Гороскоп Василіси Володіної на тиждень з 22 по 28 червня 2020: усі знаки зодіаку

Якщо ви хочете, щоб прийдешні сім днів пройшли вдало, дотримуйтесь рекомендацій астролога.

Цей період обіцяє бути вкрай важливим для більшості Знаків.

Овни
Початок і кінець тижня будуть дуже позитивними для Овнів. Якщо позбутися негативних думок, то можна буде дуже швидко влитися в робочий процес і за все будні дні вирішити більше завдань, ніж за попередні кілька тижнів, разом узяті. Це буде вдалий час для початку нових проектів, а на вихідних корисно буде відпочити на повну котушку.
У період з 22 по 28 червня легко буде заводити корисні знайомства. Що стосується друзів, родичів і другої половинки, то всі вони можуть стати трохи більш примхливими. Немає нічого дивного в тому, що люди часом бувають егоїстичні, дратівливі і похмурі. Не варто ображатися на них за це.
Телець
У Тельців очікується сплеск любовної удачі. Це стосується в першу чергу тих представників Знака, які вже знаходяться в стосунках або у яких є сім’я. Потрібно більше вільного часу присвячувати близьким людям. Щоб уникнути розчарування і негативу в спілкуванні, доведеться позбутися ілюзій. Потрібно приймати людей такими, якими вони є, адже ніхто з нас не ідеальний. Тиждень пройде під управлінням творчої енергії, тому на фінансову сферу також потрібно звернути увагу. Це ідеальний час для покупок і укладення угод.
Близнюки
Близнюкам потрібно підвищувати життєвий тонус, адже вся ця тиждень буде дуже динамічною. Витрати енергії будуть дуже серйозними. Виділити якусь одну сферу, на жаль чи на щастя, не можна. Це універсальне час, в яке зірки надають вибір. Близнюки можуть сфокусуватися на роботі і справах, але краще не забувати при цьому про любов.
Зірки не радять зберігати образи. Саме тому один з найкорисніших життєвих навичок з 22 по 28 число – це вміння швидко забувати все погане, не зациклюватися на бідах і проблемах, не дратуватися через дрібниці. Чим далі до кінця тижня, тим менше буде сил, так що вихідні краще провести в спокої.

Рак
У Раків любовна сфера стане основною в цей період. Особливо позитивними днями для пошуку другої половинки і романтики будуть 25, 26 і 27 червня. Важливо пам’ятати, що любов – це не угода, не драма і не тваринний інстинкт, а почуття глибокої взаємної поваги і бажання розділити з людиною все найкраще. Такий підхід гарантує Ракам щастя.
У фінансовій сфері не варто опускати руки і забувати про найголовніше – настрої. Раки можуть все. Єдине, чого їм деколи не вистачає, – це віра. Прийшов час розкрити повністю свої здібності і показати світу талант до ведення справ і вирішення проблем.
Лев
Планети зроблять Львів більш привабливими і чарівними на цьому тижні. Це означає, що при закладі нових знайомств їм буде простіше справити враження на протилежну стать. Також нічні світила наділять представників цього Знака могутньою інтуїцією, яка допоможе у важких ситуаціях. Це ідеальний час для будь-яких нових починань.
Зірки позбавлять Львів мотивації на початку тижня, тому дуже важливо буде самостійно налаштувати себе на успіх і здійснення бажань за допомогою сили самонавіювання. Якийсь особливо важливої ​​сфери життя на цього тижня у Львів не буде. Прийшов час проявити себе у всьому. Відсидітися в спокійному місці і перечекати бурю не вдасться. Доведеться йти в самий її центр.
Діва
На початку тижня на Дев можуть напасти туга і смуток. Енергетика тижні погано підходить для самокопання, тому краще частіше думати про щось позитивне, приємне, добром. Дівам бажано уникати спілкування з токсичними людьми, з тими, хто формує в них невпевненість в собі.
На цьому тижні варто прагнути до гармонії з собою, а вже потім – з навколишнім світом. Якщо щось не буде виходити в справах і на роботі, то не варто кидати цю справу. Потрібно продовжувати діяти, особливо якщо в нього було вкладено багато сил, енергії та любові. Це ідеальний час для пошуку нових прагнень і захоплень, внутрішньої трансформації.
Терези
У перші два дні тижня удача може відвернутися від Терезів, тому що зірки і планети будуть в дисонансі. Всі нові починання краще відкласти на середину або навіть кінець тижня. У роботі і бізнесі не варто покладатися на допомогу оточуючих: люди можуть обманювати і викручуватися.
Кінець тижня – ідеальний час для спільних справ з коханою людиною або родичами. Можна відправитися за покупками або разом відпочити. Якщо в середині тижня з’явиться грайливий настрій, то краще підтримувати його до самого неділі. У самотніх Терезів є шанс закохатися і отримати взаємність, так що потрібно діяти.
Скорпіон
Всім Скорпіонам, які вже знаходяться у відносинах, бажано залишатися миролюбними і уважними до другої половинки. Одиноким представникам Знака варто бути уважнішими, щоб не упустити шанс познайомитися з кимось цікавим і готовим до флірту і початку відносин. На цьому тижні можна серйозно досягти успіху в амурних справах.
В кінці тижня через негативної енергії зірок і планет у Скорпіонів можуть початися проблеми з самопочуттям і втомою. Краще як слід відпочити від роботи і фінансових справ. В середині тижня представників цього Знака можуть очікувати важливі зустрічі з людьми, які змінять їхнє майбутнє.

