Гороскоп за картами Таро для всіх знаків зодіаку на тиждень з 17 по 23 жовтня 2022

Визначитись із планами на тиждень та відмовитись від планів, які можуть зірватися, допоможе гороскоп, виконаний за допомогою карт Таро.

Поради карт стануть гарною підмогою для представників Знаків Зодіаку і допоможуть оминути невдачі стороною.

Овен
Цей тиждень жовтня буде дуже непростим, тому Овнам важливо контролювати емоції. Карта «Закохані» говорить про новий етап життя. Вона буде позитивною, якщо зробити вірний вибір і не боятися відповідальності. По карті «Самітник» представники Знаку зможуть відпочити та зайнятися своїм здоров’ям. За цим Арканом вдалим рішенням буде взяти паузу, вирушити у подорож чи відвідати санаторій. Вдалині від суєти Овни зможуть поміркувати і визначитися з планами. Наприкінці тижня Овни мають бути готовими до того, щоб відкласти поточні справи та зайнятися раніше відкладеними завданнями. Аркан “Повішений” говорить про те, що зовнішні обставини складуться так, що основну роботу виконати швидко не вийде.
Телець
Тільцям цього тижня набути впевненості і залучити удачу буде простіше, якщо покладатися на інтуїцію і не поспішати. По карті «Помірність» обставини складуться вдало, якщо дотримуватись розумної обережності і не кидатися з крайності в крайність. Аркан «Дурень» символізує щасливий випадок, завдяки якому Тельці зможуть досягти нових успіхів. Порада карти — не боятися змін і сміливо дивитися в майбутнє, але при цьому не забувати про відповідальність і не псувати репутацію імпульсивними витівками. По карті «Місяць» Тільцям не можна довіряти чуткам і потурати надуманим страхам. Карата символізує сутінковий період, вийти з якого вийде, якщо довіряти внутрішньому голосу і покладатися на факти.
Близнюки
Близнюкам важливо бути обережнішими на початку тижня. Аркан “Місяць” говорить про нестабільне становище, коли невпевненість може сплутати всі карти. Порада Аркана — діяти сміливіше та подолати внутрішні бар’єри, що заважають залученню щастя. За картою «Помірність» Близнюки зможуть активно співпрацювати, приймати мудрі рішення та вийти на новий рівень успіху. Запорукою успіху буде вміння обирати золоту середину та не намагатися протистояти обставинам. Аркан «Зірка» закликає представників Знаку йти обраним шляхом і не згортати з нього. Надія на краще та впевненість у своїх силах допоможуть подолати останні кроки та здобути гідну нагороду за свою роботу.

Рак
Ракам на початку тижня не варто чинити опір тому, що відбувається. Аркан «Колесо удачі» обіцяє зміни, які призведуть до кращого, якщо не втручатися в процес. Представникам Знаку важливо спостерігати за тим, що відбувається, і зрозуміти, що ж робити далі для досягнення успіху. Аркан Башта говорить про те, що Ракам доведеться відмовитися від застарілих планів і без жалю попрощатися із замками з піску. Карта символізує звільнення і нові перспективи, а отже, попереду чекають на позитивні події. Карта «Суд» попереджає Раков про те, що успіхів досягти буде не складно, якщо залишатися чесними та неупередженими. Також Аркан говорить про можливість вийти з тіні конкурентів, проте діяти потрібно згідно з буквою закону.
Лев
Цього тижня Левам посміхнеться успіх. Аркан «Імператор» повідомляє про те, що успіх не за горами, і досягти його представникам Знака не важко. Для того, щоб утриматися на п’єдесталі, важливо приймати мудрі рішення і, без сумніву, прощатися з негативно налаштованими людьми. Карта «Маг» вказує на те, що успіху досягнуть сміливі та креативні особи. Тому Аркану Леви можуть повною мірою користуватися своїми талантами і не боятися йти неповторним шляхом. Наприкінці тижня по карті «Колісниця» немає сенсу зволікати — настав час втілювати в життя плани. Активність, позитивний настрій та бажання змінити життя на краще допоможуть швидко дійти бажаної мети.
Діва
Дів чекає відповідальний тиждень, коли від рішень та дій залежатиме подальший успіх. Аркан «Імператор» закликає не замахуватися на грандіозні проекти без ретельного аналізу та планування — послідовність та витримка допоможуть не проґавити нових перспектив. На карті «Мир» На Дів чекає довгоочікувана розв’язка. По цій карті налагоджуються відносини та фінансове становище, а також відкриваються приємні перспективи, упускати які немає сенсу. Аркан «Ієрофант» закликає Дев зайнятися здобуттям нових знань, у тому числі завдяки наставникам. По цій карті важливо розставити пріоритети та отримати навички для вирішення поставлених завдань.
Терези
Цей тиждень буде для Терезів перспективним і відповідальним. Аркан «Суд» означає завершення чергового життєвого етапу, а отже, настав час змінити пріоритети і не боятися відповідальності. Заманливі перспективи відкриють шлях до нових перемог. Аркан «Помірність» закликає представників Знака не ризикувати без видимої на те причини, не квапити подій і у всьому покладатися на своє чуття. Аркан «Мир» завершує тиждень жовтня, символізуючи завершення шляху та довгоочікувану нагороду. За цим Арканом Терези зможуть покласти край сваркам і ворожнечу, твердо стати на ноги і завершити розпочаті справи.
Скорпіон
Скорпіонам чекають деякі труднощі, подолавши які, вдасться залучити успіх, Аркан «Поміркованість» попереджає про те, що поспіх не приведе ні до чого доброго, тому на цьому тижні важливо дотримуватися золотої середини в усьому. Аркан «Повішений» закликає представників Знаку переглянути свої плани та скоригувати їх. Не виключено, що через невірні пріоритети справи не розвиваються, а труднощів на шляху стає дедалі більше. Наприкінці тижня мапа «Мир» розставляє все по місцях. За цим Арканом Скорпіонов чекають довгоочікувані позитивні зміни та нагорода за виконану роботу. Для того, щоб успіх не забарився, важливо йти обраним шляхом і не відволікатися на другорядні завдання.

