Гороскоп за картами Таро для всіх знаків зодіаку на тиждень з 12 по 18 грудня 2022

За допомогою точних прогнозів карт Таро кожен зможе отримати точні прогнози на майбутній тиждень грудня і не упустити свого успіху.

Підказки карт Таро стануть гарною підмогою для Знаків Зодіаку і додадуть впевненості у вирішенні нагальних питань.

Овен
Аркан «Самітник» говорить про усамітнення та відсутність суєти. Овнам важливо визначитися з подальшими планами та цілями, розставити пріоритети та братися за справи з повною впевненістю у своїй правоті. Карта «Закохані» завжди вказує на швидкі зміни у житті. Цей Аркан закликає Овнов зробити серйозний вибір, залишити позаду сумніви та тривоги, щоб ніщо не заважало залучати в життя щастя та йти до своєї мрії. Аркан “Верховна жриця” говорить про те, що Овнам важливо прислухатися до себе і помічати знаки долі. З їхньою допомогою вдасться знайти спокій і знайти шлях до щастя, а також обійти стороною пастки та перешкоди.
Телець
Позитивний Аркан «Сонце» обіцяє Тельцям чудовий початок тижня та відсутність перешкод. Представники Знаку можуть сміливо братися за намічені справи та не боятися проблем — сила волі, впевненість та позитивний настрій допоможуть залучити до життя позитивні зміни. Карта «Дурень» говорить про щасливу випадковість та везіння, проте при цьому Тельцям не можна забувати про розумну обережність. Вміння приймати виважені рішення і не ризикувати забезпечать щасливе майбутнє. Карта «Правосуддя» символізує чесність та неупередженість. За цим Арканом Тельці одержують результати своєї роботи, які можуть бути не лише позитивними. Представникам Знаку, якщо вони помилилися, належить провести серйозну роботу над помилками.
Близнюки
Відкриває тиждень Аркан «Колесниця», який закликає Близнюків діяти без зволікання. Настав час зробити завершальні кроки до своєї мети і отримати гідну нагороду за свою працю. Карта «Сонце» говорить про можливість взяти паузу та насолодитися тишею, а також вказує на відсутність перешкод. Близнюки вільні розпоряджатися життям на свій розсуд: взяти відпустку або взятися за нові проекти і швидко досягти нових успіхів. Завершує тиждень Аркан «Диявол», мета якого – попередження. Близнюк можуть потрапити у складну ситуацію через власну недалекоглядність, тому їм важливо бути пильні та обережні. Потурання слабкостям та поганим звичкам не приведуть ні до чого доброго.

Рак
Карта «Диявол» закликає Раків боротися з поганими уподобаннями і не втрачати можливості розвиватися духовно. Порада Аркана – керувати своєю долею і не піддаватися на провокації та спокуси. Карта «Смерть» символізує потрібне оновлення. Ракам настав час зрозуміти, що минуле лише гальмує розвиток, а отже, настав час оновити енергетику і слідувати за своєю мрією. Не зайти в глухий кут допоможе здобути цінні уроки з минулих промахів. Аркан “Помірність” закликає Раків до обережності. По цій карті важливо дотримуватися правил і оцінювати кожну дію, щоб не відступити за крок від перемоги. Вміння чути свій внутрішній голос також убереже від неприємних помилок.
Лев
Аркан «Правосуддя» означає, що на початку тижня Леви зіткнуться з випробуваннями та спокусами, здатними збити з правильного шляху. Карта закликає представників Знаку спиратися на свої найкращі якості і робити правильні висновки в обставинах, що склалися. Карта «Зірка» символізує успіх та виконання бажань. Тому Аркану немає причин для занепокоєння, а отже, можна сміливо йти в обраному напрямку і залучати позитивні зміни силою думки. Наприкінці тижня за картою «Ієрофант» Львів матиме час для того, щоб розставити пріоритети, відмовитися від застарілих планів, а також знайти опору та підмогу. Чесність і виховання кращих рис характеру вбережуть від багатьох проблем.
Діва
За картою «Імператриця» Дів чекають позитивні зміни та події. Аркан попереджає про те, що на швидких результатів чекати не варто, проте кидати розпочатого не можна — незабаром представники Знаку зрозуміють, що все роблять правильно. Карта «Диявол» обіцяє проблеми, якщо Діви будуть переслідувати відразу кілька цілей, а також потурати поганим звичкам. Впевненість, дотримання планів та вміння обходити стороною негативно налаштованих людей убережуть від багатьох проблем. Аркан «Імператор» завершує тиждень, закликаючи Дів не втрачати пильності. По цій карті представники Знаку зможуть отримати підтримку з боку впливової людини, показати себе з кращого боку та досягти карколомних успіхів у короткий термін.
Терези
На початку тижня по карті «Диявол» Терезів чекають труднощі. Аркан говорить про необхідність бути обережними, щоб не оступитися через потурання слабкостям і миттєвим примхам. Аркан «Верховна жриця» закликає Терезів діяти обачно і не поспішати з рішеннями. У неоднозначних ситуаціях на допомогу прийде інтуїція — увагу до передчуттів неодноразово виручать під час прийняття відповідальних рішень. Терезам посміхнеться успіх, а значить, немає причин для занепокоєння. Аркан символізує шлях, вільний від перешкод, нові можливості та довгоочікуване здобуття внутрішньої свободи.
Скорпіон
Перша карта розкладу «Колісниця» говорить про те, що Скорпіони досягнуть успіху у справах, якщо не зупинятимуться на півдорозі і сумніватимуться в собі. За цим Арканом успіх на боці чесних і працьовитих представників Знаку, а значить, попереду чекає успіх. Аркан «Суд» означає довгоочікуване вирішення складної ситуації. По цій карті Скорпіонам не важко поставити крапку в справі, що затяглася, відстояти свою правоту і поставити на місце кривдників. Головне – пам’ятати про чесність. Завершення тижня, судячи з карти «Мир», буде позитивним. Карта символізує довгоочікувані успіхи, можливість завершити сварки та конфлікти, а також здійснити заповітні мрії. Скорпіонам важливо пам’ятати про чесність та відповідальність, щоб привернути до життя щастя.
Читати: Любовний гороскоп на тиждень з 12 по 18 грудня 2022 року

