Гороскоп за картами Таро для всіх знаків зодіаку на грудень 2022

Починається останній місяць 202 2роки, коли важливо мобілізувати всі ресурси і не втрачати свого шансу на успіх.

З порадами карт Таро на грудень Знаки Зодіаку зможуть обійтися без негараздів і легко залучити позитивні події у своє життя.

Овен
Грудень розпочнеться з Аркана «Колісниця», яка закликає Овнов діяти негайно і не сумніватися у собі. Порада Аркана – не довіряти чужим домислам і чинити так, як велить серце. Успіх і успіх не покинуть тих представників Знаку, які впевнено дивляться у майбутнє. На карті «Правосуддя» настає час пожинати плоди. Аркан не обіцяє проблем у тому випадку, якщо Овни були чесні перед собою та своїм оточенням. У разі, якщо результати незадовільні, варто провести роботу над помилками та виправити ситуацію, поки не минув дорогоцінний час. За картою “Маг” Овни зможуть завершити грудень на позитивній ноті. Аркан говорить про те, що настав час втілити в життя сміливі плани, знайти своє місце під сонцем і розвиватися у вибраній сфері діяльності.
Телець
Аркан «Правосуддя» вказує тільцям необхідність залишатися чесними і неупередженими. Ця тактика допоможе обійтися без проблем і проблем, які відволікатимуть від основних справ. Карта «Повішений» говорить про те, що Тельці зможуть на якийсь час відсторонитися від якоїсь справи та зайнятися вирішенням раніше відкладених питань. За цим Арканом не можна діяти необачно і продовжувати стукати в зачинені двері. Доля буде прихильною, якщо вчасно помічати знаки і слідувати за ними. Завершує грудень Аркан «Помірність», яким представникам Знаку важливо пам’ятати про те, що поспіх не доведе до добра. Вміння приймати виважені рішення та зіставляти факти стане чудовою підмогою у досягненні поставленої мети.
Близнюки
На початку місяця Близнюкам важливо слухати свою інтуїцію та не поспішати із введеннями. Аркан “Верховна жриця” говорить про те, що скоро все таємне стане явним, і тоді вдасться ухвалити вірні рішення. Для того, щоб змінити життя на краще, важливо діяти самостійно. На карті «Ієрофант» Близнюків чекає доленосна зустріч. Завдяки новим знайомствам вдасться заручитися підтримкою впливової людини, яка допоможе розібратися з неприємностями та здобути свободу. Грудень завершується Арканом «Колесо удачі», який обіцяє різкі зміни. Близнюкам важливо залишатися в стані спокою і не робити дій, не переконавшись у своїй правоті. Зміни будуть у кращому, якщо бути обачними і не потурати миттєвим забаганкам.

Рак
Початок грудня у Раків почнеться дещо сумбурно. Аркан «Колесо Фортуни» символізує непередбачувані події, які можуть приголомшити, проте представникам Знаку не можна поспішати з висновками. Пил уляжеться, і стане зрозуміло, що потрібно зробити для залучення удачі. Карта «Місяць» символізує внутрішні сумніви та страхи, часто безпідставні та необґрунтовані нічим. Ракам важливо пам’ятати про те, що блукати в сутінках можна нескінченно, а значить настав час взяти себе в руки і побороти все те, що заважає щастю. Завершується рік позитивною картою «Сонце», за якою представники Знаку зможуть відпочити після напруженої роботи, так і почати щось нове і захоплююче. Карта символізує свободу від бід та проблем, а значить рік завершиться на позитивній ноті.
Лев
Сумбурний початок місяця чекає на Львів через карту «Колесо фортуни». За цим Аркан події вийдуть з-під контролю, і повернути його вдасться в тому випадку, якщо не поспішати з висновками. У неоднозначній ситуації важливо зважити свої рішення і лише після цього приступати до роботи. За картою «Правосуддя» Лев має отримати результати своєї роботи. Якщо вони виявляться не такими вдалими, то вирішити проблеми допоможе робота над помилками. Така тактика убереже від подібних помилок у майбутньому. Карта «Повішений» символізує тимчасові труднощі, вийти з яких Леви зможуть, якщо перестануть переживати марно. Порада Аркана – переключити увагу на другорядні завдання, щоб дати собі час на роздуми та відпочинок від основних справ.
Діва
Дівам на початку тижня важливо пам’ятати про те, що не завжди йдуть так, як заплановано. Аркан н «Повішений» попереджає про те, що якісь із завдань вимагатимуть паузи, і цей час найкраще зайняти вирішенням відкладених раніше питань. По карті «Диявол» представники Знаку мають пройти випробування на міцність. Карта закликає не довіряти чуткам і не потурати миттєвим забаганкам, щоб не зайти в глухий кут і не почати новий рік з вирішення нових проблем і негараздів. Завершує рік позитивний Аркан «Сила», яким Діви зможуть рішуче діяти. Карта говорить про те, що сил і знань вистачить для того, щоб поставити крапку у складній справі та отримати гідну винагороду за свою працю.
Терези
На початку тижня по карті «Диявол» Терезам доведеться пройти випробування волі. Карта «Імператор» обіцяє представникам Знаку зростання та розвиток. По цьому Аркану не складе труднощів зійти на п’єдестал слави, проте втриматися на ньому буде не так просто. Терезам належить приймати мудрі рішення і залишити гординю. У коні грудня по карті «Дурань» настає час, коли Терези зможуть зірвати куш. Карта попереджає про те, що потрібно прораховувати ризики і не кидатися у вир із головою, щоб не залишитися ні з чим.
Скорпіон
На початку грудня за картою «Правосуддя» Скорпіони зможуть отримати довгоочікувані результати виконаної роботи. Якщо щось піде не так, варто провести роботу над помилками і врахувати отриманий досвід. Карта “Смерть” символізує відродження та оновлення. Тому Аркану Скорпіони зможуть залишити минуле за спиною, отримати дорогоцінний досвід і мудро розпорядитися своїми знаннями для залучення нових успіхів. Карта «Сонце» завершує місяць, обіцяючи Терезам беззаперечну перемогу та відмінний настрій. За цим Арканом представники Знаку зможуть відпочити та набратися сил, а також розпочати серйозні проекти, завдяки яким вдасться швидко залучити фінансову удачу.
Читати: Дні сили у грудні 2022

