Гороскоп за картами Таро для всіх знаків зодіаку на тиждень з 10 по 16 жовтня 2022

Жовтень вже вступив у свої права, і провести середину осені вдало мріє багато хто. Підказки карт таро допоможуть Знакам Зодіаку знайти свій шлях до щастя та уникнути безлічі проблем.

Розклади старших Арканів на наступний тиждень позбавлять сумнівів і нададуть впевненості для рішучих дій.

Овен
Цього тижня від Овнів знадобиться вміння протистояти стресам та спокусам. Аркан «Дурень» закликає до вдумливої ​​роботи: представники Знаку зможуть знайти шлях до щастя, якщо не побояться впустити в життя зміни, але при цьому не халатно ставитимуться до своїх обов’язків. Карта “Суд” повідомляє Овнам про успішне завершення труднощів. За цим Арканом представники Знаку зможуть поставити крапку у складному проекті, завершити судовий розгляд, а також звільнитися від маніпуляторів та заздрісників. По карті «Вежа» Овнів очікують різкі зміни, яким немає сенсу чинити опір. Аркан вказує на неминучі події, завдяки яким вдасться залишити за спиною минуле та відкрити собі шлях до щастя.
Телець
На початку тижня по карті «Колесо удачі» Тільцям належить бути залученими до подій, вплинути на які не вийде. Порада Аркана — не втручатися у те, що відбувається, поки ситуація не проясниться. Аркан «Імператор» обіцяє представникам Знаку можливість впоратися з фінансовими труднощами та знайти своє місце під сонцем. По цій карті мудрі та виважені рішення приведуть до нових перемог та успіхів. Наприкінці тижня по карті «Місяць» Тельцям важливо пам’ятати про те, що довіра чуткам та необґрунтовані сумніви не приведуть до добрих результатів. Зараз важливо довіряти інтуїції, щоб знайти вихід із скрутного становища.
Близнюки
На початку тижня за картою «Смерть» Близнюки мають бути готовими до того, щоб впустити в життя нові події. Аркан попереджає про те, що проблем не виникне, якщо не чіплятися за минуле і дозволити собі йти далі. Карта «Колісниця» символізує успіх, а значить, представникам Знаку можна сміливо братися за серйозні проекти та не сумніватися у своїх силах. Головне — бути відповідальними та наполегливими. А наприкінці тижня у Близнюків з’явиться час для відпочинку. Аркан «Самітник» закликає віддалитися від суєти, насолодитися станом спокою і розставити пріоритети, щоб займатися важливими справами.

Рак
Ракам цього тижня на руку зіграє вміння вчасно зупинитися та не поспішати з ухваленням відповідальних рішень. Аркан «Помірність» символізує благополучне вирішення неоднозначних ситуацій, якщо довіряти інтуїції та не піддаватися спокусам. Карта «Повішений» вказує на зупинення справ. Ракам по цій карті варто звернути увагу на другорядні обов’язки або відновити роботу над раніше залишеними проектами. Наприкінці тижня на Раків чекають незвичайні події, боятися яких не варто. Аркан «Дурень» символізує вміння пристосовуватися до обставин і помічати деталі, завдяки яким виключено промахи та недоліки.
Лев
Леви на початку тижня мають бути готовими до того, що деякі події вийдуть з-під контролю. Аркан «Колесо удачі» обіцяє зміни, і вони будуть на краще, якщо не втручатися в те, що відбувається, без чіткого розуміння кінцевої мети. Карта «Маг» вказує на привабливі перспективи, і Леви можуть повністю користуватися своїми талантами. Сміливість і рішучість дозволять досягти потрібних цілей, а вдумливість та обачність убережуть від неприємностей. Аркан «Сила» закликає Львів не здавати своїх позицій та бути наполегливими. Головне — користуватися кращими рисами характеру, щоб у гонитві за щастям не зайти в глухий кут через впертість.
Діва
На початку тижня за картою «Правосуддя» Діви зможуть досягти нових успіхів, якщо спиратимуться на свої найкращі якості. У боротьбі за успіх підмогою стануть порядність та вміння приймати рішення самостійно.
Аркан «Повішений» попереджає представників Знака про те, що деякі справи можуть сповільнитись або виконати їх якийсь час не вдасться. Дівам варто звернути увагу, щоб пізніше з новими силами взятися за роботу і знайти нові рішення. “Сонце” в розкладі – позитивна карта, що відкриває всі шляхи. Тому Аркану Діви вільні розпоряджатися своєю долею, відкривати нові горизонти або взяти паузу, щоб відпочити і подбати про своє самопочуття.
Терези
Терезам на початку тижня належить зробити серйозний вибір. Аркан “Закохані” закликає не поспішати, щоб не піти хибним шляхом. Довіряти важливо своєму серцю і не йти на поводу думки, що нав’язана з боку. Аркан «Помірність» закликає представників Знака не поспішати і дотримуватись міри у всьому. Відсутність поспіху, розмірена робота, збалансоване харчування та позитивний настрій допоможуть змінити життя на краще. Завершує тиждень Аркан “Дурень”, який символізує випадковість. По цій карті Терезам можуть відкритися привабливі перспективи, від яких не варто відмовлятися. Скорпіон
Цей тиждень буде насиченим на події. Аркан “Колісниця” закликає не зволікати з активними діями і зробити завершальний ривок. Початок тижня буде вдалим і для того, щоб розпочати новий проект, який завершиться вдало, якщо не сумніватися у собі. “Смерть” у розкладі – карта завершення. Тому Аркану настав час прощатися з минулим і відпускати з життя все, що вже не отримає розвитку. Скорпіони впустять у життя позитивні зміни, якщо звільнять для них місце. Завершує тиждень жовтня Аркан “Сонце”. За цією картою Скорпіони зможуть відпочити або взятися за нові справи, вирішити фінансові проблеми або розпочати пошук нових цілей. Порада карти – не боятися і сміливо дивитися у своє майбутнє.