Стрілець
Цей тиждень буде простим і зрозумілим, якщо Стрільці візьмуть на замітку поради карт. Аркан «Ієрофант» закликає розставити пріоритети та направити енергію в русло вирішення першочергових завдань. Не завадить представникам Знаку та підтримка з боку мудрих наставників. Аркан “Місяць” символізує таємниці, які стануть явними. Отримана інформація може бути неоднозначною, тому робити поспішні висновки не можна. Стрільцям допоможе інтуїція, довіра якої убереже від фатальних помилок. Завершує тиждень карта «Суд», за якою Стрільці мають активну роботу. Праця окупиться і результат буде позитивним, якщо діяти чесними метолами і не піддаватися на прийоми маніпуляторів.
Козеріг
По карті «Мир» Козерогів чекає вирішення труднощів, зокрема з фінансами. Аркан символізує удачу і процвітання, отже, переживати результат затіяної роботи немає сенсу. Аркан «Помірність» говорить про необхідність стримати запал і попрацювати над емоціями. Карта закликає представників сузір’я не поспішати та прораховувати кожен крок. Така тактика врятує від прикрих промахів та подальшої роботи над помилками. Завершує тиждень Аркан «Колісниця», який закликає Козерогів не зволікати. По цій карті можна сміливо братися до запланованих проектів, вести активний спосіб життя і не відмовлятися від привабливих перспектив.

Водолій
Цей тиждень буде дуже позитивним для Водоліїв. Аркан «Зірка» обіцяє виконання заповітних бажань та відсутність проблем на шляху. Це означає, що можна сміливо розпочинати нові проекти, не сумніваючись у своїх силах. Аркан «Маг» говорить про винахідливість та вміння швидко приймати рішення. По цій карті Водолії зможуть досягти нових успіхів, якщо не злякаються йти неповторним шляхом і будуть використовувати свої таланти повною мірою. Завершує тиждень Аркан «Смерть», яким представникам Знаку доведеться попрощатися з минулим і залишити спроби виконати справи, які вже перестали бути актуальними. Позитивні події не забаряться, якщо звільнити для них місце і налаштуватися на хвилю позитиву.
Риби
Рибам цього тижня посміхнеться успіх. Аркан «Імператор» говорить про перспективні можливості, які не можна упускати. По цій карті важливо пам’ятати про відповідальність приймати мудрі рішення, щоб обійти конкурентів та зійти на вершину п’єдесталу. Карта «Вежа» передбачає період, коли різкі зміни можуть сплутати карти. Рибам важливо заспокоїтись і дати подіям відбутися. З життя піде все зайве, звільнивши місце для нових цілей та можливостей. Завершує тиждень карта «Маг», за якою настає час використовувати свої таланти і не боятися нововведень. Аркан віщує запаморочливий успіх для тих, хто повірить у себе і перестане сумніватися у своїх силах.