Гороскоп Василини Володіної на липень 2020: все знаки зодіаку

Василиса Володіна розповідає, які сюрпризи підготував липень для представників кожного знака Зодіаку.

З підтримкою астролога ви точно будете знати, які справи не терплять зволікань і що допоможе в досягненні успіху.

Овен
Наступаючий липня забезпечить Овнам романтичне, навіть мрійливе настрій. Місяць буде багатий на ностальгічні спогади з минулого. Однак не варто плутати минуле з сьогоденням і будувати своє життя, оглядаючись в давно минулі дні. Зараз важливо взяти нові орієнтири і поставити перед собою нові цілі. А ось бажання підсолодити печаль, нехай навіть приємну, може стати причиною проблем в житті. Астролог радить не брехати собі – це може обернутися проти. Тільки чесність допоможе вирватися з туману ілюзій і почати дорогу до нових вершин.
Телець
Другий літній місяць, пов’язаний з активізацією Венери, – це щасливий час для Тельців, тому що багато ризиковані кроки і важкі завдання можуть принести бажаний результат. Астролог радить підкріплювати нові ідеї діями і не боятися змін. Єдине, в чому потрібно більше стриманості і передбачливості, так це в словах і формулюваннях: можна ненароком наговорити зайвого, розкрити чужі секрети, видати особисті таємниці або зачепити близької людини. Навіть невинний жарт в липні може стати початком нерозуміння і ворожнечі. Так що тактовність і деяка відстороненість будуть набагато краще надмірної товариськості.
Близнюки
Близнюкам липня принесе багато різних нововведень, причому практично у всіх сферах життя. Не виключені: вдала зміна роботи; початок масштабного проекту; різка зміна в іміджі; набуття надійних помічників і однодумців; розширення поля особистісного впливу. До того ж з боку тих, хто благоволить Близнюкам, прийде і додаткова матеріальна підтримка. А ще випаде шанс навчитися чогось абсолютно нового, змінити свою роль в житті, поставити перед собою нові цілі. Зрозуміло, такі насичені дні важливо чергувати з активним відпочинком і творчими заняттями, щоб не прогоріти на роботі.
Рак
У липні представників Рака чекає відчуття внутрішнього дискомфорту, так як на них з різних сторін посиплються нововведення, модернізації та реорганізації, до яких вони не тільки морально не готові, а й ставляться вкрай негативно. Астролог повідомляє, що чим раніше Раки звикнуть з необхідністю таких змін, тим більше отримають вигоди і менше Наживуться проблем. Так, місяць доведеться присвятити тому, що до вподоби внутрішнім установкам, але будуть і хороші новини: наприклад, поліпшення професійного і матеріального становища, отримання нових навичок і помітне заохочення докладених зусиль. Хтозна, може бути, негативні зміни стануть початком нового витка в житті.

