Гороскоп Василини Володіної на тиждень з 3 по 9 серпня 2020: всі знаки зодіаку

Прогноз астролога на цей тиждень допоможе вам знизити ймовірність проблем і залучити більше удачі в самих різних сферах.

 

Овен
Планети і зірки перебувають у сприятливому настрої, тому Овнам на цьому тижні буде везти. В основному це стосується сфери грошей і роботи. Можна здійснювати дорогі покупки на початку тижня, а ближче до вихідних витрачати гроші на розваги і зміну обстановки. Тиждень ідеально підходить для відкриття накопичувального рахунку в банку.
Дуже важливо оточувати себе людьми, які творчі і не заражають невпевненістю, страхами і негативом. Кінець тижня прекрасно підійде для нових знайомств, романтики і флірту.
Телець
Тельцям необхідно мислити позитивно. У позитивних Тельців все буде складатися дуже сприятливо. В любовній сфері можна займатися спільними справами, вирушати в подорожі. Можуть з’явитися деякі проблеми у взаєминах, але вони будуть незначними.
У фінансовій сфері зірки рекомендують представникам цього Знака не відкладати справи на потім. Це дуже вдалий час для покупок і фінансової активності. Життя Тельців на цьому тижні кардинально не зміниться, але представники цього Знака зможуть істотно просунутися в пошуках нових цілей і здобутті мотивації.
Близнюки
На цьому тижні у Близнюків з’явиться шанс втілити мрію в реальність або хоча б наблизитися до цього, зрозуміти, якою дорогою потрібно для цього рухатися. Можна сміливо міняти обстановку, займатися шопінгом, оновлювати гардероб. На роботі варто зайнятися плануванням і найпростішими дорученнями.
6 серпня планети стануть деструктивними, тому потрібно дивитися в обидва. З 6 по 9 серпня треба пам’ятати про них в першу чергу. Це допоможе попередити появу негараздів. В цілому тиждень сприятливий для спілкування з протилежною статтю. У багатьох вийде вирішити конфлікти всередині сім’ї і в відносинах.
Рак
Найнебезпечніший день тижня – понеділок. Саме в цей день може статися більшість негараздів. Щоб впоратися з ними, Ракам потрібно не втрачати мотивацію. Підвищити її допоможуть близькі, друзі, друга половинка. У любові варто дати партнеру більше свободи, побороти ревнощі.
Також потрібно впоратися з жадібністю і дріб’язковістю. Будь-який прояв цих негативних почуттів може привести до фінансових втрат. Не варто братися за дуже енерговитратні справи, вигода від яких сумнівна.

