Гороскоп за картами Таро для всіх знаків зодіаку на тиждень з 3 по 9 жовтня 2022

Почати жовтень 2022 року вдало і залучити потрібні зміни буде легше, якщо прислухатися до порад старших Арканів.

Карти Таро допоможуть Знакам Зодіаку визначитися з цілями і легко обійти будь-які негаразди.

Овен
На початку тижня по карті «Самітник» Овнам необхідний спокій і усамітнення. Завдяки паузі представникам Знаку буде простіше розставити пріоритети і вчасно звернути з шляху, якщо він веде в глухий кут. По карті «Диявол» Овнам важливо пам’ятати про те, що потурання забаганкам і імпульсивні вчинки не приведуть до успіхів, а лише зіпсують репутацію та будуть джерелами багатьох проблем. Завершує тиждень Аркан «Мир», яким представники Знаку можуть спокійно займатися справами. Карта вказує на сприятливе вирішення труднощів, нові можливості та гідну нагороду за докладені зусилля.
Телець
Тільцям по карті «Імператор» будуть відчинені всі двері, проте залучити успіх буде непросто. Від представників Знаку потрібно мудрість і вміння приймати виважені рішення. Гординя і спрага влади спричинять безліч проблем. Карта «Ієрофант» говорить про те, що Тельцям потрібно розставити пріоритети та займатися вирішенням важливих питань. У цій нелегкій справі прислухатися варто до мудрих порад наставників. Карта «Самітник» завершує жовтневий тиждень. Порада Аркана — віддалитися від шуму та суєти, провести вихідні у стані спокою та відновити сили. Також карта говорить про необхідність переглянути свої плани та відмовитись від усього, що вже втратило актуальність.
Близнюки
Близнюків чекає відповідальний тиждень. Аркан «Місяць» говорить про внутрішні сумніви, що заважають ухвалити вірне рішення. Порада карти – прислухатися до себе та довіряти інтуїції, щоб не помилитися. По карті «Суд» Близнюків чекає довгоочікуване звільнення від проблем та труднощів. Це означає, що представники Знаку зможуть поставити крапку у складному питанні, а також завершити судовий розгляд на свою користь. Карта «Диявол» попереджає Близнюків про те, що ризиковані вчинки та необдумані дії призведуть до проблем. Наприкінці тижня важливо пам’ятати про відповідальність та обережність, які не дадуть зайти в глухий кут.

Рак
Позитивний Аркан «Сонце» обіцяє Ракам чудовий початок тижня. Карта говорить про можливість поправити матеріальне становище, розпочати нові проекти та не сумніватися у своїх силах. Шлях вільний і зволікати немає сенсу. Карта «Самітник» закликає Раків взяти паузу, щоб побути наодинці зі своїми думками, відпочити від суєти і в стані спокою визначитися з подальшими діями. Також цим Арканом можливі поїздки з метою поправити здоров’я або провести відпустку. Аркан «Суд» завершує тиждень, і на цій карті на Раків чекають довгоочікувані зміни. Карта вказує на завершення труднощів, можливість розпочати щось нове та захоплююче, а також звільнитися від усього, що заважає щасливому життю.
Лев
Карта «Ієрофант» відкриває тиждень, і по ній Леви зможуть просунутися у справах. Аркан говорить про хороший період для навчання та отримання досвіду від мудрих колег чи наставників. Представники Знака не повинні забувати про відповідальність та чесність. У середині тижня по карті «Верховна жриця» Левам доведеться сповільнитись і взяти паузу. Уміння терпляче чекати допоможе вибрати правильний момент і приступити до справ у найкращий час. Аркан «Імператриця» обіцяє зростання та розвиток, а отже, Леви можуть сміливо займатися запланованою роботою. Результат затіяних справ буде позитивним, якщо не поспішати та нікого не посвячувати у свої плани.
Діва
На початку тижня Діви мають бути готові до того, що в їхнє життя увірвуться несподівані події. Аркан «Дурень» закликає не відмовлятися від нових перспектив, але при цьому не забувати про відповідальність та обачність. У середині тижня по карті «Помірність» Дівам важливо уповільнити темп, щоб уникнути помилок та подальшої роботи над помилками. Впоратися з хвилюванням буде простіше завдяки медитаціям на досягнення внутрішньої рівноваги. Карта «Закохані» вказує на необхідність змінити своє життя, ухваливши відповідальне рішення. Діви зможуть змінити життя на краще, якщо наважаться на відповідальний крок і діятимуть у своїх інтересах.
Терези
Терезам буде простіше впоратися з труднощами, якщо на початку тижня розставити пріоритети та заповнити запас енергії. Аркан «Самітник» говорить про необхідність залишитися наодинці зі своїми думками і далеко від суєти, щоб зробити вірний вибір. На карті «Верховна жриця» не можна поспішати з діями. Карта попереджає Терезів про те, що поспіх буде згубним, а отже, потрібно запастися терпінням і прислухатися до свого внутрішнього голосу. Наприкінці тижня на карті «Вежа» Терезів чекають різкі зміни, які назрівали давно. Порада Аркана — не противитися тому, що відбувається, щоб не прогаяти нових можливостей і не залишитися біля розбитого корита.
Скорпіон
На початку тижня на карті «Суд» на Скорпіонів чекають довгоочікувані зміни. Діяти треба сміливо, але при цьому не забувати про своє моральне обличчя. По карті «Верховна жриця» досягти нових успіхів допоможуть не лише зважені рішення, а й увага до інтуїції. Внутрішній голос допоможе обійти стороною неприємності і не спричинити зайвих проблем. Карта «Диявол» у розкладі попереджає про випробування, які необхідно пройти з честю. Від Скорпіонів потрібно вміння зберігати спокій у неоднозначних ситуаціях і не потурати миттєвим забаганкам.