Стрілець
Аркан «Суд» символізує завершення та звільнення. Це означає, що Стрільці зможуть поставити крапку у складній ситуації та вийти переможцями зі спору. Порада Аркана — чинити чесно й неупереджено, щоб не оступитися за крок від довгоочікуваної перемоги. Швидкі успіхи символізує карта «Колесниця», яка випадає на середину тижня. Це означає, що Стрільцям доведеться попрацювати і докласти зусиль, щоб дійти мети та отримати гідну нагороду. Карта «Імператор» говорить про кар’єрне зростання та налагодження відносин як у діловому середовищі, так і в сім’ї. Тому Аркану важливо пам’ятати про чесність і не забувати про те, що шлях до щастя вимагає роботи в тому числі і над собою.
Козеріг
На початку тижня на карті «Вежа» Козерогів чекають неминучі зміни. Аркан символізує звільнення, а отже, немає сенсу опиратися подіям, що відбуваються. Пил уляжеться, і представники Знаку зможуть зрозуміти, що все складається найкраще. Карта «Повішений» говорить про те, що Козероги поспішили чи переоцінили свої сили. Порада Аркана – відволіктися від справ і переключити увагу, щоб відпочити і знайти новий спосіб досягнення поставлених завдань. Карта «Ієрофант» завершує тиждень, закликаючи Козерогів не лінуватися і у вихідні. Настав час скласти список справ, щоб завершити 2022 рік успішно і не згаяти нічого важливого і вимагає уваги.

Водолій
Цей тиждень, судячи з розкладу, обіцяє бути позитивним. Карта «Імператриця» обіцяє зміни на краще, проте квапити час не потрібно. Вдумлива робота та увага до деталей убережуть від прикрих промахів. Карта «Сила» говорить про те, що представники Знаку мають сили та знання, щоб подолати тимчасові труднощі. За цим Арканом успіх не забариться, якщо не опускати рук і сподіватися на краще. Наприкінці тижня по карті «Колесо удачі» Водолії будуть залучені до кругообігу подій, вплинути на які відразу ж не вийде. Аркан закликає не поспішати з висновками, щоби не оступитися.
Риби
Карта «Колісниця» закликає Риб не зволікати і втілювати у життя сміливі ідеї. Аркан символізує успіх, проте прийти до нього не вийде, якщо недбало ставитися до роботи і переоцінювати свої сили. Першу карту розкладу вторить і наступна. Аркан «Ієрофант» означає, що Рибам не можна відволікатися від першочергових цілей і сподіватися на випадок. Крім того, карта обіцяє корисні знайомства та допомогу з боку. Аркан «Колесо удачі» закликає Риб до спокою. Деякі з подій можуть піти не за планом, але не варто переживати. Згодом представники Знаку зрозуміють, чому події розвиваються таким чином, і зможуть зробити вірні кроки до вирішення обставин, що склалися.