Лев
Хитрі леви – багаті Леви. На цьому тижні варто підключити вміння маніпулювати чужою думкою, але тільки не користуватися цим занадто часто, щоб не нажити собі ворогів і недоброзичливців. Потрібно обережно вибирати стратегію для досягнення найкращих результатів. Якщо без кінця встрявати в конфлікти, можна залишитися без єдиного союзника.
Варто побоюватися негативної енергії зірок 8 і 9 серпня. У ці дні можуть актуалізуватися гірші риси характеру Львів. З іншого боку, це буде натяком на те, що потрібно побути на самоті і як слід відпочити від людей, від турбот і динаміки. Якщо цього не зробити, то наступний тиждень може вже не здатися простою і безхмарною.
Діва
На цьому тижні корисно займатися самоаналізом і духовними практиками. Дівам вдасться об’єктивно оцінити свої сили, позначити помилки. Представникам цього Знака Зодіаку не бажано брати на себе відповідальність за чужі вчинки і рішення. Потрібно давати людям самим займатися пристроєм свого життя, не надаючи ведмежих послуг.
В амурних справах важливо вчасно виявляти ініціативу. Під лежачий камінь вода не тече, тому чекати, поки хтось проявить симпатію, не варто. Важливо налаштуватися на позитивну хвилю і не занепадати духом, якщо щось піде не за планом.
Терези
У всіх нас є свої вади та слабкості. 3 і 4 серпня Терезам варто побоюватися загострення своїх негативних сторін. Це будуть дуже непрості дні, в які доведеться стримувати емоції і боротися зі своїми внутрішніми демонами. У понеділок і вівторок все може йти наперекосяк, тому про всяк випадок краще мати про запас план «Б».
Ближче до вихідних у Терезів прокинеться бажання піклуватися про близьких і друзів. Корисно робити подарунки, говорити приємні слова. Підвищиться чарівність і харизма, тому вдасться справити хороше враження на протилежну стать. Для одиноких представників даного Знака це стане можливістю знайти любов.
Скорпіон
Скорпіонам необхідно проявляти максимальну активність для того, щоб залишатися продуктивними і домогтися поставлених цілей. Правильний настрій – це завжди половина успіху. Інша половина – це наполеглива праця. Потрібно взяти себе в руки і не відмовлятися від важливих завдань.
Скорпіонів чекає період занепокоєння з 6 по 8 серпня, поки зірки будуть негативно налаштовані. Врятуватися від зайвих переживань і підвищити настрій допоможуть прогулянки, спілкування, розваги, шопінг. Якщо безтурботність перервуть сварки і конфлікти, то краще не розвивати війну, а сісти за стіл переговорів.

Стрілець
У кожного з нас є свої темні і світлі сторони характеру. На цьому тижні у Стрільців очікується сплеск позитивних рис їх душі. Захочеться творити більше добра, допомагати людям. Подібні спонукання позитивно позначаться на карму і удачі. Потрібно боротися з егоїстичними началами свого характеру. Також порядність призведе до зміцнення енергетики.
Варто сфокусуватися на любові, шлюбі, сім’ї, справах по дому. Якщо доведеться багато працювати, то можна залишати для всього цього час увечері або на вихідних. Це сприятливий час для знайомств, зізнань у любові, переведення відносин на новий рівень. Потрібно проводити більше часу з тими, до кого Стрільці відчувають любов.
Козеріг
Козероги ставляться до числа найбільш відповідальних і надійних Знаків Зодіаку. На цьому тижні потрібно підтверджувати свій статус. Необхідно здавати проекти вчасно, не запізнюватися на зустрічі і братися за ті проблеми, які ніхто більше вирішити не зможе. Таке ставлення до справи гарантує швидке підвищення зарплати і авторитету в колективі.
Планети і зірки на цьому тижні вплинуть на духовні начала Козерогів. Творча енергетика нічних світил також зведе до мінімуму ймовірність фатальних подій. Козерогам вдасться знайти своє призначення в житті, поставити перед собою нові цілі і стати набагато більш вдалим і мудрішими.
Водолій
У Водоліїв загостриться інтуїція, тому в складних справах вийде приймати рішення набагато швидше. 4 і 5 серпня можливі різкі повороти долі. Це буде виражено в випадкових зриви планів, сплеск негативних емоцій.
В цілому на цьому тижні підвищаться інтелектуальні можливості Водоліїв, покращиться кмітливість. Варто остерігатися людей з негативною енергетикою. Це прекрасний час для того, щоб займатися справами поодинці, без будь-чиєї допомоги і підказок. Важливо залишатися самодостатніми у всьому.
Риби
У Риб може з’явитися тяга до стереотипному мисленню, тому краще в кожній непростій ситуації пробувати різні шляхи вирішення. Вони допоможуть зберігати максимальну продуктивність в будь-який, навіть найбільш несприятливий день.
У четвер і п’ятницю очікується невеликий позитивний сплеск енергії. Він благотворно позначиться на мисленні, інтуїції. Також в кінці тижня у Риб покращиться почуття гумору. Можна буде справити найкраще враження на незнайомих людей. Позитив, посмішки і жарти – це відмінний метод боротьби з негативними емоціями і страхами.