Лев
Липень принесе Левам проблеми, викликані сильними почуттями начебто підозріливості, гніву, заздрощів, роздратування. Причому чужий негатив буде небезпечний не менше власного, тому астролог радить не наступати на «улюблені» граблі і ретельно продумувати свої рішення на кілька ходів вперед. Активізація ретроградного Юпітера підказує, що хтось в оточенні буде вести нечесну гру, маніпулювати почуттями, управляти рішеннями. Не варто виглядати ворога в кожному знайомому, достатньо прислухатися до голосу інтуїції – якщо спілкування з ким-то провокує на негативні емоції, ймовірно, ця людина будує підступи. Відобразити негатив можна, оточивши себе оберегами і талісманами.
Діва
Липень може виявитися для Дів переломним місяцем. Велика ймовірність, що вони повністю зруйнують те, що їх не влаштовує в житті, і на місці, що звільнилося побудують щось абсолютно нове. Це відноситься і до кар’єри, і до міжособистісного спілкування, і до звичок і установок, які обмежують і з часом вже перетворилися в справжню залежність. Місяць буде багатий на приємні відкриття, дозволить звести щось унікальне. Але не варто будувати нове життя в поодинці – спілкування з людьми, яким можна довіряти, допоможе визначитися і з важливими цілями, і з тим, що шкодить і заважає успіху.
Терези
Липень принесе Терезам звільнення від того, що вже довгий час позбавляє спокійного життя. Правильно сформовані ситуації позбавлять від виснажливих проблем, обридлих обов’язків і нервових переживань. Крім того, на місце старого обов’язково прийде нове. За словами астролога, Терезів чекає початок чогось дуже цікавого і прибуткового. Але важливо приготуватися до того, що даний проект зажадає виходу за рамки можливостей і часткової зміни світогляду, втім це виявиться досить корисним досвідом. Не виключено, що доведеться до мінімуму скоротити спілкування, віддавши перевагу особистісному, духовному і професійному зростанню.
Скорпіон
У цьому місяці Всесвіт відкриє перед Скорпіонами нові дороги, тому багато хто може зіткнутися з необхідністю вибрати подальший шлях. Астролог радить подумати про своє призначення і місце в житті. Важливо аналізувати те, що відбувається, зважувати всі «плюси» і «мінуси», оскільки голоси інтуїції буде недостатньо, щоб прийняти вірне рішення. У хвилини сумнівів не варто падати духом, навіть неприємності зараз здатні принести практичну користь для особистісного та ділового розвитку. Особливі зміни почнуться в сфері кар’єри, любові і духовного зростання.

Стрілець
Стрільці в липні спробують кілька методів досягнення бажаного і знайдуть той варіант, який повністю їх влаштує і дозволить при мінімальному вкладенні сил отримати найкращий результат. Чекають їх і численні ділові пропозиції, правда, не варто приймати їх все: вибір краще робити виходячи з особистих амбіцій, бажань і можливостей. Якщо рішення буде вибрано вірно, то очікується розширення професійних горизонтів і отримання нових навичок, які обов’язково знадобляться в майбутньому. Ближче до кінця місяця може з’явитися бажання присвятити вільний час якимось побутовим справах і домашнім клопотам: зірки тільки заохотять такий настрій і допоможуть у вирішенні сімейних негараздів.
Козеріг
Активна Венера обіцяє представникам Козерога відмінний місяць для підтримки дружніх і романтичних зв’язків, закладу нових знайомств і спілкування в будь-якій соціальній сфері. Серйозні зміни очікуються не тільки в області спілкування, на порядку місяці – великі зміни на професійній ниві. Правда, велика кількість великих і дрібних справ, які будуть виникати буквально з нізвідки, заповнить дні Козерогів з ранку і до пізнього вечора. Витримати це цікаве, але вимотують випробування допоможе сильна енергетика і почуття гордості за себе. А ось кидати щось на середині шляху астролог не рекомендує: так можна не тільки втратити вигідну можливість, але і виявитися в програші.
Водолій
Водолії в липні будуть активно прагнути до досягнення своїх амбітних цілей, які були поставлені ще в минулі місяці. Кар’єра, підвищення соціального статусу, творчий і духовний ріст, великі придбання, успіхи і перемоги в сфері, яка зараз важливіший за інші, – ось те, чого варто приділити найбільшу увагу. Для успішного ведення справ астролог радить запрограмувати себе на успіх і змінити підхід до якихось робочих та особистих моментів – тільки зміна сприйняття і позбавлення від стереотипів допоможуть отримати бажане. Друга декада місяця пов’язана зі зниженням активності, тому щоб не вибитися з сил, бажано частіше згадувати про спокійних справах і приємних захоплення.
риби
Вплив планет в липні може змусити Риб потрапити в полон власних ілюзій. У цьому місяці багато представників Знака ризикують обпектися при спілкуванні з корисливими, егоїстичними і злими людьми. Це не смуга невдач: так розпорядилися зірки, які вирішили додати трохи хаосу в звичні будні. Астролог радить з обережністю приймати компліменти і допомогу, не довіряти свої секрети стороннім, не вірити словам і не покладатися на інтуїцію. Згідно з прогнозом, липень найкраще провести, демонструючи Всесвіту раціональність і логіку. Тоді всі починання придбають заряд удачі.