Грошовий гороскоп на серпень 2020

Гроші потрібні всім і кожному. Дуже важливо не тільки вміти їх заробляти, а й правильно витрачати.

Астрологи розкажуть про те, як і де можна знайти фінансову удачу.

1, 2 серпня: перші два дні серпня одночасно будуть двома останніми днями зростання Місяця. Активність світила в Козерозі означає, що в цей день не можна здійснювати покупки, брати гроші в борг і починати важливі справи на роботі.
3, 4 серпня: 3 число – Повний місяць у Водолії. Цей день не можна назвати сприятливим, проте цього разу повний Місяць не буде шкідлива. Навпаки, вона дасть нам багато сил в понеділок. 4 серпня – перший день убування Місяця в тому ж Знаку. Цей день теж буде не найпростішим. Водолій може порушити фінансові плани.
5, 6, 7 серпня: перші по-справжньому сприятливі фінансові дні серпня розпочнуться на спадної Місяці в Рибах. Це ідеальні дні для творчості, для початку нових справ на роботі, а також для здійснення покупок в інтернеті.

8, 9 серпня: старіюча Місяць в Овні приносить проблеми з грошима і роботою. Але на цей раз Місяць не встигне втратити багато енергії, тому субота і неділю не будуть небезпечними днями для покупок і вкладення коштів. Астрологи радять більше відпочивати в ці дні.
10, 11, 12 серпня: спадання місячного диска в Тельці – це ідеальний період для активної роботи, переговорів, отримання нових знань. Гроші в ці дні будуть йти в руки працьовитим людям, які знають, чого хочуть від життя.
13, 14 серпня: Близнюки не дуже «дружать» з порядку спадання Місяцем. Варто більше часу приділяти відпочинку і якомога менше ризикувати. Гроші будуть любити обережність.
15, 16 серпня: два ідеальних дня для нових починань, пошуків ентузіазму і натхнення. Зменшення Місяця в Раку майже завжди добре впливає на фінансову удачу людей. Особливо це стосується тих, хто вміє заводити нові знайомства і не приймає поспішних рішень.
17, 18 серпня: останні два дні спадною Місяця пройдуть під егідою Льва. Краще в ці дні не переходити нікому дорогу і не витрачати багато грошей. Астрологи радять здійснювати тільки вимушені покупки – не поспішаючи і без нервів.
19, 20, 21 серпня: 19 число – Молодик в Діві. Це досить сприятливий день для нових починань на роботі і в бізнесі. 20 і 21 серпня – перші дні зростання Місяця. Під впливом стихії Землі вони повинні пройти досить вдало. У ці дні можна відкривати новий рахунок в банку, купувати нові меблі, вкладатися в розвиток нових навичок.
22, 23 серпня: зростання Місяця в Терезах – це сприятливий час для шопінгу. Можна як слід розгулятися, але краще не витрачати більше, ніж потрібно. Астрологи все одно не радять влазити в борги без потреби. Це ідеальні дні для покупки будинку, квартири, машини.

24, 25 серпня: активність Місяця під впливом Скорпіона – невдалий час для покупок. Гроші люблять в такі дні тільки порядок і спокій. Астрологи рекомендують здійснювати необхідні покупки по карті або через додаток на телефоні. Готівкові варто тримати подалі від очей.
26, 27 серпня: зростання Місяця в Стрільці – це сприятливий час для покупки квитків на поїзд чи літак. Можна витрачати кошти на поїздки, зміну обстановки, пошук другої половинки, романтику, побачення. Також корисно буде купувати подарунки близьким.
28, 29 серпня: знову зростання Місяця в Козерозі. Енергія стихії Землі позитивно позначиться на концентрації уваги, але негативно відіб’ється на амбіціях. Краще в такі дні займатися спокійною роботою і обережно вести справи, що стосуються грошей.
30, 31 серпня: активність Місяця у Водолії допоможе завершити літо і місяць на оптимістичній ноті. У фінансовій сфері очікуються великі успіхи, особливо у людей з творчої ноткою.