Гороскоп за картами Таро для всіх знаків зодіаку на жовтень 2022

Дізнатися, які події відбудуться у жовтні 2022 року, допоможе точний гороскоп.

Карти Таро допоможуть Знакам Зодіаку впоратися з поставленими завданнями та залучити потрібні зміни.

Овен
Цей місяць буде не найпростішим, а отже, від Овнів знадобиться сила волі і вміння вчасно зупинитися. Аркан «Сила» закликає бути сильними, але не забувати про відповідальність і не потурати слабкостям. По карті «Місяць» знайти вихід зі складного становища вийде, якщо довіряти своїй інтуїції. Сторонні думки, домисли та чутки лише погіршать ситуацію і заведуть представників Знаку в глухий кут. Наприкінці місяця на Овна чекають випробування волі, пройти які буде не просто. Аркан «Диявол» попереджає про те, що потурання поганим рисам характеру та агресія не допоможуть впоратися з проблемами, а отже, діяти треба розумно і не ризикувати марно.
Телець
У жовтні Тельцов матиме змогу заявити про себе, розібратися зі складними завданнями та здобути щастя. Аркан «Суд» закликає діяти чесними методами і не гасати — вміння постояти за себе та самовпевненість допоможуть обійти конкурентів та не стати заручниками маніпуляторів. Аркан «Ієрофант» говорить про необхідність ухвалити правильне рішення. Тільцям важливо розставити пріоритети, щоби не погнатися одночасно за двома зайцями. Впоратися з непростим завданням допоможуть мудрі поради наставника. Наприкінці місяця по карті «Місяць» Тільцям варто обмежити коло спілкування та приділити більше уваги розвитку інтуїції. Шосте почуття допоможе вчасно передбачити неприємності та оминути їх стороною.
Близнюки
Близнюкам у жовтні важливо пам’ятати про головну мету і не забувати про відповідальність. Аркан «Вежа» символізує неминучі зміни, які оголять правду і підштовхнуть представників Знаку до рішучих дій. Карта «Помірність» закликає Близнюків не поспішати і бути обережними. Тому Аркану важливо пам’ятати про норму у всьому (від їжі до кількості годин сну), щоб не перегоріти і не стати заручниками власної необачності. «Ієрофант» у розкладі — карта, за якою важливо виконувати першочергові завдання, а також не забувати про мудрі поради старшого покоління. Близнюки зможуть знайти наставника, який допоможе вирішити спірні питання та дати цінні підказки.

Рак
Ракам у жовтні належить подолати безліч труднощів, пов’язаних із собою. Аркан «Диявол» попереджає про проблеми у разі нестриманості та невміння вчасно зупинитися. По карті «Місяць» Ракам заважатиме недовірливість та страхи, які нічим не обґрунтовані. Аркан попереджає представників сузір’я про те, що шукати сили потрібно в собі, а не покладатися на поради оточення. Аркан «Ієрофант» говорить про те, що поспішати з ухваленням рішення не варто. Спочатку Ракам потрібно розставити пріоритети, щоб не відволікатися на другорядні справи та вчасно виконати усі заплановані справи.
Лев
Львів чекає на відповідальний час, коли від дій та прийнятих рішень залежатиме майбутнє. Аркан «Суд» говорить про швидке вирішення труднощів, і представники Знаку повинні пам’ятати про те, що діяти потрібно чесними шляхами. По карті «Самітник» з’явиться час на роздуми. Леви зможуть зробити паузу, відновити сили та визначитися з цілями. За цим Арканом суєта заважатиме складання планів, тому найкраще взяти вихідний, щоб залишитися наодинці зі своїми думками. Аркан «Мир» завершує жовтень, говорячи про завершення труднощів та здобуття свого місця під сонцем. Це означає, що Леви зможуть знайти себе і без побоювань йти обраним шляхом, що призведе до перемоги.
Діва
Цей місяць буде часом, коли потрібно визначитись із пріоритетами та боротися з невпевненістю. Аркан «Місяць» віщує розкриття таємниць та отримання інформації, розпорядитися якою потрібно з розумом. По карті «Вежа» Дів чекають зміни, які змінять життя на краще. Для цього важливо пам’ятати про те, що замки з піску не врятують від відповідальності і не допоможуть втекти від того, що відбувається насправді. Аркан «Верховна жриця» закликає представників цього Знаку не поспішати з рішеннями та діями. По цій карті важливо прислухатися до себе і навчитися терпіння, щоб розпочати гру вчасно і зірвати куш.
Терези
Терезам жовтень принесе приємні зміни, але для цього важливо буде попрацювати над собою. Арка «Закохані» обіцяє успіх у разі правильно обраного рішення. Приймати його потрібно самостійно і не поспішати. Карта «Самітник» закликає представників Знака набути внутрішньої гармонії, щоб почути себе і правильно розставити пріоритети. Для цього важливо убезпечитися від шуму та стовпотворення, зробивши перерву на відпочинок. По карті «Маг» настає період рішучих дій. Терези зможуть заявити про себе та знайти спосіб для досягнення поставлених завдань. Для цього важливо розвивати свої таланти та не сумніватися у своїх силах.
Скорпіон
Жовтень буде часом серйозних змін та привабливих перспектив. Настав час заявити про себе та відкрити нові обрії. За картою «Правосуддя» представники Знаку отримають гідну нагороду за виконану роботу, якщо її виконано без помилок. В іншому випадку доведеться закріпити результат і позбутися помилок. Аркан “Зірка” символізує завершення проблем. Так карта – щасливий знак долі, а значить можна сміливо займатися роботою та йти до своєї мети. Позитивний настрій та внутрішня впевненість допоможуть швидко поставити крапку у складній роботі.

