Гороскоп за картами Таро на липень 2022: всі знаки зодіаку

Починається довгоочікуваний липень, який неодмінно принесе позитивні зміни.

Здобути впевненість у завтрашньому дні і не прогаяти прекрасних перспектив у середині літа допоможуть підказки карт Таро.

Овен
Цей місяць принесе Овнам безліч цікавих подій і його не можна назвати простим. Однак за належної старанності вдасться залучити успіх. На початку місяця по карті «Повішений» важливо бути впевненими у собі. Аркан вказує на готовність підкоритися долі і йти дорогою, на яку вкажуть знаки. Аркан «Сонце» вилить нові можливості і говорить про відсутність перешкод. По цій карті Овнам будуть відкриті всі шляхи, а отже можна сміливо рухатися вперед, підкорювати нові вершини і насолоджуватися своїми успіхами. Наприкінці місяця за картою «Закохані» Овнам належить зробити вибір, який приведе до щасливого життя. Для того, щоб не помилитися, важливо слухати своє серце, а не поради збоку.
Телець
Цей місяць принесе Тельцям удачу, якщо не поспішати з висновками та не йти на угоди із совістю. Аркан “Правосуддя” попереджає про те, що спроби схитрувати в майбутньому обернуться великою роботою над помилками, що віддалить від успіху. Карта «Зірка» обіцяє завершення труднощів та проблем. Тому Аркану Тельці можуть бути впевнені в тому, що обрали правильний шлях. Залишається лише пройти його до кінця, щоб насолодитися результатами та здобути нагороду. Завішає липень карта «Вежа», яка віщує різкі зміни. Тому Аркану Тельці повинні розуміти, що життя змінюється, а отже, настав час вийти з тісних рамок, щоб побачити нові можливості і не прогаяти їх.
Близнюки
Близнюкам у липні посміхнеться успіх. Аркан «Імператор» говорить про можливість досягти успіху в діловому середовищі, очолити групу людей і спробувати себе на керівній посаді. Мудрі рішення та неупереджені судження допоможуть досягти нових можливостей. Карта «Дурень» вказує на нові можливості, коли не можна сумніватися у собі. Доля дає можливість піти новим, ще незвіданим шляхом, спробувати себе у новій ролі та здобути досвід. Порада картки – бути уважними і нікому не дозволяти обдурити себе. “Правосуддя” у розкладі на кінець липня – карта, що вказує на завершення труднощів. Аркан говорить про сприятливий період, коли можна повністю віддати себе роботі і спокійно займатися обраною справою.

Рак
Липень зустрічає Раков Арканом «Повішений», мета якого — попередити про можливі труднощі. Представникам Знаку важливо пам’ятати про те, що за переживаннями вони можуть втратити значні події. Це означає, що не варто повністю занурюватися у свій внутрішній світ, втрачаючи зв’язок із реальністю. Карта “Закохані” закликає розібратися з тим, як діяти далі. Раків чекають позитивні зміни, якщо вони ухвалять правильне рішення і будуть самостійні у своєму виборі. Не виключено, що доведеться піти на малі жертви, щоб у майбутньому здобути гідну нагороду. Карта «Колесо удачі» завершує липень, вказуючи на зміни в житті. Події відбуватимуться стрімко, і Ракам не варто панікувати завчасно. Діяти потрібно після того, як ситуація проясниться.
Лев
Львів у липні чекають на захоплюючі події та нові можливості. Аркан «Сонце» відкриває місяць, закликаючи Львів не пасувати перед новими можливостями. Шлях буде вільний, а отже, можна сміливо братися за справи та насолоджуватися кожним днем ​​життя. Карта «Колесниця» говорить про необхідність діяти сміливо та не сумніватися у своїх знаннях та навичках. Леви зможуть подолати будь-які перешкоди та знайти те, чого прагнули весь цей час. Завершує липень карта «Смерть», яка не має на меті налякати Львів. Цей Аркан вказує на час, коли потрібно рішуче і нещадно прощатися з тим, що заважає розвитку. Це може бути як токсичні прив’язки, і шкідливі звички.
Діва
На початку місяця на Дів чекають події, здатні налякати і збити з пантелику. Аркан «Вежа» говорить про те, що настав час вийти із зони комфорту, щоб не втрачати приємних перспектив. Доля буде прихильна до тих, хто допитливий і не бажає зупинятися у розвитку. За картою «Верховна жриця» Дівам важливо прислухатися до своєї інтуїції та розвивати дар передбачення. Для залучення благополучних змін важливо не поспішати з рішеннями, а вичікувати відповідного моменту. Карта «Зірка» обіцяє успіх, а отже, Діви можуть спокійно рухатися у вибраному напрямку. Аркан є однією з найпозитивніших карт, яка з’являється у розкладі, щоб підбадьорити тих, хто сумнівається у своїх силах.
Терези
Цей місяць буде часом змін та нових успіхів. Відкриває розклад карта «Імператриця», яка говорить про те, що Терезам знадобиться час, щоб дійти бажаної мети. Мудрі рішення та відсутність поспіху стануть запорукою нових успіхів. Карта «Закохані» попереджає про необхідність змінити курс чи змістити пріоритети. Аркан «Імператор» завершує липень, вказуючи Терезам на можливість взяти кермо влади в свої руки. Йтиметься як про ділове коло, так і про сім’ю, коли представники Знаку будуть на чолі команди і від їх рішень залежатиме подальший добробут.
Скорпіон
Скорпіонам доведеться зробити велику роботу, щоб забезпечити собі щасливе життя. Аркан «Імператриця» обіцяє зростання і розвиток, а отже, приступати до справ потрібно вже спочатку липня. Не злякати удачу вийде, якщо не квапити час. Карта «Суд» несе порятунок, отже, Скорпіони зможуть попрощатися з подіями чи людьми, які заважали активному розвитку. Також карта вказує на перемогу у судовому розгляді та повернення чесного імені. Аркан «Закохані» несе в собі прихований зміст і може трактуватися двояко. На Скорпіонів чекає вибір великої важливості, який визначить подальші події, а також налагодження особистого життя. Причому карта може говорити як про щасливий шлюб, так і про довгоочікуване розлучення у разі завершення стосунків.

