Гороскоп за картами Таро на тиждень з 31 жовтня по 6 листопада 2022 року для всіх знаків зодіаку

Жовтень добігає кінця, і провести перший тиждень листопада вдало Знакам Зодіаку допоможуть своєчасні підказки карт Таро.

Поради старших Арканів додадуть впевненості, необхідної для сміливих рішень та нових перемог.

Овен
На початку тижня Овнам необхідно зосередитись на майбутньому. Аркан «Вежа» говорить про необхідність змін, завдяки яким вдасться попрощатися з минулим і відправити енергію в русло вирішення нагальних проблем. Аркан «Повішений» закликає представників Знаку не стукати у зачинені двері та шукати способи вирішити завдання іншим шляхом. Деколи для нової перемоги достатньо відступити і переключити увагу, щоб перепочити і знайти нові способи досягнення мети. За картою «Правосуддя» Овни можуть отримати довгоочікувані результати своєї праці. За цим Аркан неприємності чекають лише в тому випадку, якщо були спроби схитрувати або обдурити долю.
Телець
Тільцям для набуття благополуччя на початку тижня не варто поспішати. Аркан «Верховна жриця» говорить про мудрість та вміння вичікувати, щоб не помилитися і зірвати куш. По карті «Повішений» Тільці мають бути готові піти на малі жертви, поступившись чимось заради доброї мети. Порада Аркана – не боятися змін і всебічно розвиватися. Отримані знання допоможуть розширити горизонти і впоратися зі справами, які раніше не давалися. Про несподівані події говорить карта «Колесо удачі». По ній Тельцям важливо пам’ятати про те, що не все буває підвладне бажанням та намірам. Іноді необхідно якийсь час плисти за течією, щоб вникнути в суть того, що відбувається, і прийняти вірні рішення.
Близнюки
Позитивний Аркан «Колесо удачі» внесе сум’яття в життя Близнюків, проте пізніше все стане на свої місця. Порада карти — не квапити події і дати їм статися для того, щоб не обдуритися через поспіх і не повернути на дорогу, що веде в глухий кут. Карта «Зірка» є гарною ознакою. Близнюки можуть бути впевнені, що вибрали правильний шлях. Залишилося пройти ним до кінця їм не поспішати, щоб отримати не лише нагороду за працю, а й подарунки долі. Завершує тиждень Аркан «Закохані», за яким представники Знаку мають прийняти непросте рішення, здатне докорінно змінити життя. Порада картки – не боятися малих жертв, які окупляться незабаром і допоможуть розширити горизонти.

Рак
На початку тижня на карті «Правосуддя» Раки отримають довгоочікувані результати своєї роботи. За цією картою результат може бути не тільки позитивним, але й таким, що вимагає роботи над помилками, якщо представники Знака надійшли нечесно або діяли необачно. По карті «Ієрофант» від Раків буде потрібна чесність, чіткий розпорядок дня та вміння розставляти пріоритети. Діяти потрібно рішуче, але при цьому не забувати про правила і норми, порушення яких загрожує неприємностями. Завершує тиждень Аркан Башта, який вказує на неминучі зміни. Вони будуть непередбачуваними, але стануть початком нової захоплюючої пригоди. Ракам не варто відмовлятися від того, що запропонувати доля, щоб не зупинятися у розвитку та не втрачати цікавих можливостей.
Лев
Леви можуть розпочати тиждень активно і не сумніватися у своєму успіху. Аркан «Сила» говорить про те, що знань та енергії вистачить для досягнення поставлених завдань, а отже, можна не зволікати та приступати до роботи. Аркан «Імператор» символізує мудрість та вміння правильно розпоряджатися отриманою інформацією. Провал загрожує Левам лише в тому випадку, якщо забути про скромність і потурати гордині. Завершує тиждень Аркан “Маг”. По цій карті представникам Знаку важливо пам’ятати, що часом потрібно йти неповторним шляхом і самостійно відчиняти нові двері, покладаючись лише на себе та свою винахідливість.
Діва
На початку тижня на карті «Смерть» настає пора змін. Аркан закликає Дів не озиратися і не намагатися воскресити минуле. Світле майбутнє не за горами — треба лише дозволити собі жити далі та врахувати помилки пройденого шляху, щоб у майбутньому не робити схожих помилок. Аркан «Сила» дає Дівам можливість займатися будь-якими справами. Порада карти — вірити у свої сили та з оптимізмом дивитися у майбутнє, не боятися відповідальності та чесно працювати. По карті «Самітник» з’являється час для відпочинку. Аркан закликає Дів залишитися наодинці зі своїми думками, щоб скласти план дій та прорахувати ходи. Вдалині від суєти і шуму буде простіше прийняти вірні рішення і знайти шлях до щастя.
Терези
Перший Аркан розкладу «Імператриця» обіцяє Терезам позитивну динаміку. Події розвиватимуться неспішно, і у представників Знаку буде час обдумати те, що відбувається, ухвалити вірні рішення та спокійно займатися роботою. Карта «Повішений» вказує Терезам на скрутне становище, вихід з якого потрібно знайти скоріше. Не виключено, що представники Знаку тупцюють на місці через небажання змінити тактику чи впертості, які забирають дорогоцінні сили та час. Порада картки — не відмовлятися від цікавих пропозицій, але при цьому усвідомлювати і не ризикувати даремно.
Скорпіон
Карта «Суд» у розкладі обіцяє довгоочікувані зміни на краще та завершення важкого періоду. За цим Арканом Скорпіони зможуть отримати довгоочікувану свободу та усунути перешкоди на шляху до щастя. Аркан «Маг» говорить представникам Знаку про можливість підійти до роботи творчо, розкрити нові грані таланту і легко виконати поставлені завдання. Порада карти – не боятися нововведень і неповторених шляхів, здатних вивести на новий щабель успіху найкмітливіших і сміливіших. Карта «Імператор» обіцяє Скорпіонам вирішення проблем та легкість втілення у життя планів. Порада Аркана — залишатися чесними та неупередженими, щоб не псувати собі репутації та не відштовхувати людей.

