Гороскоп за картами Таро для всіх знаків зодіаку на тиждень з 29 серпня по 4 вересня 2022 року

Завершити серпень вдало та залучити успіх на початку вересня буде простіше завдяки своєчасним підказкам карт Таро.

Поради будуть гарною підмогою для прийняття важливих рішень для представників Знаків Зодіаку.

Овен
На початку тижня по карті «Імператор» від Овнів знадобиться пильність і вміння мудро правити своїм життям. Аркан вказує на перспективні можливості, упускати які не можна. Вміння тримати себе в руках та вчитися на чужих помилках призведе до успіху. Карта «Ієрофант» закликає Овнов довіритися мудрим порадам наставників та переймати досвід старшого покоління. Правильне розміщення пріоритетів та відповідальність стануть синонімами нових перемог. “Зірка” в розкладі – щаслива карта, яка вказує на відсутність причин для хвилювань. Овни можуть спокійно займатися обраною справою і не перейматися її результатом. Проблем не передбачається, якщо не повертати зі шляху і нікому не дозволяти керувати собою.
Телець
Аркан “Імператор” говорить про те, що Тельці можуть сміливо втілювати в життя свої ідеї. По цій карті важливо пам’ятати про відповідальність і чітко слідувати плану, щоб уникнути промахів і не зайти в глухий кут. По карті «Вежа» настає переломний момент, коли важливо розуміти: дороги назад немає. Настав час руйнувати ілюзії і слідувати шляхом розвитку. Тельцям усміхнеться успіх, якщо не відмовлятися від нових перспектив. На початку вересня по карті «Правосуддя» від Тельців будуть потрібні зібраність і уважність. Аркан говорить про сприятливий період для нових відкриттів, і для залучення успіху важливо бути чесними та неупередженими.
Близнюки
На початку тижня Близнюкам буде потрібна витримка, про що нагадує Аркан «Верховна жриця». Поспіх не приведе до потрібних результатів, тому варто уповільнити свій біг і прислухатися до інтуїції, щоб ухвалити правильні рішення. Карта «Зірка» відповідає за гармонію та виконання бажань. Порада Аркана — не згортати з обраного шляху та спокійно займатися справами. У Близнюків настає сприятливий період, коли проблеми та неприємності залишаються за спиною. Завершує тиждень Аркан “Закохані”, який вказує на необхідність зробити вибір між двома подіями. На перший погляд вони можуть здатися рівнозначними, проте Близнюкам потрібно добре зважити плюси та мінуси, щоб не помилитися.

Рак
Аркан «Правосуддя» закликає Раків чинити не лише за совісті, а й не порушувати правил. За цією картою справи будуть йти в гору, якщо усвідомлювати і не поспішати з прийняттям складних рішень. Позитивний Аркан «Сонце» говорить про відсутність перешкод на шляху, отже, Раки можуть сміливо втілювати в життя ідеї, активно працювати над власним благополуччям та знаходити нові шляхи розвитку. Раптові зміни чекають на рак на початку вересня. Аркан «Колесо удачі» говорить про те, що життя зміниться, і нові події обов’язково принесуть щастя. Ракам важливо пам’ятати про головне: не поспішати з висновками у неоднозначних ситуаціях та не переоцінювати своїх сил.
Лев
На початку тижня по карті «Повішений» Левам треба бути обережними. Аркан попереджає про те, що деякі справи можуть зупинитися, а отже, потрібно буде переключити увагу на інші обов’язки. По карті «Дурань» Левам важливо пам’ятати про відповідальність. Недбале ставлення до того, що відбувається в житті, спричинить помилки, на виправлення яких знадобиться багато часу і сил. Аркан «Смерть» говорить про те, що життя Львів дуже зміниться, і зміни будуть на краще. Для цього важливо пам’ятати про те, що минуле потрібно залишати за спиною і не намагатися воскресити події, які вже відіграли свою роль.
Діва
По карті «Дурень» Дівам не можна гаяти часу: діяти треба тут і зараз, щоб не проґавити приємних можливостей. Головне — не забувати про відповідальність та розсудливо оцінювати свої можливості. У середині тижня за картою «Смерть» Діви мають бути готовими до того, що життя зміниться. Настав час прийняти важливе рішення і звільниться від усього, що заважає розвитку. Карта «Імператриця» обіцяє налагодження взаємовідносин та гарні перспективи у діловому середовищі. Дівам варто прислухатися до інтуїції, щоб залучити позитивні зміни і не зайти в глухий кут.
Терези
По карті «Маг» Терезам належить проявити ініціативу. Аркан закликає не боятися своїх ідей та сміливо братися за намічені справи. Новаторство та бажання змінити життя на краще обернуться новими перемогами. Аркан “Сонце” говорить про те, що всі шляхи відкриті, а значить, Терези можуть розвиватися в будь-якому напрямку. Порада карти – насолоджуватися сьогоднішнім днем ​​і починати щоранку з позитиву. Завершує тиждень Аркан «Місяць», за яким життя Терезів зміниться. Карта попереджає про те, що представникам Знаку стане доступна раніше закрита інформація, розпорядитися якою потрібно розумно.
Скорпіон
Аркан «Повішений» обіцяє Скорпіонам випробування, які потрібно пройти з честю. Уникнути їх вдасться, якщо не потурати миттєвим забаганкам і не йти на угоди з совістю. Завершує тиждень Аркан «Закохані», за яким настає час приймати важливі рішення. Завдяки уважності та мудрості Скорпіони зможуть вибрати вірний шлях і швидко змінити життя на краще.
Читати: Любовний гороскоп на тиждень з 29 серпня по 4 вересня 2022 року

