Гороскоп за картами Таро для всіх знаків зодіаку на листопад 2022

Осінь добігає кінця, і провести листопад на хвилі успіху Знакам Зодіаку допоможуть точні підказки карт Таро.

Завдяки своєчасним рекомендаціям буде простіше скласти план дій і легко завершити розпочаті справи вчасно.

Овен
На початку листопада Овни зможуть отримати вагому підтримку, від якої немає сенсу відмовлятися Аркан «Ієрофант» говорить про необхідність переймати досвід мудрих наставників і не забувати про чесність. Залучити успіх допоможе і правильне розташування пріоритетів. У середині місяця представникам Знаку допоможе довіра до інтуїції. Аркан “Верховна жриця” вказує на період, коли необхідно прислухатися до себе і не поспішати з діями доти, доки не буде повної впевненості у своїх силах. Завершує осінь картка «Помірність». По ній Овни зможуть здобути успіх і поставити крапку у складних справах. Секрет удачі простий: не поспішати та розподіляти сили таким чином, щоб уникнути перевтоми та необдуманих кроків.
Телець
Аркан «Імператор» говорить про можливість навести лад у житті та справах. Тільцям належить не лише мудро правити своєю долею, а й пам’ятати про відповідальність. Вміння вчасно зупинитися і не потурати спокусам убереже помилки. Карта «Колесо удачі» символізує зміни, які увірвуться в життя без попередження. Спіймати удачу за хвіст і не прогаяти свого щастя Тельцям допоможе вміння вичікувати і аналізувати події, що відбуваються, перед рішучими діями. Завершує листопад позитивна мапа «Колесниця». Тому Аркану Тельці зможуть діяти і не боятися за результат запланованих справ. Успіх не відвернеться, якщо вірити в себе, але при цьому не переоцінювати своїх можливостей.
Близнюки
Місяць починається не з найприємнішої карти для Близнюків. Аркан «Диявол» вказує на період, коли важливо пам’ятати про честь та гідність. Потурання миттєвим забаганкам і спроби йти на угоди з совістю загрожують обернутися провалом у справах та особистому житті. Карта «Сила» говорить про успішно пройдені випробування та нові можливості. За цим Аркану Близнюкам не важко заявити про себе, залишити конкурентів за спиною і зайняти свою нішу. Порада карти – діяти сміливіше і спрямовувати енергію в русло творення. Десятий Аркан «Колесо удачі» закликає Близнюків отримати максимум користі з обставин, що склалися. Це означає, що немає сенсу панікувати, якщо ситуація вийде з-під контролю. Вміння швидко прораховувати ходи та адаптуватися до обставин убереже від промахів.

Рак
Аркан «Суд» віщує довгоочікувані зміни та завершення складних справ. По цій карті Раки знайдуть впевненість, необхідну для залучення благополуччя. Важливою успіхом, що залишає, стане вміння постояти за себе, але при цьому пам’ятати про відповідальність. Це допоможе уберегтися від прикрих помилок. Карта «Верховна жриця» говорить про те, що Ракам необхідно досягти гармонії між розумом та передчуттями, щоб правильно трактувати знаки долі та йти шляхом розвитку. Тому Аркану поспішати з рішеннями не варто, щоб не зайти в глухий кут через поспіх. Аркан «Ієрофант» у розкладі символізує віру та самопізнання, дотримання правил та вміння прислухатися до мудрих порад. Ракам по цій карті належить розставити пріоритети та займатися першорядними завданнями, не забуваючи про відповідальність та чесність.
Лев
На початку місяця від Львова знадобиться ентузіазм і оптимізм. Аркан «Маг» говорить про нові можливості, і для цього важливо знайти зв’язок між уявою та втіленням у життя задуманих ідей. Вміння діяти самостійно та не боятися експериментів приверне успіх. Аркан «Колісниця» символізує чудовий час для активної роботи. Левам усміхнеться дача, якщо міцно тримати поводи і контролювати те, що відбувається. Така тактика допоможе вчасно оминути неприємності та дійти мети переможцями. Завершує листопад позитивний Аркан “Сонце”. За цією карткою Левам доступні всі напрямки, а отже, можна сміливо займатися запланованими справами та розвиватися у вибраній сфері. Також представники Знаку зможуть взяти перерву, щоб відпочити та набратися сил перед новими звершеннями.
Діва
Листопад починається з позитивної карти «Сонце», і Діви можуть бути впевнені в тому, що на них чекають позитивні зміни. Ентузіазм, віра у свої сили та активність допоможуть досягти нових висот і легко залучити до життя важливі події.
Аркан «Колесо удачі» віщує непередбачені події, які можуть змусити Дів понервувати. Порада картки — не піддаватися на провокації та не поспішати з рішеннями, якщо ситуація видається неоднозначною. Завершує листопад Аркан «Ієрофант», за яким Діви зможуть спертися на досвід мудрих наставників. По цій карті важливо спиратися на найкращі риси характеру і не порушувати спокійного перебігу часу спонтанними вчинками, що віддаляють успіх.
Терези
На початку місяця Терези повинні пам’ятати про відповідальність та обачність. Карта «Сонце» обіцяє Терезам нові можливості як у діловому середовищі, так і в особистому житті. Позитивний Аркан символізує вітер змін, які обов’язково будуть на краще, якщо не гасати і відкривати нові горизонти. Завершує листопад Аркан «Місяць», за яким Терезам варто довіряти своїй інтуїції та перевіреним фактам. Домисли, плітки та необґрунтовані страхи не допоможуть вибрати правильний шлях, а лише віддалять від успіху та змусять сумніватися у собі ще більше.
Скорпіон
Карта «Повішений» для Скорпіонів — чудова можливість поміркувати про майбутнє та відмовитися від застарілих ідей. Аркан вказує на період, коли важливо визначитися з вибором шляху та продовжити шлях до успіху. У середині місяця, судячи з карти «Зірка», не буде перешкод. Аркан обіцяє приємні зміни та нові можливості, проте Скорпіонам буде потрібно витримка та вміння бачити знаки долі. Вони допоможуть не схибити у відповідальний момент і безперешкодно дійти мети. Старший Аркан “Імператор” вказує на необхідність упорядкувати отримані знання та користуватися ними повною мірою. На Скорпіонів чекають нові перемоги, але для цього важливо приймати мудрі рішення і не забувати про відповідальність.

