Гороскоп за картами Таро на тиждень з 21 по 27 листопада 2022

Листопад добігає кінця, і настає час для завершення поточних проектів, а також річний роботи.

Впоратися із завданнями та не оступитися Знакам Зодіаку допоможуть підказки карт Таро

Овен
Цей тиждень буде вдалим для Овнів, якщо прислухатися до порад карт. Арка «Помірність» закликає залишити емоції та довіритися голосу розуму. Розмірна робота та вміння вчасно зупинитися убережуть від неприємностей. По карті «Закохані» представники Знаку мають зробити важливий вибір, прислухаючись до свого серця. Аркан обіцяє нові успіхи в тому випадку, якщо не поспішати з рішенням і зважити всі плюси та мінуси. Аркан «Імператор» говорить про стабільність та хороші перспективи. По цій карті Овни зможуть досягти успіху в діловому середовищі і заробити відмінну репутацію, якщо не стануть потурати емоціям і дратуватися через дрібниці.
Телець
Цей тиждень листопада буде позитивним, проте Тельцям важливо бути обережними у судженнях. Аркан «Імператриця» говорить про те, що справи йдуть у гору, і не оступитися допоможе увага до дрібниць. Карта «Маг» обіцяє Тельцям довгоочікуване звільнення від стереотипів. По цій карті можна сміливо братися за здійснення планів і не боятися йти власним шляхом. Головне — не забувати про відповідальність та користуватися своїми талантами повною мірою. Карта «Верховна жриця» закликає Тельцова прислухатися до себе і не ігнорувати внутрішніх передчуттів. Завдяки вмінню чути себе вдасться обійти стороною перешкоди на шляху до щастя та вчасно опинитися у потрібному місці у потрібний час.
Близнюки
Близнюків на початку тижня чекають позитивні події, яким не варто чинити опір. Аркан «Смерть», незважаючи на жахливу назву, обіцяє порятунок від проблем і нові можливості. Порада Аркана — не чинити опір і йти туди, куди кличе серце. Карта «Ієрофант» говорить про те, що у нелегкій справі прийде допомога з боку впливової людини. Близнюків чекає знакове знайомство та можливість вийти на новий рівень успіху. Головне — дотримуватись закону і не поспішати з висновками. Позитивний Аркан «Сонце» відкриває горизонти, отже, настає час для рішучої роботи. По цій карті шлях вільний, і Близнюки вільні вибирати будь-який напрямок для розвитку та залучення успіху.

Рак
Аркан «Імператриця» вказує на те, що на Раков чекає щасливе майбутнє, тому згортати з обраного шляху не варто. Карта обіцяє хороші взаємини у сім’ї та успіх у цій справі. Карта «Верховна жриця» закликає представників сузір’я не боятися змін, які обов’язково призведуть до добрих результатів. Однак для цього важливо чути себе і не поспішати з активними діями, доки ситуація не проясниться. Завершує тиждень Аркан «Ієрофант», за яким Ракам важливо дотримуватися закону і не зраджувати своїх ідеалів. Вміння підлаштовуватися під обставини та стриманість допоможуть здобути щастя та успіх.
Лев
Аркан «Імператор» відкриває тиждень, закликаючи Львів зосередитись та не послаблювати хватки. За цією картою шанси здобути перемогу зростають, а отже, треба діяти сміливіше та бути впевненими у своїх силах.
Карта «Мир» обіцяє успіх і процвітання, тому Леви можуть не перейматися тим, як просуваються справи. Крім того, карта обіцяє налагодження взаємин як у сім’ї, так і в діловому середовищі. По карті «Колесо удачі» Львів чекають на непередбачені зміни, до яких неможливо підготуватися. Події розвиватимуться швидко, тому представникам Знаку важливо зберігати внутрішню рівновагу та не поспішати з висновками.
Діва
На дів чекає не найпростіший тиждень, проте вміння зберігати спокій і довіру своєї інтуїції не раз врятує. Аркан «Імператриця» говорить про те, що справи просуваються у вірному напрямку, а отже можна спокійно займатися своєю роботою. Карта «Смерть» обіцяє переродження, коли Діви зможуть звільнитися від усього, що тягне назад, закрити двері минулого та залучити успіх. Порада Аркана — не боятися змін і сміливо дивитись у своє майбутнє. Небезпека чекає Дів наприкінці тижня. Аркан «Диявол» обіцяє неприємності, якщо представники Знаку будуть необережні в судженнях, а також потуратимуть миттєвим забаганкам.
Терези
На початку тижня у Терезів буде можливість зловити успіх за хвіст. Аркан «Дурень» символізує щасливу випадковість, яка відкриє нові перспективи, але представникам Знаку не можна забувати про відповідальність і йти на поводі азарту, забуваючи про здоровий глузд. Карта «Імператриця» обіцяє Терезам спокійний час. Тому Аркану немає причин для занепокоєння — задумане здійсниться, і представникам Знаку потрібно набратися терпіння, щоб не оступитися перед фіналом. Наприкінці тижня настає довгоочікуваний час для рішучого ривка. Аркан «Колісниця» символізує активність і нові можливості, але для цього Терезам не можна сумніватися в собі і відмовлятися від того, що дає доля.
Скорпіон
Карта «Мир» говорить про те, що Скорпіони зможуть легко вирішити труднощі, що виникають. Тому Аркану важливо залишатися в стані рівноваги, щоб не піддаватися емоціям і не оступитися за крок від перемоги. Карта «Зірка» вказує на відсутність проблем на шляху. Скорпіони зможуть не лише досягти мети, а й виконати заповітні мрії. Порада карти – жити в гармонії з навколишнім світом, але при цьому не забувати про власні потреби.