Стрілець
На початку місяця на карті «Світ» Стрільців чекає довгоочікуване порятунок від турбот і проблем. З цієї карти немає причин для занепокоєння — до довгоочікуваної мети залишилося зробити кілька кроків, які не будуть затьмарені сумнівами та тривогами. Аркан «Верховна жриця» закликає Стрільців довіряти своїй інтуїції та не поспішати з діями. Карта символізує успіх у тому випадку, якщо представники Знаку довірятиму собі, а не стороннім порадам і пліткам. Карта «Сила» завершує грудень і обіцяє Стрільцям приємні зміни. Тому Аркану можна сміливо приступати до втілення в життя сміливих ідей і не сумніватися у своїх силах. Наполегливість та воля до перемоги приведуть до відмінних результатів.
Козеріг
На початку місяця по карті «Маг» козероги зможуть зібратися з силами та розпочати роботу над потаємними мріями. Карта обіцяє удачу, якщо чинити так, як велить серце, а не йти второваною багатьма дорогами. По карті «Колісниця» Козерогів очікують серйозні зміни. Аркан обіцяє удачу і везіння, а отже, відкладати роботу і важливі справи немає сенсу. Уміння здорово оцінювати свої сили позбавить неприємностей і допоможе швидко дійти успіхів. Аркан “Верховна жриця” завершує грудень, закликаючи Козерогів не поспішати з висновками. Наприкінці місяця в неоднозначній ситуації найкраще почекати час, щоб усвідомити те, що відбувається, і знайти найкраще рішення для виходу зі становища.

Водолій
На початку місяця по карті «Дурень» перед Водоліями відкриється безліч перспектив, які можуть спантеличити. Порада картки – не діяти необачно та зважити кожен крок. Так вдасться мінімізувати ризики та отримати бажаний результат у короткий термін. Аркан «Самітник» закликає Водоліїв на якийсь час убезпечити себе від шуму і суєти. По цій карті важливо правильно розставити пріоритети і врахувати колишній досвід. Так вдасться вберегтися від помилок і легко дійти намічених цілей. За Арканом «Правосуддя» представникам Знаку важливо пам’ятати про колишній досвід, щоб не допустити подібних помилок. Порада картки – залишатися чесними та неупередженими, щоб завершити рік на позитивній ноті.
Риби
Сумбурний початок грудня не повинен вибити Риб із колії. Аркан «Колесо удачі» описує ситуацію, коли події розвиватимуться стрімко і приведуть до кращого, якщо не поспішати з висновками та уважно спостерігати за тим, що відбувається. По карті «Маг» настає час діяти, отже, Риби зможуть втілити у життя сміливі мрії. Порада Аркана — вірити у свої сили та пробувати себе у різних напрямках, щоб знайти шлях до щастя. Аркан “Ієрофант” говорить про те, що Рибам важливо розставити пріоритети, щоб займатися першорядними завданнями. По цій карті є можливість вирішити труднощі завдяки допомозі, від якої не варто відмовлятися.