Гороскоп за картами Таро для всіх знаків зодіаку на тиждень з 19 по 25 грудня 2022

Завершення року — хвилюючий час, коли багато чого потрібно встигнути. Не відступитися і здобути впевненість у завтрашньому дні Знакам Зодіаку допоможуть точні поради старших знаків зодіаку.

Цей тиждень грудня для багатьох представників зодіакальних сузір’їв буде вирішальним.

Овен
Цей тиждень буде не найпростішим для Овнів, і почнеться він з карти «Вежа». За цим Арканом у житті відбуватимуться зміни, які можуть здатися неприємними. Представникам Знака важливо пам’ятати про те, що згодом стане зрозуміло, що вони несуть порятунок і підштовхують до метаморфоз. Пройти їх важливо для набуття свободи та щастя. Карта «Диявол» нагадує Овнам про те, що потурання поганим звичкам, поспіх і агресія заведуть у глухий кут, а отже, потрібно стежити за собою і контролювати кожен крок. Уміння відмовлятися від необґрунтованого ризику та не піддаватися на провокації вбереже від багатьох проблем. Карта «Сонце» завершує тиждень, вказуючи на завершення негараздів. За цим Аркан Овни зможуть завершити намічені справи, отримати довгоочікувану нагороду, налагодити взаємини в сім’ї та діловому середовищі.
Телець
По карті «Самітник» на початку тижня Тільцям варто звернути увагу на себе та визначитися не лише з цілями, а й з життєвими пріоритетами. Порада Аркана — провести час наодинці зі своїми думками і далеко від суєти. Карта «Колесниця» говорить про те, що період спокою завершиться активністю, а отже, Тельці зможуть розпочати справи або розпочати щось нове та давно заплановане. За цим Аркан важливо грамотно розподіляти сили, щоб не перегоріти раніше часу. Аркан «Диявол» обіцяє Тельцям випробування. По цій карті важливо пам’ятати про міру і не потурати миттєвим забаганкам. Уміння мислити раціонально і не піддаватися на вмовляння з боку неодноразово врятує в сумнівних ситуаціях.
Близнюки
Аркан «Мир» відкриває тиждень, налаштовуючи Близнюків на позитивний лад. По цій карті легко вирішуються розбіжності, якщо відпустити образи і набути внутрішню свободу від негативних емоцій. Карта «Імператор» говорить про те, що настав час розпочати справи і вирішити складні питання, які безпосередньо стосуються майбутнього. За цією картою Близнюки зможуть розпочати кар’єрне зростання, отримати прибавку до заробітної плати та зарекомендувати себе. Завершує тиждень грудня Аркан «Суд», яким Близнюки зможуть завершити складні справи, звільнитися від гнітючих думок і отримати довгоочікувану свободу від зобов’язань. Порада карти – чинити чесно і не квапити подій, щоб не прогаяти нічого важливого.