Стрілець
По карті «Повішений» на початку тижня буде можливість виправити допущені раніше помилки та вийти із скрутного становища. Стрільцям важливо пам’ятати про відповідальність і не намагатися обдурити долю. Аркан «Самітник» говорить про необхідність визначитися з планами та скласти список справ, щоб нічого не забути. Стрільці зможуть взяти паузу, щоб поміркувати та відновити сили для активної роботи. Завершує тиждень позитивна карта «Сонце», за якою Стрільці можуть займатися будь-якою роботою. Порада Аркана — дивитися в майбутнє з оптимізмом і не упускати можливостей, які дарували доля.
Козеріг
Тиждень для Козерогів розпочнеться з довгоочікуваного звільнення. Аркан «Суд» вказує на можливість поставити крапку в складній роботі, виграти судовий розгляд, що затягнувся, і поставити на місце кривдників, що зарвалися. Карта «Правосуддя» закликає Козерогів діяти чесними методами та не намагатися перехитрити долю. Аркан вказує на довгоочікуваний успіх та щастя, які увірвуться в життя незабаром. Завершує тиждень позитивний Аркан “Зірка”. По ньому козероги можуть спокійно займатися своїми справами, не боячись невдач та промахів. Порада картки — не згортати зі шляху і не втрачати шансу на нові перемоги.

Водолій
Водоліям на початку тижня доведеться робити непростий вибір і, ймовірно, чимось пожертвувати для здобуття чогось більшого. Аркан «Закохані» закликає діяти самостійно та прислухатися до свого серця, щоб не помилитись. Карта «Дурень» повідомляє Водоліям про швидкі зміни. По цій карті доля надасть безліч можливостей, і представникам Знаку важливо пам’ятати про відповідальність, щоб не прогаяти нових перспектив. Судячи з карти «Самітник», Водолеєв матиме час для відновлення сил, які були витрачені за тиждень. Аркан вказує на необхідність усамітнення та відпочинку, щоб пізніше взятися за справи з подвоєною енергією.
Риби
На початку тижня Рибам, судячи з карти «Ієрофант», належить розставити пріоритети та попрацювати над планом дій. Розподілити потрібно буде й сили, щоб виконати задумане вчасно та не залишитися без винагороди. Аркан «Смерть» говорить про неминучі зміни, опиратися яким марно. Чим швидше Риби усвідомлюють їхню важливість, тим простіше їм буде адаптуватися під умови нової реальності і не чіплятися за минуле, що віджило. Завершує тиждень листопада мапа «Помірність». За нею представникам Знака важливо пам’ятати про дотримання міри у всьому. Така тактика допоможе обійтися без неприємностей і в майбутньому не витрачати час на виправлення допущених помилок.