Гороскоп за картами Таро для всіх знаків зодіаку на тиждень з 26 грудня 2022 року по 1 січня 2023 року

Завершити рік на позитивній хвилі та залучити удачу допоможуть точні прогнози карт Таро.

Цінні поради карт Таро додадуть впевненості, і Знакам Зодіаку буде простіше вибирати правильний напрямок для досягнення поставлених завдань.

Овен
Початок тижня, судячи з карті «Повішений», буде райдужним. Аркан попереджає Овнов про те, що різка зміна планів та спроби обхитрити долю не приведуть ні до чого доброго. Від представників Знаку будуть потрібні впевненість і вміння вчасно зупинитися, щоб уникнути неприємностей. Карта «Імператор» обіцяє Овнам чудову середину тижня, коли можна сміливо братися за справи і не боятися відповідальності. Вміння приймати самостійні рішення і не потурати поганим навичкам приведуть до нових успіхів. Аркан “Сонце” відкриває перед баранами нові можливості, якими важливо скористатися. По цій карті немає причин для занепокоєння: шлях вільний, а неприємності залишаються за спиною. Овни зможуть досягти нових висот, якщо не сумніватимуться у собі та боятимуться невідомості.
Телець
Початок тижня буде позитивним для Тельців. Аркан «Сонце» уособлює щастя та позитивні зміни, а отже, можна сміливо втілювати в життя заплановані справи, наводити лад у житті та не боятися негараздів. Карта «Самітник» закликає Тельцов бути обережними і нікому не розголошувати своїх планів. У середині тижня краще за це працювати самотньо, щоб не помилитися і не оступитися за крок від перемоги. Карта «Зірка» обіцяє чудове завершення року та початок нового періоду життя. Тому Аркану Тельці можуть не турбуватися за своє майбутнє: попереду чекають захоплюючі пригоди і нові успіхи. Головне — не повертати з обраного шляху і стояти на своєму.
Близнюки
По карті «Повішений» Близнюкам важливо пам’ятати про те, що майбутнє залежить від них самих. Це означає, що на початку тижня потрібно визначитися з пріоритетами та перестати думати про минуле. Настав час відкрити нові двері і зайнятися тим, що приносить не тільки задоволення, а й зиск. Карта «Суд» говорить про довгоочікуване завершення та звільнення від проблем. За цією картою Близнюки зможуть здобути свободу від гнітючого спілкування, завершити складні проекти та отримати гідну нагороду. Аркан «Мир» символізує успіхи та довгоочікуване виконання бажань. Карта обіцяє Близнюкам спокій і умиротворення, а також обіцяє нові успіхи. Представникам Знаку важливо залишатися в стані спокою і не реагувати на дрібні негаразди.

Рак
Аркан «Сонце» відкриває тиждень і обіцяє Ракам чудовий період, коли можна сміливо братися за справи. Карта вказує на сприятливий час для завершення поточних справ, а також набуття фінансового благополуччя. По карті «Імператор» представники Знаку відчують впевненість та стабільність у справах. Рада Аркана — виявити найкращі якості та риси характеру, щоб досягти нових успіхів та залучити фінансове благополуччя. «Колесо удачі» у розкладі — карта непередбачених подій. За цим Арканом Раки мають бути готовими до того, що деякі справи підуть не за планом, проте панікувати не варто. Мине час, і представники Знаку зможуть зрозуміти, як керувати своєю долею і обернути ситуацію собі на благо.
Лев
На початку тижня по карті «Зірка» Леви можуть не побоюватися за результати затіяних справ. Карта говорить про те, що успіх буде на боці представників Знаку, тому можна спокійно займатися роботою і не боятися неприємностей. Карта «Сила» закликає Львів не зволікати та втілювати у життя сміливі мрії. За цим Арканом сила волі і наполегливість допоможуть знайти те, що зробить життя щасливим. Головне — не йти чужим шляхом та не переслідувати нав’язаних ідеалів. Завершує тиждень Аркан «Сонце», який обіцяє позитивні зміни, фінансову стабільність та нові можливості. По цій карті Леви зможуть відпочити та відновити сили, а також взятися за втілення давно зрілих ідей.
Діва
Карта «Імператор» повідомляє Девам про те, що зволікати не має сенсу: настав час братися до справ і доводити їх до логічного завершення. Активна робота та вміння помічати деталі допоможуть представникам Знаку вийти на новий рівень та залучити успіх. Карта “Зірка” – щасливий знак для Діви. Тому Аркану перешкод на шляху немає, а значить, можна сміливо рухатися назустріч мрії і не боятися негараздів. Порада картки – довіряти своїй інтуїції та не згортати з обраного напрямку. Завершує тиждень Аркан «Диявол», який закликає Дів бути обачними. На цій карті є ризик оступитися і викликати на себе проблеми, тому діяти треба обдумано і не йти на поводу негативних емоцій.
Терези
Карта «Маг» символізує успіх, а значить, Терези зможуть втілити в життя давно заплановані справи. Аркан говорить і про те, що щасливий шанс потрібно використати тут і зараз, йти своїм шляхом, а не переслідувати нав’язані ідеали.
Справи йдуть у гору, а отже, немає сенсу квапити події. Аркан обіцяє зростання та розвиток, тому побоюватися проблем не варто. Аркан «Зірка» також обіцяє приємні зміни та здобуття успіху. По цій карті представники Знаку зможуть виконати заповітні мрії, вирішити розбіжності та розпочати новий рік із чистого аркуша.
Скорпіон
Аркан “Маг” відкриває тиждень, повідомляючи Скорпіонам про нові можливості. По цій карті настає період, коли потрібно діяти сміливіше, щоб не проґавити нових можливостей. Успіх буде на боці тих, хто слідує за мрією і вірить у власний успіх. За картою «Диявол» у житті Скорпіонів можуть статися неприємні ситуації, яких можна запобігти, якщо виявити відповідальність. Вміння вчасно зупинитися та не потурати негативним емоціям дозволять обійтися без проблем. Карта «Закохані» говорить про те, що Скорпіонам незабаром доведеться зробити важливий вибір, який змінить їхнє життя. Аркан обіцяє позитивні зміни, якщо довіряти своєму серцю і не йти на поводі сторонньої думки.