Стрілець
Аркан “Закохані” говорить про неминучість змін. Для того щоб вони були на краще, Стрільцям важливо приймати рішення самостійно. Успіх не забариться, якщо визначитися з цілями і не боятися відповідальності. Зміни обіцяє і карта «Колесо удачі». За цим Арканом події розвиватимуться стрімко, і представникам Знаку важливо зберігати спокій. Пил уляжеться, і стане зрозуміло, навіщо і чому відбулися ті чи інші події. Завершує місяць Аркан “Імператор”. По ньому Стрільці зможуть зійти на новий щабель і здобути не лише владу, а й матеріальні блага. Утриматися на вершині успіху вдасться лише в тому випадку, якщо мудро правити своєю долею і не піддаватися бажанню схитрувати.
Козеріг
Листопад починається з позитивної карти «Мир», яка обіцяє Козерогам удачу та процвітання. За цим Аркану не важко залучити в життя благополучні зміни, але для цього Козерогам важливо залишатися в стані внутрішньої рівноваги і не поспішати. Впоратися зі справами і не прогаяти нових перспектив, судячи з карти «Верховна жриця», козерогам допоможе увага до передчуттів. Інтуїція не обдурить, якщо прислухатися до себе, а не до порад з боку необізнаного оточення. Завершує місяць ще один позитивний Аркан “Зірка”. Він обіцяє Козерогам щасливе завершення шляху та заслужену нагороду за докладені зусилля. Порада картки – не згортати і сміливо дивитися у майбутнє.

Водолій
Аркан «Верховна жриця» попереджає Водоліїв — необдумані кроки та віра чуткам не приведуть до добрих результатів. По цій карті набагато важливіше прислухатися до себе та своїх відчуттів, щоб зробити вірні висновки і не прогаяти свого шансу на чергову перемогу. По карті «Зірка» представники Знаку можуть бути впевнені, що рухаються вірним шляхом. Порада карти – не відступати від задуманого і не поспішати, щоб поспіхом не прогаяти значних деталей. Аркан «Правосуддя» говорить про довгоочікувані результати. По цій карті Водоліям важливо пам’ятати про відповідальність і про те, що будь-які дії позначаться на майбутньому. Це означає, що діяти чесно потрібно й надалі, щоб уберегтися від неприємностей.
Риби
Листопад починається з карти «Вежа», яка попереджає Риб про неминучі зміни. Ситуація здаватиметься хибною, проте відступати не можна: з життя йде все наносне, звільняючи місце для нових звершень. По карті «Колісниця» Риби можуть діяти сміливо та відкрито. Аркан обіцяє успіх та нові перемоги, якщо не зволікати і не сумніватися у своїх можливостях. Нові перспективи радуватимуть, а привабливі пропозиції відкриють нові обрії. Завершує місяць карта «Диявол», яка закликає Риб не грати з вогнем та не йти на угоди із совістю. Випробування волі буде пройдено, якщо не потурати слабкостям і не шукати способів перехитрити долю.