Стрілець
У Стрільців очікується вкрай продуктивна і яскрава тиждень. Домагатися свого швидше і ефективніше їм допоможе сила позитивного мислення. Якщо постійно переживати, то нічого доброго з цього точно не вийде. Зірки хочуть, щоб Стрільці були максимально продуктивними, яскравими і оптимістичними.
У розмові з людьми не варто бути надто скромними. Потрібно вміти подати себе, розповідати про свої плюси і сильних сторонах. У вільний час краще відпочивати, але робити це з користю: ​​варто більше читати, займатися самоосвітою, дивитися навчальні відео і спілкуватися з розумними людьми.
Козеріг
У Козерогів очікується непроста, але продуктивна тиждень. У цей час важливо залишатися в доброму гуморі. На початку тижня не варто приймати подарунки від малознайомих людей. У бізнесі будь-які проекти, розпочаті 22, 23 або 24 червня, принесуть успіх і задоволення.
Також на цьому тижні дуже важливо вчасно згортати справи, які вже не приносять ні доходу, ні щастя. Корисно буде уникати скандалів з колегами і партнерами, тому що навіть невелика сварка може пустити під укіс все те, над чим доводилося працювати останні місяці або тижні. В роботі емоції будуть зайвими.
Водолій
На цьому тижні зірки і планети позитивні. Їх енергія допоможе Водоліям змінити свою долю і очистити карму. Настав час для добрих справ. Кращого моменту для цього не придумаєш. Варто замислитися над тим, кому з близьких потрібна допомога.
Не варто на цьому тижні зв’язуватися з авантюрами. На роботі і в бізнесі потрібно вибирати той шлях, який хоч і тернистий, але зате безпечний. На особистому фронті Водоліїв чекають зіткнення і проблеми, вирішивши які, можна буде сильно зміцнити зв’язок з коханою людиною. Занадто агресивна поведінка не приведе ні до чого хорошого. Потрібно відстоювати свої доводи спокійно.
Риби
Найголовніше на цьому тижні – правильно її почати. Зірки будуть в понеділок не найсприятливішими. Це допоможе впоратися з труднощами і значно досягти успіху в справах і в любові.
У четвер, п’ятницю і суботу зірки з планетами піднесуть Рибам ряд приємних сюрпризів. Також буде висока ймовірність зустрічей зі знайомими, з якими не виходило побачитися багато місяців або навіть років. Вихідні бажано провести на самоті і повної релаксації.В кінці тижня