Гороскоп за картами Таро для всіх знаків зодіаку на тиждень з 26 вересня по 2 жовтня 2022 року

Здобути впевненість у завтрашньому дні і не прогаяти свого щастя допоможуть поради карт Таро.

Щотижневий прогноз допоможе Знакам Зодіаку розставити пріоритети і легко обійти стороною пастки долі.

Овен
Перехід на другий місяць осені пройде вдало, якщо не поспішати і уважно стежити за тим, що відбувається. Аркан «Помірність» закликає Овнов визначитися з пріоритетами, щоб зайнятися важливою роботою та не відволікатися на другорядні завдання. По карті «Самітник» представники Знаку мають поміркувати про майбутнє, визначитися з подальшими проектами і намітити план дій. Зробити це найкраще в стані спокою та усамітнення. Карта «Вежа» попри репутацію не несе нічого поганого. Тому Аркану Овни мають бути готові до різких змін у житті. Якщо не чинити опір тому, що відбувається, і приймати свою долю, то незабаром відкриються привабливі перспективи.
Телець
Тиждень починається з Аркана «Дурень», яким у життя Тельцов прийдуть зміни. Порада карти – не сумніватися, але при цьому не переоцінювати свої сили, щоб вибрати правильний шлях і залучити до життя успіх. Аркан “Закохані” символізує вибір, який не завжди стосується стосунків. По цій карті представникам Знаку важливо слухати своє серце і не боятися йди на малі жертви – зусилля окупляться і життя заграє новими фарбами. Наприкінці тижня по карті «Повішений» Тільцям доведеться зіткнутися з дрібними негараздами. Аркан говорить про зупинення справ, завдяки якому вдасться переключити увагу і зайнятися раніше відкладеними справами.
Близнюки
Аркан «Правосуддя» відповідає за успіх, але лише в тому випадку, якщо Близнюки зможуть взяти себе в руки та не згортати з обраного шляху. Гарантами удачі у справах стануть чесність та вміння приймати мудрі рішення. «Місяць» у розкладі — карта здогадів та сумнівів, з якими треба боротися. Аркан закликає не блукати в сутінках і бути сміливими, щоб подолати внутрішні сум’яття та знайти шлях до щастя. Аркан «Дурак» говорить про те, що на Близнюків чекає тріумф, якщо не посвячувати нікого в плани і відповідально поставитися до своєї роботи. За цією картою не можна сумніватися у своїх силах, а також забувати про відповідальність та обачність.

Рак
Наприкінці вересня Раки мають серйозні зміни. Аркан «Смерть» вказує на необхідність прощання з минулим, яке лише заважає подальшим крокам та всебічному розвитку. По карті «Маг» настає час користуватися своїми талантами та знаннями. Карта говорить про можливості, які будуть доступні у тому випадку, якщо представники Знаку не побояться вийти з тіні та заявити про себе. Завершує тиждень Аркан «Правосуддя», яким Ракам важливо пам’ятати про чесність. Карта не обіцяє проблем у тому випадку, якщо відповідально ставитися до всього, що відбувається, і не йти на угоди з совістю.
Лев
На початку тижня за картою «Дурань» Левам не можна бути самовпевненими. Аркан закликає залишатися зібраними та обачними, щоб не потрапити у пастку долі та не стати заручниками своєї недалекоглядності. По карті «Зірка» Леви зможуть звільнитися від проблем та турбот. Позитивна карта вказує на те, що шлях чистий, а отже, можна сміливо займатися запланованими справами і не сумніватися в успіху. Завершує тиждень Аркан «Луна», яким Левам важливо довіряти своїй інтуїції, а не чуткам. Вміння вчасно зупинитися допоможе обминути неприємності та можливі інтриги.
Діва
«Самітник» у розкладі початку тижня — карта, яка закликає Дів не діяти з гарячого. Тому Аркану важливо скласти план дій, позбутися ілюзій і запастися терпінням, щоб залучити в життя благополучні зміни. Карта «Маг» говорить про сприятливий час, коли не можна зволікати. Діви зможуть отримати своє щастя, якщо будуть активними і не злякаються відповідальності. По карті «Колісниця» представники Знаку можуть не сумніватися в тому, що успіх на їхньому боці. Арка закликає не зволікати з діями і в усьому покладатися на знання і докази розуму.
Терези
Цей тиждень буде для Терезів дуже вдалим Аркан «Зірка» обіцяє завершення проблем та чистий шлях. Порада карти — не кидати розпочатого і сміливо йти назустріч своїй мрії. “Колісниця” в розкладі – карта активної роботи. За нею Терезам належить зробити рішучий ривок, щоб поставити крапку в розпочатій справі та отримати гідну нагороду за свою роботу. Аркан «Помірність» говорить про необхідність уповільнити біг та прислухатися до внутрішнього голосу. Інтуїція допоможе оминути пастки долі та не стати жертвами маніпуляторів.
Скорпіон
«Ієрофант» у розкладі початку тижня — карта, яка закликає Скорпіонів не поспішати з діями. Тому Аркану важливо відокремити важливе від другорядного, щоб не втрачати дорогоцінного часу і йти до своєї мети. Аркан «Дурень» символізує випадковість, яка допоможе Скорпіонам подолати труднощі та залучити до життя позитивні зміни. Завершує тиждень Аркан «Сонце», яким проблеми йдуть, і Скорпіони зможуть відкрити нові горизонти. Карта символізує сприятливий час, коли можна сміливо братися за грандіозні проекти і не боятися невдач.