Стрілець
Завершення серпня відбудеться на позитивній ноті. Аркан «Мир» повідомляє Стрільцям про те, що на шляху немає перешкод, які могли б перешкодити здійсненню задуманого. Аркан «Колесо удачі» віщує глобальні зміни, які можуть змусити понервувати. Зірвати куш і не прогаяти свого успіху буде простіше, якщо дати подіям відбутися і не поспішати з діями в неоднозначних ситуаціях. Завершує тиждень Аркан «Імператор», яким Стрільці зможуть здобути фінансову незалежність і заробити відмінну репутацію. Вступати важливо мудро і не ставити себе вище за оточення.
Козеріг
Козерогам на початку тижня потрібно бути відповідальними та обережними. Карта «Диявол» попереджає про випробування волі, які потрібно пройти з честю, щоб не заплямувати репутації та не стати заручниками власної недалекоглядності. Не варто забувати Козерогам і про внутрішній голос. Аркан «Верховна жриця» закликає не поспішати і не слухати порад із боку. Настає час прийняття відповідальних рішень, які не зазнають поспіху. Завершує тиждень Аркан Башта, який символізує неминучі зміни. Події будуть несподіваними, але Козерогам не варто переживати. Новий етап життя буде сповнений позитивних подій, якщо не боятися зробити крок у майбутнє.

Водолій
Аркан «Диявол» попереджає Водолєєв про те, що потурання спокусам не призведе до позитивних подій, тож почати тиждень потрібно з відмови від миттєвих забаганок. Пильність та виважені рішення допоможуть обійти негаразди стороною. Карта «Імператриця» говорить про щасливі зміни і успіх у всіх починаннях. Події розвиватимуться неспішно, тому від Водоліїв буде потрібно витримка та вміння зберігати секрети. Завершує тиждень Аркан «Ієрофант», яким Водоліям необхідно розставити пріоритети, щоб розпочати вересень вдало. Позбавившись сумнівів та ілюзій, представники Знаку зможуть досягти успіху в обраному напрямку.
Риби
Тиждень відкриває Аркан “Сила”, який закликає Риб не зволікати і діяти активно. Успіх буде на боці тих, хто прагне розвитку і відкриває перед собою нові можливості. По карті «Ієрофант» продовжується час активної роботи над створенням успішного майбутнього. Рибам важливо закласти міцний фундамент, щоб уникнути роботи над помилками. Карта «Повішений» говорить про тимчасову кризу, коли Рибам важливо залишити справи, які не вдається виконати з першого разу. Перемикання уваги на другорядні завдання заощадить час і дасть можливість відпочити від рутини.