Гороскоп за картами Таро для всіх знаків зодіаку на тиждень з 5 по 11 грудня 2022

Останній місяць року завжди забирає багато сил, тому так важливо скласти план дій та займатися вирішенням першочергових завдань.

Впоратися з роботою та отримати гідну нагороду Знакам Зодіаку допоможуть своєчасні поради карт Таро.

Овен
На початку тижня за картою «Смерть» Овни зможуть оновити енергетику та розпочати новий етап життя. Аркан не несе неприємностей у тому випадку, якщо не чинити опір змінам і з оптимізмом дивитися в майбутнє. «Самітник» у розкладі — карта ізоляції та тимчасової самотності. Воно може бути вимушеним через нездужання, а також добровільне. Овни зможуть на якийсь час залишитися наодинці зі своїми думками, відновити сили і знайти спосіб подолати складності, що виникли на шляху. Аркан “Верховна жриця” говорить про те, що Овнам не можна поспішати з прийняттям відповідальних рішень. Карта обіцяє успіх та процвітання, якщо не діяти на емоціях та набратися терпіння. Передчуття не обдурять та допоможуть обійти стороною пастки долі.
Телець
Благополучні зміни обіцяє карта «Верховна жриця», проте для цього Тельцям важливо не поспішати та довіряти своїм передчуттям. Успіх не забариться, якщо не піддаватися на провокації і вибирати той шлях, який підказує серце. Аркан «Сила» закликає представників Знаку спрямовувати енергію у мирне русло та розсудливо оцінювати свої сили. По цій карті Тельці зможуть набути успіху, якщо активно працюватимуть над створенням благополучного майбутнього. Про необхідність тренувати силу волі говорить Аркан “Диявол”. По цій карті Тельці зможуть уникнути проблем, якщо не потуратимуть слабкостям і миттєвим забаганкам. Порада Аркана – тренувати силу волі та оточувати себе успішними людьми, здатними допомогти у скрутну хвилину.
Близнюки
Аркан «Мир» обіцяє Близнюкам швидке завершення шляху та досягнення поставлених завдань. По цій карті важливо не гнатися за ілюзіями і чітко уявляти кінцевий результат, щоб не збитися з дороги і не зайти в глухий кут за крок від довгоочікуваної перемоги. Карта «Повішений» описує ситуацію глухого кута, коли Близнюкам важливо не поспішати з прийняттям рішень. Наслідуючи перший Аркан розкладу, «Повішений» закликає розставити пріоритети і прийматися за справи в повній впевненості своєї правоти. Завершує тиждень грудня мапа «Смерть». По ній Близнюки зможуть оновити енергетику, залишити за спиною ілюзії і минуле, що віджило себе. Порада картки – не боятися змін і відкрито дивитися у майбутнє.

Рак
Тиждень починається з Аркан Башта, який вказує на неминучі зміни. По цій карті Ракам належить подивитися право в очі, зруйнувати замки з піску і рухатися вперед, не забуваючи враховувати помилки минулого. Аркан “Зірка” в розкладі – щаслива ознака. Для Раків ця карта символізує довгоочікуване вирішення проблем та набуття справжньої мети. Довіра інтуїції вбереже представників Знака від прикрого промаху. Завершує тиждень картка «Місяць», символізуючи таємниці та загадки, в яких потрібно розібратися. Раки зможуть знайти вихід із скрутного становища, якщо перестануть сумніватися в собі і блукати в темряві необґрунтованих сумнівів.
Лев
По карті «Місяць» Левам важливо почати тиждень з відмови від потурання страхам та сумнівам, здатним завести в глухий кут. Настав час повірити у свої сили та відкрити двері у щасливе майбутнє, дізнатися важливі таємниці та правильно розпорядитись отриманою інформацією. По карті «Колесо удачі» Львів чекають на події, взяти під контроль які відразу ж не вийде. Порада Аркана — не поспішати з висновками та прояснити ситуацію, щоб через необачні дії не спричинити неприємності. Завершує тиждень позитивна мапа «Помірність». За нею представникам Знаку важливо пам’ятати про міру у всьому, не потурати миттєвим забаганкам і не поспішати з висновками, якщо є сумніви у власній правоті.
Діва
Початок тижня буде не найпростішим. Аркан «Диявол» закликає Дів до обережності та обачності, щоб уберегтися від проблем. Сила волі та вміння протистояти обставинам призведуть до перемоги. Аркан “Імператор” говорить про нові можливості. По цій карті важливо мудро правити своїм життям, орієнтуватися на чесність та активно працювати над створенням благополучного майбутнього. Наприкінці тижня на карті «Закохані» настає пора змін. Аркан закликає зробити вибір, щоб звільнитися від проблем, знайти своє щастя та здобути свободу. Приймати рішення важливо самостійно і слідувати поклику серця.
Терези
Початок тижня зустрічає Терезів картою «Смерть», яка не обіцяє проблем, якщо не чинити опір змінам. За цим Арканом настав час звільнитися від гнітючого минулого, врахувати скоєні помилки та виправити їх. Карта «Колісниця» символізує успіх, якщо не зволікати з діями. За цим Аркан сил і знань достатньо для того, щоб зробити прорив, але при цьому Терезам не можна забувати про відповідальність. Тому Аркану не складе туди досягти нових успіхів, якщо прислухатися до голосу совісті і не намагатися обдурити долю.
Скорпіон
Скорпіонів на початку тижня очікує успіх, про що говорить карта «Зірка». Тому Аркану немає причин для занепокоєння — шлях чистий, а отже, можна сміливо йти до своєї мрії і займатися запланованими справами. Карта «Місяць» попереджає про небезпеки, які можуть виникнути через необачні дії та невміння слухати внутрішній голос. Скорпіони не повинні сумніватися в собі та довіряти чуткам — все це не допоможе прийняттю вірних рішень та виходу з глухого кута.
Аркан «Правосуддя» символізує перемогу над неприємностями, проте Скорпіонам, можливо, доведеться провести роботу над помилками. Порада карти – не забувати про промахи, але при цьому не зупинятися в розвитку та йти шляхом творення.

