Гороскоп за картами Таро для всіх знаків зодіаку на тиждень з 24 по 30 жовтня 2022

Завершити другий місяць осені на позитивній ноті Знакам Зодіаку допоможуть поради карт Таро.

Підказки карт Таро стануть чудовою підмогою у плануванні справ на наступний тиждень і вбережуть від неприємних ситуацій.

Овен
На початку тижня Овнам важливо зберігати внутрішній спокій. Аркан «Колесо удачі» говорить про те, що в життя увірвуться нові події, які потрібно усвідомити і прийняти перед тим, як активно діяти. Після того, як події початку тижня вляжуться, Овнам доведеться визначитися зі стратегією та розставити пріоритети. Аркан «Ієрофант» вказує на відповідальність та послідовність дій, які допоможуть безпомилково вирішити всі поставлені завдання. Завершує тиждень Аркан «Помірність», який символізує успіх у тому випадку, якщо представники Знаку не поспішатимуть та відмовляться від ризикованих кроків. Овнам важливо пам’ятати про те, щоб дотримуватись у всьому поміркованості та не йти на угоди з совістю.
Телець
На початку тижня Тільці чекає боротьба за благополуччя. Аркан «Диявол» попереджає про те, що потурання слабкостям або ризиковані дії заведуть у глухий кут і позбавлять можливості залучення щасливих змін. «Маг» у розкладі – карта винахідливості та наполегливості. Настав час заявити про себе і повною мірою розкрити таланти, щоб вирватися з рамок і почати подорож у захоплюючий світ, де немає рамок та кордонів. Завершує тиждень позитивна карта «Мир», за якою представники Знаку зможуть отримати щастя. Аркан відповідає за налагодження стосунків, вирішення важких ситуацій та можливість відкривати нові горизонти.
Близнюки
Тиждень починається з позитивного Аркана «Зірка», яким Близнюки можуть не сумніватися у виборі шляху. По цій карті важливо налаштуватися на успіх і не згортати, усвідомлюючи кожен крок. Аркан «Дурень» символізує щасливу випадковість, яка може стати початком нової та захоплюючої пригоди. Це означає, що Близнюки мають бути готовими до несподіваних пропозицій та вміння аналізувати події, щоб унеможливити марні ризики. Наприкінці тижня на карті «Колесниця» настає час рішучого ривка вперед. Аркан вказує представникам Знака н необхідні знання та навички, щоб досягти мети та отримати свою нагороду в кінці жовтня.

Рак
На початку тижня Ракам по карті «Самітник» варто залишитися наодинці зі своїми думками, визначитися з найціннішими цілями та розставити пріоритети. У цьому випадку вдасться завершити намічені справи вчасно і не проґавити нічого важливого. З середини тижня представники сузір’я зможуть взятися за справи. Аркан «Сила» говорить про те, що настрій має бути оптимістичним, а рішення — обдуманими, і тоді перемога не забариться. Завершує тиждень оптимістичний Аркан «Сонце», який вказує на вирішення труднощів, набуття фінансового благополуччя та можливість розпочати новий проект, під час якого Раки не зіткнуться з труднощами, які неможливо розв’язати.
Лев
Аркан «Суд» символізує можливість завершити складні справи, розібратися із заздрісниками та недоброзичливцями, проте діяти потрібно чесними методами. Леви повинні пам’ятати про відповідальність, щоб не оступитися і не зайти в глухий кут. Зростання та розвиток обіцяє Аркан «Імператриця», проте Левам не варто квапити події. Доля все розставить на місця, тому можна спокійно займатися запланованими справами та довіряти інтуїції. Аркан «Колісниця» завершує тиждень, закликаючи Львів не зволікати. Настав час втілити в життя ідеї та плани, щоб пізніше не шкодувати про втрачений час. Наразі доля дає шанс вирватися вперед і швидко зайняти свою нішу.
Діва
Прекрасне завершення жовтня починається з карти «Мир», за якою Девам не варто перейматися результатом розпочатих справ. Аркан обіцяє зростання і процвітання, а отже, можна сміливо дивитися у майбутнє і не сумніватися у своїх успіхах. Карта “Зірка” говорить про те, що представники Знаку рухаються у правильному напрямку. За цим Аркан печалі і тривоги відступають, сумніви розвіюються і настає час для рішучих дій. Завершує тиждень Аркан “Сонце”. Позитивна карта вказує на свободу в діях та відсутність перешкод. Це означає, що Діви можуть сміливо вибирати будь-який напрямок, розвиватися в усіх сферах і з легкістю залучати фінансове благополуччя.
Терези
Тиждень починається з карти «Повішений» недарма. Терези мають час, щоб скласти план дій, відмовитися від застарілих ідей і запастися силами для рішучої боротьби за свій добробут. Карта «Маг» обіцяє Терезам везіння і успіх, якщо взяти кермо влади в свої руки і не боятися нововведень. Неординарні рішення та сміливість допоможуть досягти нових успіхів та запросто обійти конкурентів. По карті «Правосуддя» Терезам важливо пам’ятати про те, що кожна дія позначиться на майбутньому, тому чинити потрібно чесно і не забувати про відповідальність.
Скорпіон
Аркан “Імператриця” закликає Скорпіонів звернути увагу на взаємини з близькими людьми. По цій карті стане простіше вирішити конфлікти, заручитися підтримкою близьких та відчути підтримку найдорожчих серцю людей. У середині тижня по карті «Зірка» представники Знаку можуть бути впевнені, що зробили правильний вибір і рухаються в правильному напрямку. Порада Аркана — не згортати з дороги і чинити чесно, щоб унеможливити подальшу роботу над помилками. Аркан «Сонце» вважається одним із найпозитивніших, а значить, представники Знаку вільні обирати будь-який напрямок для роботи. Карта обіцяє зростання та процвітання, можливість зайнятися чимось новим або відпочити, щоб заповнити запас сил.