Стрілець
Це місяць буде вдалим та перспективним. Відкриває липень карта “Сонце”, яка вказує на приємні перспективи. Стрільці можуть займатися улюбленою справою без побоювання, відпочивати та насолоджуватися життям. По карті «Колісниця» Стрільців чекає активна середина липня, коли не можна зволікати з рішучими діями. Завершальний ривок потрібно зробити зараз, щоб насолодитися нагородою та знайти своє місце під сонцем. Аркан «Колесо удачі» закликає до пильності. Події розвиватимуться стрімко, але це не означає, що треба панікувати. Порада Аркана — почекати на час, щоб зрозуміти суть того, що відбувається, і діяти в повній впевненості.
Козеріг
Місяць для Козерогів починається з карти «Смерть», яка насправді не несе загрози. Порада Аркана — не тягнути за собою минуле, що віджило, змінювати цілі та плани, якщо колишні застаріли. Карта «Повішений» дає Козерогам час для роздумів. Тому Аркану важливо зібратися з думками, розставити пріоритети і перестати стукати в двері, які зачинилися назавжди. Знайти свій шлях на щастя вдасться, якщо прислухатись до свого серця. Аркан «Диявол» попереджає Козерогів: потурання поганим уподобанням, необачні кроки та недбале ставлення до справ не приведуть до успіхів. Випробування на міцність вдасться пройти з мінімальними втратами, якщо не змінювати своїх принципів і не погоджуватися на авантюри.

Водолій
На початку місяця по карті «Помірність» Водоліям немає сенсу поспішати. Навпаки, стриманість та раціональне мислення убережуть від авантюр та ризиків, які можуть завершитися не успіхом, а тривалою роботою над помилками. Карта «Зірка» говорить про те, що шлях обраний правильно. Водоліям залишилася небагато – не зраджувати своїм принципам і слідувати обраною дорогою. Аркан є однією з найсприятливіших карт, а значить, каверз і пасток долі не варто боятися. «Маг» у розкладі на кінець липня – карта винахідливості та рішучості. За цим Арканом Водолії зможуть дістати ідеї, що запилилися на полицях, і сміливо розвиватися в новому напрямку. Головне — не залежати від сторонньої думки, щоб не потрапити до пастки, розставленої хитрими маніпуляторами.
Риби
Місяць починається з карти “Закохані”, яка закликає Риб не поспішати з висновками. На початку липня доведеться визначитися з подальшими цілями, і зробити правильний вибір вийде лише самостійно. Карта “Суд” завершує низку невдач, відкриваючи Рибам нові горизонти. За цим Арканом успіх не змусить себе чекати, якщо вибрати чесну гру і відстоювати свої принципи без операцій із совістю. По карті «Дурань» нашкодити Рибам може лише власна недбалість. Завершувати липень на позитивній ноті та залучити благополучні зміни допоможуть уважність та відповідальність.