Гороскоп за картами Таро на тиждень з 27 червня по 3 липня 2022 року

Перший місяць літа підходить до завершення, і в цей важливий період як ніколи потрібні цінні поради.

Карти Таро допоможуть Знакам Зодіаку завершити червень на позитивній ноті та розпочати липень із залучення успіху.

Овен
Овнам на початку тижня важливо пам’ятати про те, що правильно розставлені пріоритети-це вже половина перемоги. Карта «Ієрофант» закликає довіритися голосу розуму, не потурати емоціям і діяти рішуче, якщо план складено.
«Самітник» у розкладі — карта тимчасової ізоляції. За цим Арканом Овни зможуть узяти паузу, щоб ще раз обміркувати свої дії, скоригувати цілі та заповнити запас сил, яких знадобиться багато.
Аркан «Дурень» завершує тиждень, і його порада не боятися змін. Овни мають бути відкриті, а щоб не проґавити вісників змін, необхідно навчитися читання знаків долі. Вони вкажуть шлях до світлого майбутнього.
Телець
Аркан «Правосуддя» закликає Тельцов не відкладати роботи та діяти сміливіше. Щоправда, буде на боці тих, хто діє чесно і не боїться складнощів, подолання яких допоможе здобути успіх.
По карті «Ієрофант» Тільці зможуть досягти певних успіхів у справах, якщо дотримуватимуться усталених правил та порядків. Вміння вчитися та переймати досвід мудрого покоління також зіграє на руку. Карта «Маг» обіцяє славу і шану в тому випадку, якщо Тельці розвиватимуться всебічно, розкриватимуть свій потенціал і не боятимуться змін. За цим Арканом настав час рішучих дій, які призведуть до нових перемог.
Близнюки
На початку тижня по карті «Імператор» від Близнюків знадобиться дисциплінованість та старанність. Завдяки активній роботі та вмінні прислухатися до мудрих порад вдасться впоратися з поставленими завданнями вчасно. У середині тижня Близнюкам необхідно наважитися на рішучий крок. Аркан «Колесниця» вказує на період, коли завзятість та оптимістичний настрій допоможуть подолати останні перепони та набути чогось цінного. Липень розпочнеться з карти «Сонце», а отже, Близнюкам можна сміливо підкорювати нові вершини. Перешкод на шляху немає, тому можна займатися будь-якими справами та приступати до втілення у життя сміливих ідей.

Рак
Початок тижня буде не найпозитивнішим. Аркан «Повішений» закликає Раков не поспішати з діями, якщо ситуація неоднозначна. Перш, ніж намагатися зламати перешкоди на шляху, варто розглянути обставини, що склалися, під іншим кутом і знайти нові рішення. “Маг” у розкладі – карта винахідливості, яка вторить першому Аркану розкладу. Раки зможуть подолати тимчасові труднощі, якщо відмовляться від стандартних методів, виявлять кмітливість і знайдуть нові способи вирішення складних завдань. Карта «Сила» відкриває другий літній місяць, вказуючи на необхідність активної роботи Ракам. Знань та навичок вистачить для підкорення нових вершин, а отже, не треба пасувати та боятися виявити свої таланти.
Лев
На початку тижня Леви можуть не перейматися. Аркан «Імператриця» вказує на зростання та розвиток, а значить, розпочаті справи будуть йти в гору. Порада картки – не квапити подій, щоб поспіхом не прогаяти важливих деталей. Карта «Сила» закликає представників Знаку не зволікати і починати сміливі проекти тут і зараз. Всесвіт прихильний, а навичок та знань вистачить, щоб подолати будь-які труднощі. Аркан «Смерть» закликає Львів залишити за спиною минуле, скоригувати плани та не боятися змін. Вони обов’язково будуть на краще, якщо не сумніватися в собі і зробити крок назустріч новим пригодам.
Діва
Початок тижня, судячи з карти «Верховна жриця», буде дуже успішним для Дів. Для того, щоб успіх не відвернувся, не варто поспішати і вірити чуткам. Увага до інтуїції допоможе не помилитись із вибором шляху. Втілити в життя сміливі плани вдасться, якщо не поспішати та зважувати кожен крок. Аркан Маг вказує на необхідність повірити в себе і ні з ким не ділитися своїми планами, щоб виключити вплив заздрісників і маніпуляторів. Аркан «Місяць» описує ситуацію глухого кута, з якого Девам допоможе вибратися вміння тримати себе в руках. Завдяки уважності та обережності вдасться обійти пастки долі та з легкістю подолати власні сумніви.
Терези
На початку тижня за картою «Дурань» Терезам важливо пам’ятати просте правило: мовчання — золото. Відмова від розголошення своїх планів убереже від неприємностей, а вміння зосередитися на роботі позбавить прикрих промахів. Карта «Закохані» вказує Терезам на необхідність змін. Наприкінці червня настав час підбити підсумки, а також визначитися з подальшими цілями. Не виключено, що представники Знаку будуть змушені пожертвувати чимось, щоб незабаром окупити поневіряння. По карті «Правосуддя» Терези зможуть розібратися з насущними проблемами, відновити справедливість та поставити на місце кривдників. Головне — діяти чесно, щоби пізніше не проводити роботу над помилками.
Скорпіон
Скорпіонам наприкінці червня супроводжуватиме удача. Залучити щастя та процвітання вдасться, якщо не поспішати та уважно прислухатися до себе.
По карті «Помірність» Скорпіонам важливо пам’ятати, що імпульсивні дії можуть завести в глухий кут і стати причиною безлічі негараздів. Порада Аркана — бути пильними та обережними, щоб уберегтися від неприємностей. Аркан «Місяць» завершує тиждень, закликаючи Скорпіонів керувати своїми почуттями та узгоджувати емоції з доказами розуму. Такий баланс необхідний нових перемог і залучення благополучних змін.