Стрілець
Стрільців чекає не найпростіший час, коли треба покладатися на себе. Аркан «Місяць» говорить про недовірливість і забобони, які заважають прийняттю вірних рішень і не дають рухатися вперед. Карта «Смерть» не несе небезпеки: вона попереджає про те, що шлях на щастя відкрити, але стати на нього вийде не одразу. Спочатку важливо попрощатися з минулим, що зжив себе, і зрозуміти, що зміни в життя приходять, якщо звільнити для них місце. Аркан «Повішений» говорить про період, коли основні справи можуть призупинитися. Це не означає, що Стрільців чекають проблеми — їм доведеться перелікувати увагу, щоб відволіктися і не гаяти часу задарма.
Козеріг
Перша половина місяця для Козерогів буде не найпростішою. Аркан «Місяць» говорить про те, що внутрішні страхи та сумніви заважатимуть, а значить, їм потрібно кинути виклик та боротися за свій добробут. По карті «Вежа» на представників Знаку чекають серйозні зміни, яким не варто чинити опір. Настав час подивитися правді в очі і відмовитися від усього, що не приносить щастя або гальмує розвиток. По карті «Колісниця» настає час рішучих дій. Козероги зможуть зробити успішний ривок, щоб досягти поставлених завдань. Порада картки – не гаяти часу і приступати до справ негайно.

Водолій
Водоліям на початку жовтня належить зробити серйозний крок. Аркан «Смерть» закликає залишити минуле за спиною, винести цінні уроки та йти далі, не намагаючись змінити те, що вже віджило та зіграло свою роль. По карті «Вежа» представникам Знаку важливо пам’ятати про те, що ховатися в замках з піску довго не вийде. Це означає, що потрібно подивитися правді у вічі та прийняти відповідальні рішення, які допоможуть подолати проблеми. Карта “Верховна жриця” говорить про необхідність прислухатися до себе. Інтуїція допоможе знайти вихід із складної ситуації та застереже у тому випадку, якщо попереду виникають справи, що вимагають ретельного аналізу.
Риби
Риб очікує активний місяць, коли потрібно бути напоготові. Аркан «Маг» обіцяє нові перспективи, але для цього важливо бути рішучими та сміливими. Представники Знаку зможуть досягти успіху, якщо не зариватимуть свої таланти в землю. По карті «Дурань» Риб чекають приємні зміни. Порада Аркана — пам’ятати про відповідальність і не переоцінювати своїх сил, але при цьому не відмовлятися від перспектив і розвиватися всебічно, відкриваючи нові горизонти. Наприкінці жовтня на карті «Місяць» на представників Знаку чекає серйозна робота над собою. Настав час подивитися в очі своїм страхам і зрозуміти, що багато хто з них надуманий або нав’язаний суспільством.