Стрілець
На початку тижня Стрільцям доведеться визначитися з цілями і розставити пріоритети, щоб займатися усвідомленою роботою і не гаяти часу. Аркан «Ієрофант» говорить про успіхи, якщо не порушувати законів та переймати досвід мудрих наставників. Аркан «Маг» закликає Стрільців розвивати свої таланти, щоб не втрачати нових можливостей. По цій карті діяти потрібно рішуче, але при цьому не ризикувати марно. Завершує тиждень Аркан «Помірність», яким Стрільцям треба пам’ятати про те, що поспіх не приведе до хороших результатів. Порада карти – не кидатися з крайності в крайність і не намагатися наздогнати двох зайців одночасно.
Козеріг
Аркан “Правосуддя” говорить про те, що Козероги отримають результати своєї роботи. Вони будуть позитивними, якщо представники Знака чинили чесно. Якщо результат буде незадовільним, Козерогам доведеться провести роботу над помилками. По карті «Закохані» Козерогам потрібно буде змінити життя і зробити це потрібно, покладаючись на своє чуття. Аркан закликає не поспішати з рішенням, адже змінити чи скасувати його буде дуже складно. Завершує тиждень карта «Колесниця», за якою настає час рішучих дій. Проблеми залишаються позаду, і Козероги можуть сміливо дивитися у майбутнє, активно працювати і легко залучати у життя потрібні події.

Водолій
Водоліям на початку тижня доведеться зіткнутися з подіями, вплинути на які відразу не вийде. Аркан «Колесо удачі» говорить про те, що в життя увірвуться зміни, і вони будуть позитивними, якщо не поспішати з висновками та аналізувати те, що відбувається. По карті «Помірність» Водоліїв чекає удача, якщо не поспішати і дотримуватись міри у всьому. Аркан вказує на час, коли потрібно довіряти інтуїції та діяти без поспіху, щоб не прогаяти важливих знаків долі. Завершує тиждень Аркан «Зірка», який говорить Водоліям про те, що шлях вільний і неприємності не чекають за рогом. Порада картки – не згортати з обраного шляху та налаштуватися на позитив.
Риби
Рибам на початку тижня варто покластися на свої передчуття. Аркан «Верховна жриця» говорить про те, що успіх не за горами, і не прогаяти нові перспективи вдасться, якщо не поспішати і зважувати кожен крок. «Маг» у розкладі – карта винахідливості та неординарних рішень. Представникам сузір’я важливо користуватися своїми талантами, щоб знаходити нові шляхи розвитку та не втрачати нових можливостей. Завершує тиждень Аркан «Колісниця», який обіцяє Рибам приємні зміни. Для того, щоб завершити всі заплановані справи, не можна зволікати та сумніватися у своїх силах — діяти треба тут і зараз.