з іншого боку, кажуть, що гроші люблять перебувати в русі. Витративши певну суму, ви тим самим звільняєте місце для нових фінансових надходжень. Той же принцип застосуємо і до всіх інших сфер, пов’язаних з матеріальність.
Телець – 8 Пентакль
Це карта грошова. Вона символізує досягнення добробуту своєю власною працею. У вересні вам доведеться чимало попрацювати, але якщо ви приділите належну увагу своїй професійній діяльності, то вже скоро побачите результат в гаманці. Карта також вказує на сімейний бізнес (на ній зображені чоловік і жінка), який також може принести хороший дохід.
Близнюки – 6 Пентакль
Це третя грошова карта поспіль в розкладі на місяць. Вона символізує ситуацію матеріальної підтримки і допомоги. Вона говорить про волонтерство, благодійність, а також про фінансові надходження вам, якщо ви в них потребу. У широкому сенсі ця карта символізує обмін матеріальними благами або просто людським увагою. Саме ця тема стане домінуючою для вас у вересні.

Рак – Паж кубків
На карті молодий хлопець підносить кубок – символ почуття – коханій дівчині. Її немає на карті, але вся атмосфера малюнка наповнена романтикою. Точно таким же романтичним може виявитися для вас вересень. Можливо зародження нової любові. Карта також вказує на важливу інформацію, яка стосується справ сердечних. Ще одне її значення – відносини, в яких чоловік молодший жінки.
Лев – 10 денаріїв
Ще одна грошова карта в розкладі на місяць. Її можна назвати “Будинок повна чаша”. Вона надзвичайно позитивна і говорить про добробут, достаток і добробут всього роду. Карта може вказувати на успішний сімейний бізнес або вдале працевлаштування в компанію, яка заснована на сімейних традиціях. І, нарешті, вона може говорити про інтенсивний спілкуванні всіх поколінь родини.
Діва – Трійка Кубків
Ця карта символізує гармонію у відносинах, але не в парі або в сім’ї, а в колективі. Це той випадок, коли команда однодумців досягає прекрасних результатів без явно вираженого лідера. На карті зображено момент святкування успіху. У вересні ви зможете дозволити собі трохи розслабитися і відпочити на лаврах – ви це заслужили. Але не забудьте віддати данину тим людям, без яких успіх був би неможливий.
Терези – 7 Мечів
На карті зображено момент крадіжки. Симпатична дівчина пробралася в стан ворога, викравши кілька розкішних мечів, встигнувши по дорозі зібрати прекрасний букет польових квітів. У цьому місяці ви можете створити проблеми для своїх ворогів або просто обвести їх навколо пальця. Нехай методи вашої боротьби будуть і не дуже законними, але вас чекає перемога і отримання бажаного.
Скорпіон – Зірка
Традиційно ця карта вважається картою надії. В останні хвилини перед світанком ніч здається особливо темної, але сонце ось-ось зійде, і світ заграє новими фарбами. Якщо ви переживали не дуже простий період, то знайте, що, нарешті, він підходить до кінця. Відтепер все буде зовсім по-іншому. Карта також може говорити про відновлення здоров’я.

Стрілець – Король Жезлів
Це карта, що символізує людину дії. Саме таким активним може виявитися для вас місяць вересень. Ви можете повністю зануритися в діяльність, і чим би ви не займалися, результати будуть чудовими. Ви будете націлені на результат, ефективні, знавці своєї справи і креативні. Можливо просування по кар’єрних сходах або підвищення авторитету в очах оточуючих.
Козеріг – 8 Жезлів
Ця карта символізує швидку трансформацію, ініціатором якої станете ви самі. Щось нове вибухає в сплячому світі, і пробуджує його від сну. Він більше не буде колишнім. Вересні може стати місяцем прориву, тотального оновлення і відкриття нових неймовірних перспектив. Головне, що потрібно від вас – не боятися змін, не сидіти склавши руки і не озиратися на думку оточуючих.
Водолій – Пустельник
Головний герой карти – монах, який вирушив у дорогу, щоб нести світло Істини тим, хто його потребує. Вересні може бути пов’язаний з відходом від звичного укладу життя, але це відбудеться не під тиском обставин. Так захочете ви самі. Спілкування в цьому місяці може звестися до мінімуму – теж виключно за вашим бажанням. Але є тут і очевидний плюс: поставивши звичне життя на паузу, ви зможете стати новою людиною.
Риби – Лицар Мечів
Ця карта перегукується з картою “Справедливість” – тут є її атрибути, меч і ваги. Оголена дівчина, осідлавши Пегаса, нагадує богиню правосуддя Феміду. І здається, меч, занесений нею над містом, віщує відплата. Але насправді значення цієї карти позитивно.