Стрілець
Тиждень для Стрільців розпочнеться з карти «Колесо удачі», яка вказує на несподівані події, запобігти яким не вдасться. Найкращим виходом буде спокійне спостереження. Зроблені висновки допоможуть залучити щастя та оминути проблеми. Аркан «Місяць» символізує внутрішні страхи та сумніви, які заважатимуть ухваленню вірних рішень. Стрільцям варто покластися на інтуїцію і довіряти собі, щоб знайти вихід із глухого кута. По карті «Колісниця» настає час рішучих дій. Аркан символізує готовність до боротьби за своє щастя та удачу, а отже, зволікати та сумніватися у своїх силах не можна.
Козеріг
На початку тижня на карті «Зірка» Козероги можуть сміливо займатися запланованими справами. Аркан символізує удачу та процвітання, а отже, діяти можна без побоювань. Деякі труднощі будуть у середині тижня, судячи з карти «Повішений». Аркан закликає Козерогів переключити увагу на другорядні завдання, якщо основні справи з якихось причин зупиниться. За картою «Імператриця» настає період розквіту. Козероги зможуть залишити проблеми та сумніви у минулому, сміливо йти назустріч своєму щастю та не сумніватися в успіху. Головне — не поспішати та уважно стежити за тим, що відбувається.

Водолій
На початку тижня по карті «Місяць» від Водоліїв знадобиться не лише увага до деталей, а й уміння передбачати неприємності. Довіряти варто лише своїй інтуїції, а не домислам та надуманим страхам. “Закохані” в розкладі – карта неминучих змін. Представники Знаку мають зробити важливий вибір, скасувати який не вийде, тому діяти потрібно обережно. За картою «Колесо удачі» Водоліїв чекають нові пригоди, які будуть позитивними. Для того щоб справи пішли в гору, важливо не поспішати з діями та оцінити обстановку.
Риби
Початок тижня, судячи з карти «Закохані», буде непростим. Аркан вказує на необхідність рішучих дій, завдяки яким вдасться змінити життя на краще. Але перед цим Риби мають бути готові до деяких труднощів. Карта «Колесниця» вказує на нові можливості, завдяки яким Риби зможуть набути успіху та пошани. Порада Аркана — не зволікати і приступати до роботи, але не ділитися планами з неперевіреними людьми. Завершує тиждень Аркан «Самітник», яким представники Знаку зможуть відпочити і поміркувати про майбутнє. Карта не обіцяє неприємностей, якщо не робити необачно.