Стрілець
Карта «Правосуддя» свідчить, що це рішення, прийняті Стрільцями, мають довгострокові наслідки. Це означає, що робити треба мудро і враховувати деталі. Так у майбутньому вдасться уникнути прикрих промахів та роботи над помилками. Карта «Зірка» говорить про те, що Всесвіт прихильний, тому переживати не варто. Тим, хто набереться сміливості, гарантовано подарунок долі. Стрільцям важливо лише не забувати про відповідальність, щоб не допустити прикрих промахів. Аркан «Місяць» символізує шлях у сутінках. Висвітлити собі дорогу Стрільці зможуть, якщо покладуться на інтуїцію і не дадуть нікому і нічого впливати на свій розум. Це означає, що надумані страхи настав час залишити в минулому, а також не довіряти неперевіреній інформації.
Козеріг
Аркан «Мир» символізує єдність внутрішнього та зовнішнього світів, стійкість та стабільністю. Це означає, що Козерога близька до розв’язки, і їм залишилося зробити останні кроки до своєї мети. По карті «Суд» Козероги повинні розуміти, що зміни не прийдуть доти, доки не відпустять минуле. Порада Аркана — рухатися далі і отримати цінні уроки і подій, що відбулися. Чесність та завзятість допоможуть залучити благополучні зміни. Аркан «Помірність» закликає Козерогів залишатися в стані спокою і не реагувати на зовнішні подразники. Успіх прийде, якщо не кидатися з крайнощів у крайність, уникати стресу і спокійно займатися своєю роботою.

Водолій
Нульовий Аркан «Дурень» закликає Водоліїв ризикнути, щоб зірвати куш. Сміливість та шанс привнести у своє життя позитивні зміни окрилять представників Знака, проте забувати про розумну обережність не можна. По карті «Ієрофант» Козерогам піде на користь, якщо вони дотримуватимуться правил і діятимуть згідно з буквою закону. Аркан символізує мудрість і розуміння того, що відбувається, а також можливість запозичити досвід і застосувати отримані знання на практиці. Завершує тиждень карта «Колесниця», за якою Водолії зможуть граючи подолати труднощі. У нелегкій боротьбі допоможе сила позитивного мислення та вміння швидко приймати важливі рішення.
Риби
По карті «Самітник» на початку тижня Рибам важливо почути свій внутрішній голос, щоб не блукати в темряві і знайти шлях до щастя. Аркан закликає уникати суєти, щоб у тиші визначитися з пріоритетами та ухвалити вірне рішення. Карта «Правосуддя» говорить про зобов’язання, яке Риби повинні взяти на себе. Чесність та сміливість допоможуть не помилитися з рішеннями, а вміння відстоювати свої права законним шляхом убережуть від шахраїв і збережуть бездоганну репутацію. Аркан “Колісниця” символізує активний час, коли до перемоги залишилося кілька кроків. По цій карті Рибам варто пам’ятати, що активність не повинна переходити на поспіх, адже в метушні буде складно приймати правильні рішення.