Стрілець
На початку тижня на карті «Правосуддя» Стрільці отримають довгоочікувані результати. Порада карти – не зупинятися на досягнутому і залишатися чесними, щоб подальші успіхи не були затьмарені роботою над помилками. Аркан «Ієрофант» говорить про те, що настав час розставити пріоритети і слідувати букві закону. Карта обіцяє успіхи і здобуття стабільності, але для цього доведеться докласти зусиль і відмовитися від потурання миттєвим забаганкам. Карта «Світ» символізує стабільність та завершення шляху. Тому Аркану Стрільцям залишилося зробити кілька кроків, щоб отримати нагороду. Порада картки – не змінювати принципів і діяти так, як підказує серце.
Козеріг
Карта “Імператриця” повідомляє Козерогам про те, що їм підвладно змінити ситуацію на свою користь. Порада картки – не соромитися просити допомоги та підтримки у близьких, щоб впоратися з покладеними на себе зобов’язаннями та не схибити. Карта «Верховна жриця» закликає Козерогів не поспішати з висновками і на якийсь час сповільнити біг. Тому Аркану важливо озирнутися і прислухатися до внутрішнього голосу, щоб вірно прочитати знаки долі і відкрити двері, що ведуть до благополуччя. Наприкінці тижня за картою «Дурань» Козерогам не можна забувати про відповідальність. Успіхи можуть закрутити голів та змусити забути про обережність, що стане згубним для завершення розпочатої справи.

Водолій
На початку тижня по карті «Смерть» Водолії зможуть зачинити двері минулого та відкрити нові можливості. Порада Аркана — врахувати здобутий досвід і не боятися нових кроків, щоб не упускати можливостей, які дарувала доля.
Аркан «Повішений» вторить першій карті розкладу, і по ньому Водоліям найкраще залишитися наодинці зі своїми думками. У тиші та спокої буде простіше розробити стратегію, провести аналіз та уникнути помилок, допущених раніше через необачність. Завершує тиждень листопада позитивна мапа «Зірка». За цим Арканом шлях вільний, а це означає, що представники знака можуть сміливо рухатися назустріч мрії і не боятися неприємностей.
Риби
Тиждень для Риб розпочнеться не з найкращої карти. Аркан «Вежа» символізує потрясіння, здатні на якийсь час вибити ґрунт під ногами. Тим не менш, карта не обіцяє неприємностей. Навпаки, вона визначає ситуацію звільнення, коли рожеві окуляри спадають і з’являється можливість здорово оцінити обстановку. Аркан «Колесо удачі» також не вносить ясності. По цій карті Риб чекає кругообіг подій, втручатися в якій немає сенсу. Аркан закликає залишатися у стані спокою, щоб ухвалити вірні рішення і зробити правильні висновки. Кінець тижня, судячи з карти «Маг», буде позитивним. Аркан обіцяє позитивні зміни та нові можливості. Рибам можна сміливо братися за справи та йти шляхом, який підказує серце.