Стрілець
Аркан «Ієрофант» закликає Стрільцов займатися духовним розвитком, грамотно розставляти пріоритети і не ставити під сумнів норми правил поведінки. На цій карті Стрільці зможуть отримати підтримку з боку близьких чи владних людей. Карта «Маг» символізує позитивно налаштовану особу, яка не боїться йти своїм шляхом та переслідувати власні ідеали. Порада карти – спрямовувати енергію в мирне русло і в повній мірі користуватися вродженими талантами. Карта «Суд» завершує тиждень та вказує Стрільцям на благополучне вирішення складних ситуацій. Тому Аркану важливо пам’ятати про те, що тільки чесність і активна робота приведуть до хороших результатів.
Козеріг
За картою «Правосуддя» на Козерогів чекає позитивний початок тижня. Аркан говорить про торжество правди та нові можливості. Представники Знаку не повинні потурати сумнівам та блукати в ілюзіях. Карта «Імператриця» говорить про те, що справи йдуть угору. За цим Арканом немає сенсу квапити подій — доля прихильна і дарує нові можливості, побачити які допоможуть щасливі знаки. Завершує тиждень Аркан «Самітник», яким Козероги зможуть взяти паузу, щоб осмислити подію, визначитися з пріоритетами і винести цінні уроки. Аркан закликає поринути у себе, щоб знайти відповіді на хвилюючі питання далеко від шуму та суєти.

Водолій
Карта «Помірність» відкриває тиждень, закликаючи Водоліїв знайти внутрішню гармонію, завдяки якій вдасться уникнути прикрих промахів. Помірність у всьому та вміння радіти малому допоможе впоратися з тимчасовими проблемами. На прорив у справах вказує мапа «Колесниця». Аркан символізує оптимістичний настрій і волю до перемоги, проте Водоліям не можна забувати про відповідальність і переоцінювати свої сили. Вміння швидко приймати рішення та спрямовувати енергію у мирне русло залучать нові успіхи. Карта «Дурень» несе в собі попередження: недбалість по відношенню до роботи буде згубною, тому так важливо прораховувати кроки і не ризикувати даремно. Водолії зможуть пхати куш, якщо будуть обачними.
Риби
Карта «Суд» означає порятунок від проблем, а отже, Риби зможуть залучити нові успіхи. Тому Аркану важливо діяти чесними методами, щоб не давати шансу недоброзичливцям і обійти конкурентів. Карта «Смерть» закликає Риб не чинити опір змінам. За цим Арканом з життя йде все те, що заважає розвитку, тому так важливо з оптимізмом дивитися в майбутнє і, без сумніву, складати за спиною події, які не можна змінити. Аркан “Правосуддя” закликає Риб до чесності. По цій карті будь-яка дія позначиться в майбутньому, і якщо представники Знаку припустяться помилок, то їх доведеться відпрацювати. Не гаяти дорогоцінного часу і залучати успіхи буде простіше, якщо правильно розставити пріоритети.