Стрілець
Карта «Сила» говорить про те, що Стрільці зможуть упоратися з будь-якими труднощами, якщо віритимуть у свої сили та грамотно розподілятимуть енергію. Досягти успіхів допоможуть складання планів та позначення пріоритетів. Аркан «Закохані» символізує вибір, який доведеться зробити Стрільцям незабаром. Від нього залежатиме майбутнє, а отже, треба прислухатися до себе, щоб не схибити. Карта «Колесо удачі» обіцяє позитивні зміни, якщо Стрільці не будуть поспішати з висновками і діяти щодо емоцій. Аркан закликає залишатися в стані спокою, щоб правильно оцінити ситуацію і знову взяти керування долею у свої руки.
Козеріг
На початку тижня по карті «Смерть» Козерогам доведеться звільнитися від усього, що сковує та заважають розвитку. Аркан не обіцяє неприємностей та проблем. Навпаки, значення “Смерті” криється в оновленні та вмінні залишати минуле за спиною. Аркан «Дурак» готує про те, що попереду Козерогів чекають успіх та процвітання завдяки щасливому випадку. Це не означає, що потрібно послаблювати хватку і працювати абияк. Навпаки, представником Знака важливо помічати деталі, щоб не прогаяти свого щастя. Карта «Верховна жриця» закликає Козерогів не поспішати з висновками та діями. Тому Аркану важливо слухати свою інтуїцію і запастися терпінням, щоб вчасно вступити в гру і не упустити нових перспектив.

Водолій
Карта “Сила” говорить про те, що початок тижня буде активним. Водолії зможуть досягти успіху, якщо не зволікатимуть і сподіватимуться на волю випадку. Настав час активно працювати над створенням успішного майбутнього. Аркан «Сонце» у розкладі вказує на приємні звістки та сюрпризи. Водолії зможуть взяти паузу, щоб відпочити та заповнити запаси енергії, а також взятися за нові проекти, здатні незабаром змінити фінансове становище на краще. По карті «Місяць» Водоліям доведеться дізнатися раніше приховану інформацію, розпорядитися якою потрібно з розумом. Аркан закликає довіряти собі та своїй інтуїції, а не стороннім людям, здатним ввести в оману.
Риби
Карта «Помірність» свідчить, що на початку тижня Рибам не варто покладатися на випадок. Аркан обіцяє приємні зміни, якщо у всьому дотримуватися золотої середини, не поспішати і не потурати поганим рис характеру. Карта «Смерть» говорить про те, що настав час оновлень. Це означає, що Риби зможуть зачинити двері минулого, оновити енергетику та розпочати шлях до виконання заповітних бажань. Позитивний настрій та впевненість не дадуть помилитися та опустити рук. Карта «Сила» говорить про сприятливий час для активної роботи та підкорення нових вершин. За цим Арканом Риби зможуть досягти успіхів, якщо віритимуть у себе та діятимуть чесним шляхом, не забуваючи при цьому про відпочинок.