Стрілець
Цей тиждень буде вдалим для Стрільців. Аркан “Зірка” символізує період, коли перешкод на дорозі немає. Це означає, що можна сміливо займатися запланованими справами та здобути гідну нагороду наприкінці шляху. Карта «Суд» символізує перемогу, і це означає, що Стрільці зможуть завершити складні справи та поставити на місце кривдників. Відповідальність і мудрі рішення позбавлять необхідності проводити роботу над помилками і збережуть репутацію. Завершує тиждень Аркан «Сонце», яким Стрільці вільні обирати будь-який шлях. Порада картки – не зволікати і приступати до нових проектів, щоб не проґавити нових можливостей. Завдяки позитивному настрою та рішучості представникам Знаку підкоряться нові вершини.
Козеріг
На початку тижня за картою «Дурень» Козерогам не можна втрачати пильності. Доля надасть нові можливості, проте недбалість чи легковажність стануть вагомою перешкодою на шляху до щасливого життя. Аркан “Імператор” говорить про те, що на початку місяця Козероги зможуть зійти на нову вершину успіху. Утриматися на ній допоможе вміння приймати мудрі рішення. Порада картки – залишити гордість і працювати в команді. По карті «Самітник» Козерогам важливо пам’ятати про те, що суєта і поспіх не допоможуть здобути щастя. Аркан закликає віддалитися від шуму та суєти, щоб скоригувати плани та заповнити запас сил для подальшої роботи.

Водолій
За картою «Сила» представники Знаку зможуть подолати труднощі та з легкістю досягти поставлених завдань. Аркан обіцяє процвітання у тому випадку, якщо не зволікати і не ховатися за спини конкурентів. По карті «Імператриця» настає період процвітання та розвитку, а це означає, що в особистому житті справи йдуть у гору. Тим, хто не знайшов своє щастя, доля надасть можливість залучити кохання, а сімейним парам Аркан обіцяє порозуміння. Карта «Правосуддя» завершує тиждень та вказує Водоліям на отримання заслуженої нагороди. Також Аркан закликає бути відповідальними і не порушувати закону, щоби пізніше не проводити серйозної роботи над помилками.
Риби
Аркан «Диявол» закликає Риб боротися зі згубними звичками та залежностями. По цій карті удача чекає на тих, хто прислухається до голосу розуму і спокус, здатних зіпсувати життя. Карта «Сонце» говорить про славу та пошану, досягти яких Риби зможуть, якщо активно працюватимуть. Порада карти — не боятися відповідальності і діяти сміливіше, щоб не проґавити даровані долею можливості. Наприкінці тижня за картою «Маг» Рибам варто користуватися не лише своїми знаннями, а й повною мірою розкривати свої таланти. Неординарні та сміливі рішення відкриють нові горизонти та допоможуть здобути щастя.