Гороскоп за картами Таро для всіх знаків зодіаку на тиждень з 14 по 20 листопада 2022

Прогноз, виконаний за допомогою карт Таро, дає можливість зазирнути в майбутнє та заздалегідь спланувати справи на наступний тиждень.

Поради карт Таро стануть чудовою підмогою для тих Знаків Зодіаку, які звикли перемагати та залучати в життя успіх.

Овен
Овнам цього тижня листопада доведеться переосмислити своє життя, а також змінити пріоритети. Аркан «Смерть» говорить про неминучі метаморфози, завдяки яким представники Знаку зможуть відкрити сплячий потенціал та звільнитися від кайданів, що заважають активному розвитку. Аркан «Самітник» символізує тимчасову ізоляцію, і Овнам найкраще утриматися від активності. Порада карти – залишитися наодинці зі своїми думками, щоб побудувати правильну стратегію, і лише після цього починати перші кроки до нових вершин. Завершує тиждень третій Аркан «Імператриця», який символізує розвиток та налагодження стосунків. Це означає, що Овни обрали правильний шлях, і тепер не можна поспішати. Розмірність, чуйність і турбота про близьких додадуть сили для вирішення важливих питань.
Телець
Тільцям по карті «Сила» можна сміливо братися до виконання задуманої роботи. Аркан символізує впевненість та наявність необхідних навичок для залучення успішного майбутнього. «Суд» у розкладі – карта довгоочікуваного завершення. За цим Арканом правда тріумфує, а кривдники залишаються ні з чим. Овнам важливо пам’ятати, що чинити треба по совісті, щоб у майбутньому не стикатися з роботою над помилками та не давати шансів недоброзичливцям. Аркан “Місяць” відкриває таємниці, які допоможуть Тельцям правильно розпорядитися отриманою інформацією. Ця карта закликає не нервувати і не поспішати — виважені рішення та увага до інтуїції позбавлять зайвих переживань та прикрих промахів.
Близнюки
На початку тижня Близнюки по карті «Помірність» мають пам’ятати про дотримання у всьому міри. Будь-які дії будуть на користь, якщо думати про свій добробут і не поспішати з висновками. Те саме стосується харчування: зайві кілограми не підуть на користь, а отже, варто переглянути свою дієту. “Смерть” у розкладі – карта завершення та оновлення. Близнюки подібно до міфічного птаха Фенікс зможуть повстати з попелу, якщо перестануть зациклюватися на минулому і помилках. Їх важливо врахувати, щоб у майбутньому легко обійти неприємності стороною і досягти бажаних цілей. За картою «Правосуддя» наприкінці тижня Близнюки отримають результат докладених раніше зусиль. Чи буде він позитивним, залежить від вжитих дій та рішень. Якщо успіх не сповнений, представникам Знаку доведеться провести роботу над помилками.

Рак
Цього тижня від Раків потрібно не лише активність, а й уміння вчасно зупиниться. Аркан «Колісниця» закликає не зволікати і братися за важливі справи — настав час поставити в них крапку та отримати заслужену нагороду за проведену роботу. «Помірність» у розкладі – карта мудрості. Нею Раки зможуть залучити успіх, якщо будуть у стані душевної рівноваги. Впадати з крайнощів у крайність немає сенсу — це допоможе вирішити складні завдання і дійти перемоги. По карті «Верховна жриця» настає найскладніший час, коли Раки мають набратися терпіння. Порада карти – не робити кроків, якщо немає повної впевненості ви своїй правоті і довіряти інтуїції. Внутрішній голос допоможе знайти шлях, вільний від перешкод та недоброзичливців.
Лев
Початок тижня, судячи з карти «Дурень», буде повним нових подій та відкриттів. Аркан віщує щасливу випадковість, яка допоможе визначитися з подальшими цілями, проте для цього Левам важливо пам’ятати про відповідальність і не працювати абияк. Аркан «Колесо удачі» віщує різкі зміни в житті, і вплинути на події відразу не вийде. Порада карти – не чинити опір тому, що відбувається, дати собі час для розуміння ситуації і зробити правильні висновки. Завершує тиждень позитивна карта «Сонце», через яку проблеми йдуть, надаючи Левам масу нових можливостей. Аркан обіцяє процвітання та здобуття щастя, і для цього важливо вірити в себе, ставити перед собою реальні завдання, а також не забувати про відповідальність.
Діва
Цього тижня Діви досягнуть успіху, якщо будуть уважні і не кваплятимуть подій. Перша карта «Верховна жриця» закликає слухати свій внутрішній голос та обирати шлях, спираючись на власну думку. По карті «Імператриця» Дів чекає успіху, проте для цього їм доведеться пройти обраний шлях до кінця. Порада картки – шукати підтримки у близьких і не намагатися змінити перебіг подій. Спокійна впевненість та увага до деталей убережуть від помилок. Аркан «Маг» символізує винахідливість та вміння користуватися своїми талантами. За цією картою представникам Знака не можна сумніватися в собі та слідувати за більшістю. Настав час шукати свій шлях на щастя.
Терези
По карті «Колісниця» Терезам не варто зупинятися на досягнутому. Звертати увагу важливо на деталі – знаки долі допоможуть вибрати правильний напрямок та обійтися без промахів. Аркан «Суд» віщує нові успіхи та довгоочікуване завершення складнощів. По цій карті Терези зможуть поставити крапку у довгостроковому проекті, виграти судову справу, а також поставити на місце кривдників. Завершує тиждень Аркан «Дурень», яким представникам Знаку не можна послаблювати уваги. Події розвиватимуться непередбачувано, а отже, треба бути пильні. Не упустити нових можливостей допоможе внутрішній голос.
Скорпіон
Аркан «Мир» відкриває тиждень, закликаючи Скорпіонів займатися наміченими справами та не відхилятися від поставлених завдань. Спокійна впевненість і відсутність поспіху допоможуть досягти мети та не відступитися за крок від довгоочікуваної перемоги. По карті «Диявол» представники Знаку мають пройти випробування. Тому Аркану важливо не потурати спокусам і забаганкам, щоб не відхилитися від задуманого маршруту і не втратити орієнтирів. Порада картки – спиратися на найкращі риси характеру та виховувати силу волі. Наприкінці тижня, судячи з карти «Колісниця», Скорпіонам доведеться багато працювати. Позитивний Аркан обіцяє успіхи, і для цього важливо вірити в себе, не кидати розпочатого та взяти під контроль усе, що відбувається у житті.
Читати: Як ужитися під одним дахом з Близнюками: 5 порад астрологів

