Гороскоп від Анжели Перл на червень 2022

Починається перший місяць літа, який принесе багато цікавих подій.

Не проґавити нових можливостей та залучити удачу Знакам Зодіаку допоможуть поради відомого астролога Анжели Перл.

Овен
Головною подією червня буде повернення планети-управителя Марса до 1 будинку гороскопу. Його з’єднання з Юпітером додасть енергії для активної роботи та залучення достатку. У червні з’являться нові можливості, які не можна забувати. Вже з 3 числа, після розвороту Меркурія у прямий рух, Овни зможуть розпочати шлях до щасливого життя, сміливо братися за серйозні проекти та залучати фінансове благополуччя.
Телець
Тільців чекає насичений подіями місяць, коли треба бути на хвилі позитиву та уважно стежити за подіями. Марс, планета дій та активності, буде у 12 будинку гороскопу, і його вплив допоможе Тельцям завершити черговий життєвий цикл. З’єднання Марса з Юпітером додасть оптимізму, і енергетика цього союзу допоможе представникам Знаку визначитися з цілями і легко втілити в життя сміливі ідеї.
Близнюки
Меркурій, планета-управитель, 3 червня розвернеться у прямий рух. Це означає, що на Близнюків чекають нові відкриття. Набирати обертів представники Знаку зможуть вже після 4 червня, розпочинати серйозні проекти та рухатися назустріч своїй мрії. Дещо загальмує Близнюків Сатурн, який 4 числа розгортається в ретроградний рух. Астролог рекомендує не боятися перешкод на заваді — деякі справи можна буде поставити на паузу.

Рак
Червень починається з розвороту Меркурія у прямий рух 3 числа. Планета набиратиме швидкість і прибере перешкоди на дорозі. Раки матимуть змогу відновити раніше відкладену роботу, а також знайти однодумців для ведення бізнесу. Сам день розвороту планети астролог рекомендує провести у спокійному ритмі, не панувати нічого глобального та по можливості відкласти угоди, поїздки та фінансову активність.
Лев
Львів чекає безліч нових та цікавих подій у першому місяці літа. Вже після 3 числа, коли Меркурій розгорнеться у пряме становище, з’являться чудові перспективи, які не варто упускати. Львів чекає на розширення бізнесу, перспективи в іноземних компаніях та можливість вийти на новий рівень успіху. Астролог рекомендує бути уважними та відповідальними у перші 3 дні червня, щоб не забути нічого важливого.
Діва
Дів чекають приємні зміни, які увірвуться в життя вже після 3 числа. Розворот Меркурія додасть впевненості для активної роботи та завоювання нових вершин. Астролог радить почекати час і приступати до справ після 4 червня. Діяти потрібно рішуче і сміливо, проте при цьому не забувати про відповідальність і пам’ятати про те, що не варто марнувати.
Терези
У червні Терези зможуть набути впевненості та сміливості для вирішення складних питань та просування в кар’єрі. Розворот Меркурія пройде 3 червня, і цього дня астролог рекомендує сповільнитись, щоб не ризикувати. Після 3-го числа енергетика планети допоможе впоратися з будь-якими проблемами, подолати тимчасові перешкоди на шляху до щастя та забути про самотність.
Скорпіон
На Скорпіонів чекає місяць, повний нових відкриттів. Розворот Меркурія у прямий рух пройде 3 червня, і після цього можна сміливо приступати до серйозної роботи. Планета-управитель Марс буде у 6 будинку гороскопу у поєднанні з Юпітером, а значить, почнеться достаток. Скорпіони зможуть вирішити будь-які проблеми, впоратися з поставленими завданнями та набути фінансового благополуччя.

Стрілець
Управитель Стрільців Юпітер буде у 5 будинку гороскопу разом із Марсом. Це означає, що місяць потрібно провести активно, але уважно стежити за емоціями. Звільнення від негативу та сумнівів дозволить Стрільцям розпочати шлях до щасливого життя, знайти себе та своє місце під сонцем. Астролог рекомендує уникати конфліктів з підростаючим поколінням, щоб гармонійна атмосфера у сім’ї надавала сил залучення щастя.
Козеріг
Козерогів у червні чекають на нові приємні зміни. Стазу 3 планети розгортатимуться, і астролог рекомендує не планувати нічого важливого на 3, 4 та 28 червня. Меркурій повернеться у пряме положення 3 числа, відкриваючи нові можливості та перспективи. 4 числа переходить у ретроградний рух Сатурн, енергетика якого допоможе сповільнитись і не ризикувати марно. 28 числа Нептун у ретроградному русі дасть невеликі втрати та тимчасову ізоляцію.

Водолій
Водоліїв чекає насичений подіями місяць. Весь червень триватиме з’єднання Марса і Юпітера в 3 будинку гороскопа, а значить Водолії зможуть проявити ініціативу, знайти можливості для розширення бізнесу, набуття нових ділових зв’язків. Астролог рекомендує не упускати можливостей для розвитку, приступати до навчання або підвищення кваліфікації, а також розвивати сплячі таланти.
Риби
Червень буде активним та позитивним місяцем. Астролог рекомендує Рибам не сумніватися у собі та діяти, щоб здобути щастя. Сполучений