Стрілець
Тиждень починається з карти «Смерть», мета якої — вказати Стрільцям необхідність змін. Настав час звільнитися від тісних рамок та усунути все те, що заважає активному розвитку та залученню позитивних змін. Карта «Колісниця» говорить про необхідність брати бика за роги. За цим Арканом зволікання позбавить Стрільців перспектив, тож роздумувати і сумніватися у своїх силах не можна. Активність і завзятість допоможуть досягти необхідних цілей. Аркан «Колесо удачі» говорить про те, що наприкінці тижня Стрільці відчуватимуть, що земля йде з-під ніг. Такий поворот подій не можна залишати поза увагою, проте діяти з гарячого не можна — важливо почекати час, щоб вникнути в суть того, що відбувається.
Козеріг
Аркан «Імператриця» говорить про стабільність та гармонію. По цій карті у Козерогів з’являться перспективи для зростання та розвитку, причому йдеться не лише про ділове середовище, а й про успіхи в особистому житті.
Карта «Маг» закликає Козерогів до активності. У середині тижня важливо покладатися не тільки на отримані знання, а й розвивати вроджені здібності, щоб не втрачати нових можливостей. Кінець тижня, судячи з карти «Повішений», пройде неспішно. У Козерогів з’явиться час осмислити те, що відбувається, відмовитися від хибних цілей та змінити тактику, щоб прийти до особистого успіху.

Водолій
На початку тижня по карті «Колісниця» Водоліям час залишити роздуми і діяти активно. Аркан вказує на сприятливий час, коли досягти нових успіхів буде простіше за рахунок впевненості та завзятості. Карта «Дурань» закликає Водоліїв до обережності. Справи будуть просуватися легко, але це не означає, що можна послабити пильність, недбале ставлення до своїх обов’язків не приведе ні до чого доброго. Аркан «Вежа» попереджає Водолєєв про те, що настав час розправити плечі і впустити в життя зміни. Події розвиватимуться не за сценарієм, проте терпіння та посидючість допоможуть вчасно розпочати гру.
Риби
Аркан “Колісниця” – символ оптимізму і наполегливості. Риби по цій карті зможуть розпочати тиждень активно і не боятися змін — вони будуть на краще, якщо не пасувати і вірити у свої сили. По карті «Закохані» Риби мають зробити важливий вибір, який визначить майбутнє. Аркан закликає приймати самостійні рішення, щоб не зайти в глухий кут і не стати заручниками обставин. Аркан “Повішений” вказує Рибам на необхідність зміни діяльності. За цією картою деякі справи буде неможливо виконати, тому потрібно переключитися на другорядну роботу і не гаяти часу задарма.