Гороскоп за картами Таро для всіх знаків зодіаку на тиждень з 7 по 13 листопада 2022

Останній місяць осені вступив у свої права, і наступний тиждень буде значимим для Знаків Зодіаку.

Залучити успіх не помилитися з вибором шляху і здобути впевненість допоможуть підказки карт Таро.

Овен
Овнам цей тиждень навряд чи здасться простим і безхмарним, проте при належній вправності і терпінні все задумане втілиться в життя. Аркан “Правосуддя” говорить про довгоочікувані результати, коли представники Знаку зможуть отримати нагороду за виконані раніше справи. Труднощі будуть лише в тому випадку, якщо були допущені помилки — їх доведеться опрацювати. Аркан «Імператор» обіцяє Овнам удачу в діловому середовищі та можливість вийти на новий рівень успіху. Втриматися на п’єдесталі буде простіше, якщо не потурати негативним рисам характеру і мудро керувати своєю долею. Карта «Вежа» говорить про зміни, які давно готові увірватися у життя. На початку Овни можуть подумати, що події забарвлені негативно, проте доля дає шанс позбутися того, що заважає розвитку. Настав час вийти за стримуючі рамки і почати шлях до нових успіхів.
Телець
Цього тижня від Тельців знадобиться розсудливість і вміння прислухатися до себе. На карті «Ієрофант» з’явиться можливість заручитися підтримкою впливових осіб. З їхньою допомогою подолати тимчасові труднощі буде значно простіше. Карта «Колесниця» закликає Тельцов не зволікати та втілювати у життя сміливі ідеї. Доля прихильна, сил і навичок вистачає, а отже, настав час діяти, щоб не прогаяти свого щастя. До мудрості закликає Аркан “Верховна жриця”. Тільцям важливо пам’ятати про стриманість, коли потрібно приймати серйозні рішення. Увага до інтуїції та аналіз ситуації убережуть від неприємностей та промахів.
Близнюки
Цього тижня Близнюкам важливо прислухатися до свого серця, щоб не втратити нічого важливого. Аркан «Самітник» говорить про можливість уникнути неприємностей, якщо вчасно зупинитися і не піддаватися бажанню діяти напролом. По карті «Маг» настає час активної роботи. Аркан вказує на час, коли представники Знаку зможуть досягти нових успіхів, якщо повірять у себе та діятимуть самостійно. Аркан “Місяць” символізує сутінковий час, коли легко помилитися і відкрити невірні двері. Близнюкам важливо бути пильними, довіряти серцю, а не сумнівним чуткам чи пліткам.

Рак
Ракам цього тижня усміхається удача. Аркан «Колесо удачі» символізує круті зміни, які увірвуться в життя раптово і вимагатимуть не тільки відповідальності, а й витримки. Подіям потрібно дати відбутися, щоб вникнути у суть і ухвалити вірні рішення. «Світ» у розкладі — карта завершення труднощів та набуття щастя. За цим Арканом Раки зможуть досягти угод у разі розбіжностей, дійти бажаної мети та виконати заповітну мрію. Завершує тиждень позитивний Аркан «Імператор», яким Ракам знадобиться завзятість, щоб досягти бажаної мети. Порада картки — не сумніватися у собі, але пам’ятати про відповідальність.
Лев
Цей тиждень листопада буде дуже плідним. По карті «Імператор» настає час дій, коли Леви зможуть набути успіху, якщо не зволікатимуть. Аркан говорить про міцне становище як у справах, так і в особистому житті. По карті «Помірність» представникам Знаку варто дотримуватись золотої середини у всьому. Вміння стримувати запал і не поспішати стане запорукою нових перемог у будь-якій сфері життя, а також допоможе уникнути промахів. Завершує тиждень не менш позитивний Аркан «Імператриця», яким Леви можуть бути впевнені в тому, що рухаються у правильному напрямку. Поспішати події немає сенсу — доля прихильна, а отже, можна спокійно робити справи.
Діва
Дівам цього тижня карти обіцяють успіх, але для цього доведеться постаратися. Перший Аркан “Закохані” говорить про необхідність ухвалити важливе рішення, щоб відкрити двері у щасливе майбутнє. Не виключено, що від представників Знаку потрібно буде піти на малі жертви, які незабаром окупляться. Аркан «Суд» говорить про те, що Діви зможуть поставити крапку у важливій справі та отримати нагороду. По цій карті важливо усвідомлювати кожну дію, щоб не піддатися на провокації і не зайти в глухий кут через необачні рішення. Наприкінці тижня по карті «Самітник» буде час на роздуми та самоту. Діви зможуть відпочити та відновити енергію, подбати про здоров’я, а також скласти план дій на кінець 2022 року.
Терези
Карта «Імператриця» вказує на стабільність та процвітання. За цим Арканом самотні представники Знаку можуть розраховувати на важливі знайомства, а сімейні Терези — на налагодження взаємин із близькими. Аркан «Закохані» закликає Терезів вибирати серцем і не поспішати. Головне — не слухати сторонніх порад, щоб не погнатися за хибними ідеалами та не втратити дорогоцінного часу. Також карта вказує на необхідність подбати про своє самопочуття, щоби сил вистачило на втілення всіх планів.
Скорпіон
Карта «Ієрофант» обіцяє Скорпіонам важливе знайомство із впливовою людиною, здатною надати допомогу у справах кар’єри. Аркан говорить і про необхідність залишатися чесними та неупередженими, щоб у гонитві за нагородою не оступитися. Аркан «Дурак» говорить про щасливу випадковість, коли Скорпіони можуть зірвати куш, а також потрапити у неоднозначну ситуацію. Порада картки – бути готовими приймати неординарні рішення і не пускати справи на самоплив. Непередбачені зміни обіцяє і карта «Колесо удачі». По ній Скорпіонам потрібно тренувати силу волі, щоб не розпочати активно діяти раніше. Порада Аркана – вникнути в суть подій, щоб визначитися з планом дій і не прогаяти удачі.