Рак
На початку тижня на Раків чекає довгоочікуване порятунок від проблем і турбот. Аркан «Суд» вказує на завершення низки невдач і чудову нагоду звільнитися від усього, що гнітить і не дає розвиватися. Карта «Маг» закликає Раків набратися сміливості та відкрити двері у щасливе майбутнє. Тому Аркану не можна боятися невідомості і соромитися активності. Настав час заявити про себе і знайти сили для нових звершень. Завершує тиждень Аркан «Вежа», яким Ракам доведеться попрощатися з минулим та ілюзіями. Аркан не має проблем. Навпаки, по цій карті представникам Знаку важливо зібратися з силами і звільнитися від рамок, що сковують.
Лев
Тиждень для Львова починається з Аркана «Закохані», який закликає обрати свій шлях. Це означає, що найближчим часом потрібно бути готовими до змін, а щоб вони були на краще, важливо слухати своє серце і не йти на бік сторонньої думки. По карті «Колісниця» настає гарний час для того, щоб зайнятися активною роботою. Аркан вказує на сприятливі зміни, проте для цього Левам не можна забувати про пильність. Правильне розподілення сил і часу призведе до відмінних результатів. За картою «Суд» наприкінці цього тижня грудня Леви зможуть здобути перемогу у складній справі, завершити серйозний проект чи позбутися гнітючих зобов’язань. Порада картки – бути чесними та неупередженими.
Діва
Початок тижня, судячи з карти «Колісниця», буде активним. Дівам важливо розставити пріоритети, щоб зі свіжими силами взятися за вирішення першочергових завдань. Успіх і успіх будуть на боці тих, хто не боїться змін і дивиться в майбутнє з оптимізмом. Аркан «Імператриця» символізує удачу та процвітання. Діви випробовуватимуть піднесення життєвих сил, які важливо направити у мирне русло. По цій карті не можна квапити події, щоб не випустити з уваги важливих деталей. Аркан «Дурень» попереджає Дів про те, що наприкінці тижня є ризик обдурити себе. Порада картки — не поспішати та уважно ставитися до своїх обов’язків. Також не варто забувати про раніше дані обіцянки. Виконати їх – справа честі.
Терези
Карта «Дурень» говорить про щасливу випадковість, завдяки якій Терези зможуть відкрити двері зі щасливим майбутнім. Для цього важливо брати до уваги дрібниці, а також розпізнавати знаки долі. Вони допоможуть увійти у потрібні двері.
Також карта говорить про те, що не можна жити в незнанні і заплющувати очі на явні недоліки – настав час зняти рожеві окуляри і завершити рік прощанням з негативом. Карта «Світ» символізує шлях, вільний від проблем та нестиковок. За цим Арканом Терези зможуть завершити тиждень на позитивній ноті, виконати заповітні мрії, а також завершити складні справи та отримати нагороду за виконану роботу.
Скорпіон
На початку тижня на карті «Повішений» Скорпіонам чекають тимчасові труднощі, які можуть збити зі шляху. Рада Аркана – відмовитися від деяких планів та переключити увагу. Зміна діяльності допоможе відпочити і знайти вихід із ситуації. Карта «Сила» говорить про те, що настав час розправити плечі і кинутися в бій. Сил та знань вистачить, щоб вирішити проблеми, а також завершити складні проекти у короткий термін. Скорпіонам важливо налаштуватися на хвилю позитиву, щоб не звертати уваги на дрібні негаразди. По карті «Закохані» Скорпіонам потрібно зробити серйозний вибір. Аркан вказує на необхідні зміни у житті, які обов’язково будуть на краще. Для цього потрібно слідувати за мрією і не піддаватися на провокації.

Стрілець
Початок тижня, судячи з карти «Сонце», буде позитивним. Аркан символізує успіх та перемогу в будь-яких починаннях, гідну нагороду та можливість обирати будь-який шлях. Стрільці зможуть розпочати тиждень із впровадження планів у життя, а також втілення прибуткових проектів. Карта «Помірність» закликає Стрільців не змінювати планів та відмовитися від невиправданих ризиків. У середині тижня варто сповільнитися, щоб не прогаяти нічого важливого.
По карті «Місяць» Стрільцям важливо подивитися своїм страхам в очі та опрацювати їх. Невпевненість гальмуватиме розвиток і заважатиме, тому так важливо підвищувати самовпевненість і боротися з негативом, який найчастіше надуманий і нічим не обґрунтований.
Козеріг
Аркан «Місяць» символізує таємниці чи навіть негатив, який відбувається за спиною. Козерогам на початку тижня доведеться зіткнутися з неприємними фактами, які важливо використати собі на благо. Карта «Помірність» говорить про те, що відсутність поспіху призведе до найкращих результатів. Представникам Знака важливо не поспішати під час прийняття рішень та роботи над серйозними справами. Завершує тиждень Аркан «Верховна жриця», яким Козероги зможуть залучити успіх і успіх. Порада карти – не поспішати та прислухатися до інтуїції. Внутрішній голос допоможе оминути неприємності.

Водолій
Аркан «Імператриця» символізує мудрість, і Водоліям по цій карті не варто побоюватися проблем. Головне — не поспішати та не намагатися прискорити перебіг подій. Вміння вчасно зупинитися і ухвалити рішення у стані спокою вбереже від багатьох проблем. Карта «Помірність» також символізує успіх за відсутності поспіху та нервозності. Водоліям варто знайти баланс між емоціями та розумом. Внутрішня рівновага та позитивний настрій допоможуть подолати будь-які перешкоди. Завершує тиждень Аркан «Імператор», який обіцяє Водоліям нові успіхи. По цій карті немає сенсу сумніватися в собі — головне, залишатися чесними та непідкупними, щоб не псувати собі репутації.
Риби
На початку тижня по карті «Сонце» Риби зможуть зірвати куш: доля прихильна і проблем немає, а отже можна сміливо приступати до справ і не боятися помилок. Вміння швидко приймати рішення та позитивний настрій позбавлять сумнівів. Аркан “Закохані” символізує вибір, який важливо прийняти самостійно. Рибам варто прислухатися до серця, щоб не піти хибним шляхом і не переслідувати чужих цілей, нав’язаних із боку. По карті «Колесо удачі» Риби зможуть вибрати будь-який напрямок і рухатися вперед. Не виключено, що до вихідних представники Знаку отримають привабливі пропозиції щодо роботи, які в майбутньому принесуть не лише задоволення, а й фінансове благополуччя.