Стрілець
Стрільцям на карті «Помірність» важливо налаштуватися на спокійний ритм і не поспішати. За цим Арканом успіх не відвернеться, якщо бути пильними, залишити поспіх і помічати щасливі знаки долі. Аркан «Самітник» закликає Стрільцов на якийсь час залишити галасливі компанії і зайнятися практиками, які допоможуть почути себе. Прості вправи підуть на користь і дадуть змогу зрозуміти, що потрібно для щастя. Мудра “Верховна жриця” – карта, що показує Стрільцям те, що приховано. За цим Арканом представникам Знака важливо відчути момент, зрозуміти те, що відбувається, і тільки після цього братися за активну роботу. Шматочки пазла стануть на свої місця, і перемога буде у кишені.
Козеріг
За картою «Імператриця» Козерогів очікують позитивні зміни. Аркан обіцяє розвиток і позитивну динаміку, отже, шлях обрано правильно. Порада карти – не поспішати і звертати увагу на деталі, які і стануть ключем до подолання перешкод на шляху до щастя. Аркан “Суд” говорить про можливість завершити складну справу. Карта закликає Козерогів спиратися на факти та вести чесну гру, щоб не давати можливості недоброзичливцям скористатися промахами. Аркан «Верховна жриця» говорить про мудрість і чуття, яке не підведе. Козерогам варто уповільнити темп, щоб не прогаяти справді значущих подій, завдяки яким вдасться здобути успіх і дійти успіху.

Водолій
По карті «Дурань» Водоліям не варто забувати про те, що плани потрібно тримати в секреті. На початку тижня буде можливість завершити складну справу або почати щось нове та захоплююче, і представникам Знаку важливо не проговоритися про своє везіння. Двадцятий Аркан Суд вказує на те, що труднощі незабаром завершаться. Водолії зможуть отримати довгоочікувані результати, а також відстояти свою думку та поставити кривдників на місце. Завершує цей тиждень листопада Аркан «Ієрофант», за яким у представників Знаку буде можливість знайти сильного покровителя, здатного допомогти у важливій справі. Від його допомоги не варто відмовлятись.
Риби
Риб чекає чудовий тиждень, судячи з розкладів. Аркан «Верховна жриця» закликає не поспішати та довіритись своїй інтуїції. Події розвиватимуться неспішно, а отже, буде час ухвалити вірне рішення і не відступити за крок від довгоочікуваної нагороди за свою працю. За картою «Правосуддя» представники Знаку отримають довгоочікувані результати своєї роботи. У разі, якщо вони здадуться недостатніми, доведеться врахувати прикрі промахи та виправити їх у короткий термін. Завершує тиждень позитивна карта Маг, яка закликає Риб не соромитися своїх талантів. За цим Арканом удача чекає на тих, хто йде своїм шляхом, переслідує власні інтереси і розвивається в тому напрямку, який приносить задоволення.