Стрілець
Аркан «Колісниця» закликає Стрільців не зволікати і братися до справ. За цією картою немає причин для занепокоєння — при належній старанності будь-які труднощі будуть подолані і успіх не забариться. Карта «Сонце» символізує шлях, який не затьмарений жодними перешкодами. Це означає, що Стрільці зможуть втілити у життя сміливі ідеї, набути матеріального добробуту та підкорити нову вершину успіху. Аркан «Правосуддя» говорить про необхідність дотримуватися правил і не приймати поспішних рішень. По цій карті успіх прийде, якщо усвідомлювати дії і не йти на угоди з совістю.
Козеріг
По карті «Самітник» на початку тижня у Козерогів буде час для того, щоб скласти план дій і слідувати йому неухильно. Головне — діяти самостійно та переслідувати свої цілі, а не нав’язані стереотипи. По карті «Закохані» настає час щось міняти. Мова може йти як про відносини, які настав час вивести на новий рівень, а також про роботу. Приймати рішення важливо серцем і не поспішати, щоб уникнути неприємних помилок. Аркан «Дурень» вказує на щасливий випадок, коли Козероги зможуть зірвати куш. Увага до всього, що відбувається довкола, допоможе представникам Знаку відкрити двері у щасливе майбутнє.

Водолій
Початок тижня може здатися Водоліям не найсприятливішим, проте це не так. Аркан «Смерть» символізує довгоочікуване звільнення від стримувальних чинників, отже, настав час відпустити минуле і націлюватися на залучення нових успіхів. По карті «Верховна жриця» велику роль відіграє до передчуттів. Інтуїція не дасть помилитись, якщо уважно прислухатися до себе та визначитися з цілями. Для того, щоб мрії здійснилися, важливо слідувати своїм шляхом, а не переслідувати чужі ідеали. Завершує тиждень Аркан «Помірність», за яким Водоліям доведеться стримати запал і не поспішати з активністю. По цій карті важливо усвідомлювати кожен крок і навіть слово, щоб не зайти в глухий кут.
Риби
На початку тижня Риби повинні бути готові до того, що їх долею розпорядиться її величність. Аркан «Дурень» закликає з надією дивитись у майбутнє та бути відкритими до змін, але при цьому не забувати про відповідальність. По карті «Помірність» представникам Знаку посміхнеться успіх, якщо не поспішати з висновками і дотримуватися розміреності. Спокійна впевненість та вдумливі кроки призведуть до перемоги. Наприкінці тижня, навпаки, настає час активних дій. Аркан «Колесниця» говорить про успішне подолання випробувань та заслужену нагороду. Рибам допоможе гарний настрій та вміння швидко реагувати на обставини.